informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.03.2008 [20.03.2008] Czerwień zagościła na GPW. Dzisiejszą sesję na GPW indeksy rozpoczęły poniżej wczorajszego zamknięcia. Jednak aktywność strony popytowej sprawiła, że indeksowi WIG20 przed południem udało się na chwilę wyjść na plus... (info)

W raporcie magazynu CRO Seagate znalazł się w gronie ‘100 Best Corporate Citizens’ [20.03.2008] Warszawa, 17.03.08 – Magazyn CRO umieścił Seagate w zaszczytnym gronie ‘100 Best Corporate Citizens’.Firmy, które znajdują się na liście zostały ocenione pod względem corporate citizenship oraz społecznej odpowiedzialności... (info)


Busem do pracy

Busem do pracy [20.03.2008] Od 1 marca 2008 roku Lubawa S.A. podwozi za darmo swoich pracowników z okolic Lubawy. Każdego ranka specjalny bus zabiera wszystkich zainteresowanych transportem do fabryki pracowników spoza miasta, a po pracy odwozi ich z powrotem... (info)


Drzwi Tetyda – nowa konstrukcja, nowa estetyka

Drzwi Tetyda – nowa konstrukcja, nowa estetyka [20.03.2008] Bogata oferta firmy Classen została poszerzona o nową kolekcję drzwi wewnętrznych Tetyda. Najnowsza propozycja wyróżnia się zarówno nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, jak i oryginalnym designem... (info)

RuckZuck w Żywcu - trzynasty salon na Śląsku [20.03.2008] Największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych RuckZuck z każdym miesiącem poszerza swój zasięg. Już niedługo spośród szerokiego asortymentu, oferowanego przez RuckZuck, będą mogli wybierać klienci sklepu w Żywcu... (info)


SOS PZMOT partnerem Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

SOS PZMOT partnerem Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group [20.03.2008] Od 1 marca br. usługi assistance komunikacyjnego na rzecz klientów Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group świadczy SOS PZMOT – pionier na polskim rynku assistance drogowego... (info)


Truskawkowa Essencja Ogrodów Natury

Truskawkowa Essencja Ogrodów Natury [20.03.2008] Zagadka: Który owoc ma więcej witaminy C niż cytryna i grejpfrut? Chroni przed anemią, jest krwiotwórczy, posiada właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawia przemianę materii, jest bogaty w wapń, fosfor, mikro- i makroelementy..... (info)

Silesia Days 2008 [20.03.2008] W dniach 17-20 kwietnia odbędą się w Katowicach SILESIA DAYS 2008 organizowane przez Erasmus Student Network. Impreza ma na celu upowszechnienie wiedzy o Śląsku wśród studentów pochodzących z innych krajów uczących się na polskich uczelniach... (info)


Pistolet natryskowy FSG – 120 – malowanie na zawołanie

Pistolet natryskowy FSG – 120 – malowanie na zawołanie [20.03.2008] Firma Proma Polska posiada w swojej najnowszej ofercie pistolet natryskowy FSG - 120 marki Ferm, który odstawi wałek i pędzel do kąta. Teraz można pokryć każdą powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną farbą lub impregnatem w maksymalnie krótkim czasie... (info)


eye q™ w nowym opakowaniu

eye q™ w nowym opakowaniu [20.03.2008] Preparat eye q™ pojawił się w aptekach w opakowaniach z nową szatą graficzną. Zmiany szaty graficznej eye q™ są związane z realizacją wymagań nowelizacji ustawy – Prawo farmaceutyczne... (info)


Firma TK Development zakończyła projekt Galeria Biała Białystok

Firma TK Development zakończyła projekt Galeria Biała Białystok [20.03.2008] TK Development - czołowy deweloper specjalizujący się w budowie oraz komercjalizacji obiektów handlowo–rozrywkowych, zakończył realizowany w Białymstoku projekt budowy galerii III generacji... (info)


Coccodrillo już po raz trzeci w Rzeszowie

Coccodrillo już po raz trzeci w Rzeszowie [20.03.2008] Coccodrillo, znany i ceniony producent odzieży i obuwia dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, otworzy kolejny sklep w Rzeszowie. Będzie to już trzeci punkt handlowy firmy w stolicy Podkarpacia. Otwarcie zaplanowano na 21 marca... (info)

Świąteczne życzenia serwisu Domeny.pl [20.03.2008] Serwis Domeny.pl życzy swoim Klientom zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości. Radosnego świętowania w gronie najbliższych... (info)


