informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Nowe możliwości w zarządzaniu sieciami!

Nowe możliwości w zarządzaniu sieciami! [20.05.2008] Gdynia 20 maj 2008. Już można skutecznie zarządzać siecią za pomoc jednej tylko aplikacji – do swojej oferty wprowadziliśmy program Axence nVision, który swoją funkcjonalnością zastępuje pakiet kilku programów i jest pierwszym na rynku produktem tej kategorii... (info)

Nowe standardy energetyczne od stycznia 2009 [20.05.2008] Zapowiada się zmiana w prawie budowlanym. Od 1 stycznia 2009 roku wszystkie, zarówno nowo wybudowane, jak i istniejące już nieruchomości, będą musiały posiadać certyfikat energetyczny określający ich energochłonność... (info)

Ola Kwaśniewska poprowadzi program na Planecie FM [20.05.2008] Już od 1 czerwca Olę Kwaśniewską będzie można usłyszeć w nowej roli – jako prowadzącą program na PLANECIE FM. „Niedziela Słodko – Kwaśniewska” zabrzmi w eterze w niedzielę (jak sama nazwa wskazuje) od 11.00 do 14.00... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.05.2008 [20.05.2008] Dramat na GPW trwa dalej. Dzisiejsza sesja na GPW upłynęła pod znakiem kontynuacji wczorajszych spadków. Indeksy rozpoczęły dzień blisko wczorajszego zamknięcia i w trakcie dnia pogłębiły straty... (info)


W duchu tradycji piwowarstwa

W duchu tradycji piwowarstwa [20.05.2008] Podobno pierwsze ślady browarnictwa na świecie pochodzą sprzed 6 tysięcy lat. Wtedy Sumerowie - naród zamieszkujący teren między Tygrysem a Eufratem – uzyskali napój zbliżony do współczesnego piwa... (info)


Neutralizujmy kalorie!

Neutralizujmy kalorie! [20.05.2008] Czy można pozbyć się zbędnych kilogramów nie wyrzekając się chleba, makaronu, ryżu i ziemniaków? No pewnie! Fabacum Vitana zneutralizuje skrobię i dzięki temu skrobiowe kalorie będą niegroźne dla naszej sylwetki... (info)


Palmtop Pegaso już dostępny z Windows Mobile 6.0 i E-GPRS

Palmtop Pegaso już dostępny z Windows Mobile 6.0 i E-GPRS [20.05.2008] Palmtop Pegaso został wyposażony w system operacyjny Windows Mobile 6.0 i moduł komunikacyjny E-GPRS. Pozwolą one na usprawnienie działania aplikacji stosowanych w sprzedaży detalicznej, magazynach..... (info)


Królowa bieli w uroczej bieliźnie Obsessive…

Królowa bieli w uroczej bieliźnie Obsessive… [20.05.2008] Od dawna wiadomo, że bielizna to jedna z najbardziej seksownych części damskiej garderoby pobudzająca wyobraźnię niejednego mężczyzny. To symbol kobiecości, oraz jeden z najpopularniejszych fetyszy….. (info)


Ile drewna zmieści się w jednym pomieszczeniu?

Ile drewna zmieści się w jednym pomieszczeniu? [20.05.2008] Zachwyceni szlachetnym pięknem drewna, tworzącego przytulne i naturalne wnętrza, często chcielibyśmy przenieść do domu niemalże cały las. Wtedy nasza kreatywność jest nieograniczona... (info)


TOŁPA® Venoderm Dreno Balsam – ulga dla zmęczonych nóg

TOŁPA® Venoderm Dreno Balsam – ulga dla zmęczonych nóg [20.05.2008] Nogi to ta część naszego ciała, o których urodę w miesiącach wiosennych i letnich dbamy szczególnie – nie chowamy ich już przecież pod ciepłymi ubraniami i częściej wystawiamy na słońce..... (info)


Ziemniaczane nowości w sklepach EKO

Ziemniaczane nowości w sklepach EKO [20.05.2008] Mimo trwających od lat sporów na temat, kto wymyślił frytki (a byli to podobno Belgowie) nic nie przeszkadza nam cieszyć się ich smakiem. Dla wszystkich wielbicieli tej postaci ziemniaka sklepy Eko wprowadziły Fytki Frozzy... (info)

Zakończyły się VI Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych [20.05.2008] W ten weekend zakończyły się VI Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych rozgrywane we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymali nowoczesne kalkulatory CASIO oraz możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowym finale w Paryżu... (info)

Investor Gold FIZ – sprzedaż także przez internet [20.05.2008] Zapisy na certyfikaty Investor Gold FIZ można złożyć na dwa sposoby - osobiście w placówkach Banku BGŻ i elektronicznie za pośrednictwem internetu. Zapisy przyjmowane są tylko do 27 maja br... (info)


