informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Zapytaj o płytę - część I [20.04.2006] Płyta Kronopol OSB okazała się krokiem milowym w rozwoju nowoczesnego budownictwa. Jest bardzo funkcjonalna i ma wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych... (info)

Kaspersky Lab przedstawia raport Ewolucja złośliwego oprogramowania 2005: cześć II [20.04.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, przedstawia drugą część raportu „Ewolucja złośliwego oprogramowania 2005”... (info)

Honda Civic Hybrid została wybrana Najbardziej Ekologicznym Samochodem Roku [20.04.2006] 13 kwietnia 2006, w Nowym Yorku, American Honda Motor Co., Inc. ogłosiła, iż Nowy Civic z napędem hybrydowym, model 2006 – Civic Hybryd – najbardziej ekonomiczny i pro-ekologiczny z napędzanych benzyną Civic’ów otrzymał tytuł „ Najbardziej Ekologiczny Samochód Roku 2006”... (info)

Routery VPN Funkwerk-EC szkieletem POS TV w aptekach [20.04.2006] 1000 punktów w całym kraju tworzy rozproszoną sieć bazującą na dostępie do Internetu przez DSL. Bezpieczeństwo i poufność zapewnia IPSec, a sprawne zarządzanie całą instalacją gwarantuje X-Admin... (info)

Bezsenne noce przed egzaminami [20.04.2006] W Polsce mamy blisko 2 miliony studentów. Choć wybierają różne kierunki studiów i różne uczelnie, często łączą ich podobne problemy – szczególnie wtedy gdy zbliżają się egzaminy... (info)

Wygraj AYGO z easygo.pl [20.04.2006] Wygraj AYGO z easygo.pl to nazwa największego letniego konkursu przygotowana dla kupujących wyjazdy turystyczne w polskim Internecie... (info)

Śnieżyca nadal uniemożliwia ewakuację polskich himalaistów [20.04.2006] Ekipa Falvit® Everest Expedition 2006 nadal, już od dwóch dni, jest uwięziona w obozie pierwszym na wysokości 6060 m w drodze na szczyt najwyższej góry świata... (info)

Ekipa Falvit Everest Expedition 2006 wciąż uwięziona w Obozie I pod Everestem - c.d. [20.04.2006] Ekipa Falvit® Everest Expedition 2006, która z powodu nagłego załamania pogody została uwięziona w Obozie I na wysokości 6060 m jest dobrej kondycji i liczy, że jutro koło południa zejdzie do Bazy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...