informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Sławna kolekcja ABSOLUT LABEL [20.06.2005] ABSOLUT LABEL przedstawia Famous Collection, kolekcję torebek stworzoną przez dziesięciu utalentowanych młodych projektantów z całego świata... (info)

Międzynarodowe Złoto dla nowej wódki Luksusowej [20.06.2005] Luksusowa zdobyła złoty medal w międzynarodowym konkursie jakości Monde Selection w Brukseli... (info)

Jeszcze jedna hala dzisiaj [20.06.2005] Kłopotów jakie od ubiegłego roku przeżywają producenci okien, profili i okuć - w firmie Roplasto nie widać. Nie znaczy to, że ich nie ma... (info)

Diabeł tkwi w... logistyce [20.06.2005] Dobra jakość produkcji to... połowa sukcesu. Zachowanie reżimów jakościowych przy produkcji profili okiennych z PVC nie zagwarantuje w stu procentach zbudowania sobie dobrej marki u wykonawców okien... (info)

Varico w finale konkursu Wielkopolska Nagroda Jakości [20.06.2005] Idea zarządzania poprzez jakość ma swoją długoletnią tradycję oraz wielu zwolenników. W Wielkopolsce organizacją popularyzującą projakościowe podejście do zarządzania firmą jest Wielkopolski Instytut Jakości... (info)

LOTOS Race&Rally Team znów na podium [20.06.2005] 3. i 4. eliminację Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrano w ubiegły weekend podczas 31. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego LOTOS Grand Prix... (info)

Lato Bez Opłat w Jednej Idei - doprowadzi twój telefon do skrajnego wyczerpania [20.06.2005] W sieci IDEA od 20.06 do 15.08.2005 r. dostępna jest specjalna oferta promocyjna dla nowych abonentów Jednej Idei – oferta LATO BEZ OPŁAT - to godziny rozmów, tysiące SMS-ów i MMS-ów dla nowych abonentów Jednej Idei z rachunkiem... (info)

Jak pisać o funduszach strukturalnych? [20.06.2005] Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Fundacja Edukacji Ekonomicznej zapraszają dziennikarzy na seminarium „Jak pisać o funduszach strukturalnych?".. (info)

Nowa globalna usługa rodziny Fleishman-Hillard- VOX Global Mandate [20.06.2005] Ogólnoświatowy zasięg Fleishman-Hillard oraz doświadczenie najlepszych konsultantów public affairs na rzecz firm, partii politycznych i kandydatów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...