informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.02.2008 [20.02.2008] Niewielkie spadki przy małych obrotach. Środowa sesja na GPW zakończyła się niewielkim spadkiem wszystkich indeksów. Indeks WIG20 stracił na zamknięciu 0,55%, ale zdołał zakończyć dzień powyżej 3100 punktów... (info)


Szafy wiszące 19” GFlex Tango S w wersji z pełnymi drzwiami

Szafy wiszące 19” GFlex Tango S w wersji z pełnymi drzwiami [20.02.2008] Warszawa, 20 luty 2008: AJM Electronics, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów marki GFlex (m.in. szafy instalacyjne, akcesoria komputerowe), wprowadził do oferty nową wersję wiszących szaf instalacyjnych 19” ze znanej już na rynku serii Tango S... (info)

Avnet udostępnia do testów serwer IBM System i model 570 [20.02.2008] Warszawa, 20 luty 2008: Avnet Sp. z o.o. bezpłatnie udostępnia swoim partnerom (aktualnym i potencjalnym) do testów serwer IBM System i model 570, który jest jedną z największych tego typu maszyn w Europie... (info)


SmartGPS po prostu naj

SmartGPS po prostu naj [20.02.2008] Najtańszy nawigator z najdokładniejszą mapą Polski pojawił się właśnie w ofercie Smart Elektronik, spółki zależnej Media Service. Nawigator kosztuje zaledwie 499 zł... (info)

Premiery Crocs na wiosnę [20.02.2008] Wielbiciele supermodnych butów Crocs powinni już ostrzyć sobie zęby na wiosenne promocję. Nowe modele, w świeżych kolorach, z postaciami z filmów Disneya pojawią się już wkrótce we wszystkich sklepach firmowych Crocs... (info)

Krokodyle poszerzają swoje terytorium [20.02.2008] Znane i lubiane „krokodylki” – zabawne buty marki Crocs – w tym roku będą dostępne w prawie każdym dużym mieście Polski, do tego podczas wojaży po Europie będzie można zaopatrzyć się w nie w kilku nowych miejscach... (info)

Premiera nowej kolekcji w BGN [20.02.2008] Propozycja BGN na 2008 rok to połączenie nowoczesności, kobiecości i spontaniczności w wersji glamour. Premiera nowej kolekcji miała miejsce 13 lutego 2008 r... (info)

„Powrót do przyszłości” – nowa kolekcja BGN [20.02.2008] Połączenie nowoczesności, kobiecości i spontaniczności w wersji glamour to propozycja marki BGN na 2008 rok. Pierwsze modele kolekcji wiosna/lato 2008 pojawiły się już w Polsce i są do kupienia w salonach firmowych... (info)

Turniej World Class Squash Cup w Blue City [20.02.2008] Początek marca zapowiada się niezwykle dynamicznie. Już niebawem, 1 i 2 marca w Squash City w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City, odbędzie się otwarty turniej dla amatorów squasha - World Class Squash Cup... (info)


Sztuczna inteligencja – realna pomoc czy wirtualna rozrywka

Sztuczna inteligencja – realna pomoc czy wirtualna rozrywka [20.02.2008] Sztuczna inteligencja, wirtualny asystent, przyjaciel i przewodnik w jednym – wyskakuje dziś z Internetu jak niegdyś Dżin z butelki, na każde nasze życzenie... (info)

FRU.PL podsumowuje pierwsze miesiące działalności [20.02.2008] Wyniki dotychczasowej działalności FRU.PL, serwisu oferującego bilety lotnicze przez Internet, wskazują na duży potencjał portalu i całego rynku. Obroty FRU.PL w każdym miesiącu rosną o 50%... (info)


Zgrane kolory

Zgrane kolory [20.02.2008] Podążając za oryginalnymi propozycjami aranżacyjnymi, szukamy koloru odpowiedniego dla naszego wnętrza. I tu pojawia się nie lada problem. Mając do wyboru niezliczoną ilość barw wybór tej najlepszej przestaje być tak oczywisty... (info)


Multimedialna baza firm kamieniarsko – budowlanych już dostępna dla użytkowników

Multimedialna baza firm kamieniarsko – budowlanych już dostępna dla użytkowników [20.02.2008] Największy portal branży kamieniarskiej w Polsce - CeBiK (www.cebik.pl) wraz z firmą Geoservice Christi i Kurierem Kamieniarskim, uruchomił pierwszą w Polsce, multimedialną bazę firm z branży kamieniarsko-budowlanej, pod nazwą: „Multimedialne Targi - Kamień”.. (info)

Awanse w Client Service S4 [20.02.2008] W Agencji Reklamowej S4 awansowały osoby z krakowskiego działu client service – Monika Skalska, Magda Łucek oraz Paulina Kuśmierczyk. Esczterowiczki pracują w teamie kierowanym przez Agnieszkę Cachro – group account managera... (info)


Wszystkie pozycje uszczelniania Tytan Professional Lexy

Wszystkie pozycje uszczelniania Tytan Professional Lexy [20.02.2008] „Boom budowlany” oraz masowa emigracja budowlańców sprawiła, że znalezienie dobrego fachowca graniczy z cudem. Biorąc pod uwagę liczbę rozpoczętych w zeszłym roku inwestycji nie ma co liczyć, że w najbliższym czasie sytuacja się ustabilizuje... (info)


Mojito w Hiszpanii z Bacardi

Mojito w Hiszpanii z Bacardi [20.02.2008] Sprawdź co wiesz na temat drinków. Jeśli wykażesz się odpowiednią wiedzą, możesz w nagrodę wyjechać nawet do słonecznej Hiszpanii. Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pięć pytań... (info)


Sofa narożnikowa MADRYT - Inspirowana emocjami

Sofa narożnikowa MADRYT - Inspirowana emocjami [20.02.2008] Połączenie głębokiej ceglastej barwy z tradycyjną prostotą kształtu i wzoru to najnowsza propozycja sofy narożnikowej firmy Gawin. Inspirowana temperamentnym klimatem Madrytu..... (info)


Avid DNxHD - pierwszy na świecie kodek zgodny ze standardami SMPTE VC-3

Avid DNxHD - pierwszy na świecie kodek zgodny ze standardami SMPTE VC-3 [20.02.2008] Nowy kodek Avida ułatwia wymianę materiałów HD w transmisjach telewizyjnych i postprodukcji. Charakteryzuje go niska prędkość transmisji. Zapewnia łatwe i wydajne kodowanie oraz wymianę materiałów HD, a tym samym ułatwia pracę nad tworzeniem mediów cyfrowych... (info)


W ofercie choć poza katalogiem

W ofercie choć poza katalogiem [20.02.2008] Dealerzy coraz częściej sami oferują klientom wyposażenie spoza standardowej oferty salonu, sięgając po inne produkty różnych firm związanych z rynkiem motoryzacyjnym... (info)

Oracle Database Vault certyfikowany do pakietu Oracle E-Business Suite [20.02.2008] Oracle Database Vault ma już certyfikację do pakietu Oracle E-Business Suite. Dzięki temu klienci mogą w swoich bazach danych lepiej chronić poufne dane aplikacji przed nieautoryzowanym dostępem użytkowników, także uprzywilejowanych... (info)


100 otwarcie salonu RuckZuck

100 otwarcie salonu RuckZuck [20.02.2008] RuckZuck, największa w Polsce sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych, może poszczycić się imponującym sukcesem. 28 lutego we Wrocławiu nastąpi bowiem oficjalne otwarcie modelowego salonu RuckZuck... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...