Paluszki palce lizać

Paluszki palce lizać [20.03.2008] Ryby są bezcennym elementem zdrowej diety, ważnej zarówno dla organizmu dziecka, dorosłych dbających o zdrowie a także osób starszych i chorych. Paluszki rybne Orange Line to, jak wszystkie potrawy rybne, pełnowartościowy posiłek o dużej wartości odżywczej... (info)

Aukcja dla Oliwiera [20.03.2008] Wirtualna Polska i artyści na rzecz małego Oliwiera, który urodził się bez lewej komory serca. Jeszcze do 27 marca trwa aukcja charytatywna portalu WP.pl... (info)


Fundacja Hasco-Lek promuje osiągnięcia młodych naukowców

Fundacja Hasco-Lek promuje osiągnięcia młodych naukowców [20.03.2008] - Naukowcy muszą czuć zachętę do pracy i wiedzieć, że ich wysiłek zostanie doceniony – mówi wiceprezes Fundacji Hasco-Lek, Katarzyna Bodalska. W dn. 13 marca fundacja po raz drugi wręczyła nagrody za najlepsze prace z zakresu farmacji przemysłowej... (info)


Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr… [20.03.2008] Przesilenie wiosenne to okres zwiększonego zapotrzebowania na substancje odżywcze. Tylko odpowiedniej jakości produkty żywnościowe dostarczą organizmowi składników odżywczych pozwalających przejść z zimowego na wiosenny czas pracy... (info)

In-transit 3D – nowa technologia na nośnikach CAM Media [20.03.2008] Firma CAM Media wprowadziła do oferty nowy nośnik wykorzystywany w kampaniach typu transit advertising, w którym wykorzystano technologię 3D. Pierwszą kampanią uruchomioną na nowych nośnikach jest akcja „Odmień los małych serc” dla Totalizatora Sportowego... (info)


S4 dla Wisły Kraków

S4 dla Wisły Kraków [20.03.2008] Agencja Reklamowa S4 rozpoczęła współpracę z klubem piłkarskim Wisła Kraków. Pierwsze przygotowane działania związane są z identyfikacją wizualną zarówno stadionu, jak i materiałów marketingowych... (info)


Firma Dipol zaprasza na Targi Intertelecom w Łodzi

Firma Dipol zaprasza na Targi Intertelecom w Łodzi [20.03.2008] W dniach 08-10 kwietnia 2008 roku odbędą się w Łodzi XIX Targi Komunikacji Elektronicznej - Intertelecom 2008, tradycyjnie na terenach Międzynarodowych Targów Łódzkich, przy ul. Stefanowskiego / Skorupki... (info)


Promocje na mieszkania

Promocje na mieszkania [20.03.2008] 127 metrów kwadratowych za 1.946.468zł to cena za apartament w jednej z luksusowych inwestycji we Wrocławiu. Z drugiej strony promocje na zakup mieszkań ze średniej półki cenowej – co tak naprawdę dzieje się na rynku nieruchomości?.. (info)


Klienci Nice i Krispol na aktywnych zimowych wakacjach!!!

Klienci Nice i Krispol na aktywnych zimowych wakacjach!!! [20.03.2008] Ponad 200 Partnerów Handlowych KRISPOL i NICE – laureatów programów motywacyjnych zorganizowanych przez obie firmy - zakończyło właśnie tygodniowy wypoczynek na Słowacji w słowackim Aquaparku Tatralandia... (info)


Ekologiczne oblicze Big Brothera

Ekologiczne oblicze Big Brothera [20.03.2008] Marcin Miller z zespołu „Boys” pracowicie ubija masło, „młody wilk” Jarek Jakimowicz -Kriegl krząta się wokół bułeczek, które przed chwilą wypiekał - to nie sen, to wtorkowy wieczór w domu Wielkiego Brata... (info)

Już wkrótce pierwszy kongres gazowniczy [20.03.2008] Bezpieczeństwo energetyczne Polski, liberalizacja rynku gazu oraz rola gazu w gospodarce energetycznej naszego kraju będą głównymi tematami dyskusji podczas pierwszego tak dużego spotkania przedstawicieli branży gazowniczej... (info)


Twoje podatki mogą pomóc biednym dzieciom

Twoje podatki mogą pomóc biednym dzieciom [20.03.2008] Jak informuje raport Unii Europejskiej 26% dzieci w Polsce żyje w ubóstwie. To najwyższy odsetek w całej Wspólnocie. Należy wykorzystać wszelkie okazje, aby zmienić ten fatalny stan rzeczy. Najbliższa nadarza się już teraz – przy wypełnianiu PIT-a za 2007 rok... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...