informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Samochód po zimie

Samochód po zimie [20.03.2007] Zima może i w tym roku była łagodna, może i łagodnie obeszła się z naszymi autami, ale niech to nie uśpi naszej motoryzacyjnej czujności. Samochodowi przegląd się należy... (info)


Wiosna w salonach

Wiosna w salonach [20.03.2007] Zima odeszła, samochody z poprzedniego rocznika sprzedane (no, może nie wszystkie), więc w salonach samochodowych kiełkują nowe modele... (info)

Lustracja emerytów w zakresie antykoncepcji [20.03.2007] Po przeprowadzeniu lustracji naukowców i dziennikarzy przeprowadzona zostanie lustracja emerytów w zakresie stosowania w przeszłości środków antykoncepcyjnych... (info)

Raz, dwa, trzy - niebanalnie w radiu. [20.03.2007] Zespół Raz, Dwa, Trzy uważa, że ich sukcesem jest wierna publiczność. W piątek Polskie Radio Wrocław grać będzie największe przeboje grupy. Lider zespołu opowie też o ryzykownej eskapadzie, którą może podjąć z kolegami z zespołu... (info)

Wiosenny Pokaz Mody w Kupcu Poznańskim [20.03.2007] Już w sobotę 24 marca Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański zaprasza na Wiosenny Pokaz Mody. W jego trakcie klienci poznają propozycje projektantów i trendy w najnowszych kolekcjach wiosna-lato 2007... (info)

Rozszerzone Agro Życie dla rolnika [20.03.2007] Kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe coraz celniej trafiają w potrzeby danej grupy docelowej. Grupa Concordia zwiększyła w ramach pakietu dla rolników Agro Życie liczbę zdarzeń chorobowych w ramach poważnego zachorowania do 18... (info)


II Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków w Poznaniu

II Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków w Poznaniu [20.03.2007] W dzisiejszym świecie życie bez wykorzystania Internetu to jak chodzenie bez butów. Niby da się bez nich przemieszczać, ale przecież każdy z nas wie, że w butach jest wygodniej i szybciej... (info)

Pentacomp zamierza wzmocnić własny wizerunek w mediach [20.03.2007] Poprzez działania public relations firma będzie popularyzować na rynku własne rozwiązania i produkty informatyczne, głównie poprzez dzielenie się wiedzą ekspercką i prezentowanie case studies. Do realizacji planowanych działań firma wybrała agencję Optimum PR... (info)

Notowania w USA pozostaną wyznacznikiem zachowań rodzimych inwestorów [20.03.2007] Mimo podwyżki stóp procentowych w Chinach notowania na rynkach azjatyckich rozpoczęły dzień na plusach. W ślad za nimi do góry ruszyły giełdy europejskie, w tym WIG20 (+1,87%) oraz WIG (1,70%). Obroty jednak były niższe niż podczas poprzednich sesji i wyniosły 1,5 mld zł... (info)


Dulux Light & SpaceTM – powiększ swoje mieszkanie z najnowszą gamą farb

Dulux Light & SpaceTM – powiększ swoje mieszkanie z najnowszą gamą farb [20.03.2007] Innowacyjna technologia opatentowana przez Dulux, wykorzystująca rozjaśniacze optyczne sprawia, że nawet małe pomieszczenia wydają się jaśniejsze i dzięki temu większe... (info)

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Internet Group S.A. [20.03.2007] Budowa grupy kapitałowej Internet Group S.A. i CR Media Consulting S.A... (info)

Mystery Shopping - odkrywamy tajemnicę [20.03.2007] Mystery Shopping (Tajemniczy Klient) jest metodą, która w krajach zachodnich jest znana i powszechnie stosowana od ponad 70 lat... (info)

Z nami na AMI [20.03.2007] Tradycyjnie już, Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła serwis specjalny AMI (Auto Mobil International) Lipsk 2007. W tym roku na odwiedzających czeka 50 marek, w tym ponad 100 premier samochodów osobowych i dostawczych, ponadto wiele atrakcyjnych pokazów i spektakularnych wydarzeń... (info)

Wysoka dynamika wzrostu Grupy AXA Assistance / Inter Partner Assistance [20.03.2007] Grupa AXA Assistance / Inter Partner Assistance odnotowała kolejny udany rok. W roku 2006 wykazała obrót skonsolidowany w kwocie 701 mln euro, ze wzrostem 13%, w porównaniu do roku 2005, w którym wypracowała 621 mln euro przy wzroście 12,1% oraz do roku 2004 zakończonego obrotem 563,5 mln euro i wzrostem 5,2%... (info)


Wspólnie dla logistyków - seminarium w Poznaniu

Wspólnie dla logistyków - seminarium w Poznaniu [20.03.2007] Ponad setka nauczycieli przybyłych z całej Polski do Poznania to nie efekt wiosennych migracji. Powodem było seminarium zorganizowane przez Wyższą Szkołę Logistyki. Uczelnia zaangażowała się w pomoc nauczycielom kształcącym w zawodach technik logistyk i technik spedytor, którzy z nadzieją przybyli na seminarium... (info)

CONECO – nowa marka dla dzieci [20.03.2007] Rozpoczęła się akcja promująca nową markę artykułów dla dzieci CONECO – wózków, łóżeczek i fotelików samochodowych... (info)


Fotografia Dzikiej Przyrody w Bydgoszczy i Gdańsku

Fotografia Dzikiej Przyrody w Bydgoszczy i Gdańsku [20.03.2007] Najpoważniejszy konkurs fotografii przyrodniczej.. (info)


Blues Top 2006

Blues Top 2006 [20.03.2007] Mistrzowie bluesowej frazy wybrani.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...