informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.05.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

Kiedy kręgosłup woła: dość! [20.05.2005] Wygląd krzesła czy fotela, jego design - to element, który przyciąga wzrok i często przekonuje do decyzji zakupu... (info)

Linus produktem roku 2005 [20.05.2005] Nikogo nie trzeba przekonywać do produktów o wysokiej jakości i wyróżniającej się estetyce. Wyroby o oryginalnej linii wzorniczej i gwarantowanej przez markę producenta trwałości są lepiej postrzegane i chętniej kupowane... (info)

UWU - ergonomia bez granic [20.05.2005] UWU to nie tylko ciekawa, nowoczesna forma nawiązująca do obecnych trendów we wzornictwie krzeseł biurowych, ale także wyjątkowy komfort i zdrowie jego użytkowników, które gwarantują zastosowane w modelu różnorodne mechanizmy regulacyjne i innego rodzaju udogodnienia... (info)

Uwu - nowy standard krzesła pracowniczego [20.05.2005] Od pierwszego grudnia w ofercie Profim dostępna jest nowa rodzina krzeseł biurowych UWU. UWU to nowoczesny standard krzesła pracowniczego zalecanego do długotrwałej pracy siedzącej... (info)

Gość w dom. Wrażenie na wejściu [20.05.2005] Jest takie miejsce w biurze, gdzie funkcjonalność i wygoda ustępują przed estetyką miejsca i postawionych tam mebli. Gdzie najważniejsze jest to, jak wyglądają i jakie robią wrażenie na oglądających... (info)

Pamiętajmy o... kotwieniu. Kotwienie elewacji murowanych [20.05.2005] Elewacja muru trójwarstwowego, czyli ściana licowa, wykonywana najczęściej z cegieł klinkierowych lub silikatowych, nie jest jedynie piękną ozdobą budynku... (info)

Kolorowe Emocje - Największy Obraz Świata [20.05.2005] Agencja iN PLUS PUBLIC RELATIONS na zlecenie swojego klienta - firmy Baumit (producenta materiałów budowlanych) - realizuje event Kolorowe Emocje – Największy Obraz Świata... (info)

Sybilla 2004- Wyróżnienie dla wystawy p.t. Artyści ze Szkoły Jana Matejki [20.05.2005] W konkursie Sybilla 2004 na Wydarzenie Muzealne Roku, w kategorii wystawy sztuki, wyróżnienie zdobyła ekspozycja zrealizowana przez Muzeum Śląskie w Katowicach. .. (info)

Sufit podwieszany - niezwykłe możliwości [20.05.2005] Modułowe sufity podwieszane umożliwiają dużą elastyczność projektową. Pozwalają ukryć wszelkie instalacje, jednocześnie zachowując możliwość łatwego dostępu do przestrzeni ponadsufitowej... (info)

Ładnie, jasno, cicho - czyli estetyka i klimat wnętrz z sufitami podwieszanymi [20.05.2005] Hasło "zmian w otoczeniu" zbyt często ma zabarwienie pejoratywne i kojarzy się z negatywnymi skutkami aktywności człowieka... (info)

Visa Classic mBanku najlepsza! [20.05.2005] Karta Visa Classic mBanku została uznana za najlepszą kartę kredytową na rynku. Dodatkowo, Visa Electron została wyróżniona w kategorii kredytowych kart elektronicznych... (info)

Na krawędzi [20.05.2005] O pozytywach stosowania sufitów podwieszanych napisano i powiedziano już wiele. Na co dzień, ważniejsze dla nas są przede wszystkim doznania wizualne. Czy miejsce, w którym przebywamy jest po prostu ładne... (info)

Euro RSCG Warsaw dla Lubelli [20.05.2005] W maju agencja przygotowała telewizyjną kampanię reklamową dla Lubelli (Maspex Wadowice) – makaronu dla dzieci w kształcie literek. .. (info)

ORCAL - metalowe sufity Armstrong [20.05.2005] Metalowe sufity podwieszane to udane połączenie możliwości kształtowania środowiska akustycznego z wymyśloną przez projektanta wizją wnętrza... (info)

Ciepły jak kamień [20.05.2005] Komfort chodzenia po ciepłej podłodze zachęca coraz więcej osób do zamontowania wodnego ogrzewania podłogowego... (info)

Rewolucyjny Program Partnerski [20.05.2005] Od kilku dni właściciele stron internetowych mają możliwość wzięcia udziału w Programie Partnerskim sieci reklamowej adBino.pl... (info)

ASUSTeK skorzysta z dopalacza AGEIA [20.05.2005] Firma ASUSTeK zapowiedziała produkcję przystawek, które po dołączeniu do płyty głównej zwiększą wydajność systemu w grach komputerowych... (info)

Nowa linia aparatów Kodaka [20.05.2005] Kodak pokazał aparaty cyfrowe z nowej linii „V” – modele V530 i V550. .. (info)

Nowe konsole dla nowych graczy? [20.05.2005] Analitycy rynku elektronicznej rozrywki oczekują, że konsole nowej generacji pozwolą zwiększyć zasięg branży poza jej tradycyjną grupę docelową – mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat... (info)

Stylowa nagrywarka BenQ [20.05.2005] BenQ zaprezentowało efektowną zewnętrzną nagrywarkę DVD oznaczoną symbolem TB200D... (info)

Alpinus Mackenzie Expedition 2005 [20.05.2005] Marcin Gienieczko wyrusza na kolejną extremalną wyprawę. Tym razem chce w canoe samotnie pokonać trzy rzeki i dwa potężne jeziora składające się na system rzeczny Mackenzie. Łącznie ponad 4200 kilometrów... (info)

Zemsta Sithów - także w sieci [20.05.2005] Jeszcze przed premierą kinową najnowsza część „Gwiezdnych Wojen” pojawiła się w nielegalnych sieciach wymiany plików... (info)

Wellness na świeżym powietrzu [20.05.2005] Najmłodszym dzieckiem w ofercie firmy Pool-spa jest wanna Marina... (info)

Projektory NEC WT610 i 615: nowa technologia, nowe możliwości [20.05.2005] Image Recording Solutions wprowadza do sprzedaży projektory NEC WT610 i WT615, które zamiast obiektywu wykorzystują unikalny system luster asferycznych. .. (info)

Rynek pirackiego oprogramowania coraz większy [20.05.2005] Choć udział nielegalnych kopii w światowym rynku oprogramowania powoli spada, wartość rynku „piratów” wyraźnie wzrosła – informuje IDC... (info)

Hyundai świętuje otwarcie pierwszej fabryki w Stanach Zjednoczonych [20.05.2005] Mong-Koo Chung, Prezes Hyundai Kia Automotive Group oraz Bob Riley, Gubernator stanu Alabama Governor spotkali się dzisiaj w gronie gości zaproszonych..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...