Nowe kwadratowe smaki

Nowe kwadratowe smaki [20.05.2008] Rodzina pysznych wafelków w rozmiarze XS powiększa się na lato. Teraz QUADRATINI w dwóch nowych smakach - waniliowym i orzechowym. Wafelki podbiły już wcześniej nasze serca i podniebienia. Uzupełnienie kolekcji o klasyczne smaki było tylko kwestią czasu... (info)

Strategiczne partnerstwo na Ukrainie [20.05.2008] Relpol podpisał z ukraińską spółką SV Altera umowę o współpracy partnerskiej. Dzięki porozumieniu, produkty firmy z Żar dystrybuowane będą na terenie całej Ukrainy i Mołdawii... (info)


Bezpieczeństwo i Higiena z No-Bar

Bezpieczeństwo i Higiena z No-Bar [20.05.2008] Skuteczna ochrona zdrowia i życia ludzi znajdujących się w budynku jest niezwykle istotna. Na rynku polskim dostępny jest system No-Bar, pozwalający zwiększyć ich bezpieczeństwo w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej... (info)

Oracle HR uzyskuje najlepszą ocenę w raporcie dotyczącym rozwiązań HRMS [20.05.2008] Firma Oracle poinformowała, że biuro badawcze Gartner wyróżniło w raporcie „MarketScope for Large Enterprise - HRMS, 2008"* system zarządzania zasobami ludzkimi Oracle oceną bardzo pozytywną... (info)


Polskie mięso - europejski rynek. Wyzwania, możliwości, bariery.

Polskie mięso - europejski rynek. Wyzwania, możliwości, bariery. [20.05.2008] Redakcja miesięcznika „Rynek Spożywczy” i portalu www.portalspozywczy.pl, przy współudziale Izby Gospodarczej „Polskie Mięso“, mają zaszczyt zaprosić na podsumowanie rankingu oraz konferencję: „Polskie mięso – europejski rynek. Wyzwania, możliwości, bariery.”.. (info)

Kłopotliwe sytuacje w pracy agenta call center [20.05.2008] W mojej pracy kilkukrotnie przeżyłem podobnie kłopotliwe interakcje – jak większość agentów – i mogę stwierdzić, że sytuacje te zazwyczaj mają dobre i złe strony... (info)

Jak radzić sobie z poirytowanymi klientami [20.05.2008] Po wielu latach mojej pracy w call center rozmowy z poirytowanymi klientami stały się po prostu częścią obowiązków. Jednak rzeczywiście coś w tym jest. Klienci wydają się być coraz bardziej agresywnie nastawieni do agenta... (info)


Warsztaty sztuki piwowarskiej

Warsztaty sztuki piwowarskiej [20.05.2008] Dla niektórych piwo jest tylko napojem alkoholowym, spożywanym przed telewizorem czy podczas grillowania z przyjaciółmi. Ale dla innych jest przede wszystkim pasją tworzenia i kultywacją smaku... (info)


ArchFilmFest 2008 – Zapraszamy na druga edycję Festiwalu Filmów o Architekturze

ArchFilmFest 2008 – Zapraszamy na druga edycję Festiwalu Filmów o Architekturze [20.05.2008] Sukces pierwszej edycji Festiwalu Filmów o Architekturze zainspirował nas nie tylko do jego kontynuacji, ale także i do zaangażowania w problematykę szersze kręgi zainteresowanych... (info)


Kosmetyki Himalaya już także w Polsce!

Kosmetyki Himalaya już także w Polsce! [20.05.2008] Himalaya Herbals to jedna z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się marek kosmetyków tworzonych wyłącznie ze składników naturalnych. Staranna selekcja ziół i minerałów i wieloletnie badania owocują serią skutecznych preparatów pielęgnacyjnych.. (info)

Andrzej Rosiński nowym Bussines Development Directorem w agencji reklamowej YAK [20.05.2008] Z początkiem maja br. Rosiński, dotychczasowy dyrektor sprzedaży w firmie Screen Network objął stanowisko Bussines Development Directora. Do jego obowiązków należy nadzór nad realizacją efektywnej obsługi klientów oraz dbanie o standardy jakości ich obsługi... (info)

Venicius Capital Advisers - nowa firma doradcza na polskim rynku finansowym [20.05.2008] Venicius Capital Advisers jest pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w reprezentacji zagranicznych funduszy inwestycyjnych. krajowymi takimi jak: banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, supermarkety funduszy inwestycyjnych lub inni pośrednicy finansowi... (info)

Otwarcie Centrum Produkcyjno-Serwisowego RHEINZINK® [20.05.2008] W celu optymalizacji procesów budowlanych i uniknięcia zbędnej i kosztownej produkcji pojedynczych elementów na placu budowy, z dniem 16 maja 2008 r. RHEINZINK uruchomił Centrum Produkcyjno Serwisowe... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...