informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Microsoft wesprze Portal Marzeń www.zlotarybka.pl [20.02.2006] Microsoft wesprze Polski Portal Marzeń www.zlotarybka.pl prowadzony przez Dyżurnego Marzyciela Kraju, spełniając marzenia Internautów publikujących je na portalu... (info)

Sukces studenta WSKiZ w ogólnoświatowym finale! [20.02.2006] Michał Morzyński, student Informatyki w poznańskiej Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania, odniósł wraz z kolegami z dawnej szkoły średniej spektakularny sukces w Maratonie Kreatywności Internetowej 2005, którego światowy finał odbył się kilka dni temu we francuskim mieście Limoges... (info)

Nauka i kariera z WSKiZ [20.02.2006] Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu to uczelnia wyjątkowo starannie dbająca o przyszłość swoich studentów. Nie chodzi tu tylko o samą naukę, ale także o pomoc w znalezieniu pracy po zakończeniu studiów... (info)

OGICOM złotym partnerem e-commerce 2005 [20.02.2006] Rekordowa sprzedaż sklepów internetowych SOTEeSklep – to powód dla którego ich producent SOTE s.j. przyznał nagrodę „Złoty partner e-commerce 2005” dla OGICOM Sp. z o.o., wiodącego na polskim rynku dostawcy kompleksowych usług internetowych... (info)

RSA Security przedstawia rozwiązania z serii SecurID [20.02.2006] Firma RSA Security Inc. poinformowała o opracowaniu dwóch nowych rozwiązań uwierzytelniających — RSA SecurID Toolbar Token i RSA SecurID SID900 Transaction Signing Token — które dają firmom oraz ich klientom bardziej elastyczny i szerszy wybór zaawansowanych zabezpieczeń dostępu do informacji i transakcji zawieranych online... (info)

Piotr Kurkus rozpoczął sezon od brązowego medalu. [20.02.2006] IX Open International Slovenian Championship (Maribor - Słowenia).. (info)

Wywiad z Lechem Wałęsą [20.02.2006] Gadu-Gadu z... Lechem Wałęsą, byłym Prezydentem RP.. (info)

Zaangażowani, zachłanni czy dezerterzy? [20.02.2006] Ponad połowa Polaków (54%) zamierza regularniej i dokładniej czytać te czasopisma, które już zna, a 33% planuje zaglądać do większej liczby magazynów, niż obecnie... (info)

Nowe nektary owocowe Bobo Frut - magia nowych smaków owocowych dla najmłodszych! [20.02.2006] Od lutego 2006 r. na sklepowych półkach zagościło 5 nowych owocowych nektarów Bobo Frut... (info)

Nowy Brand Manager w Metsä Tissue SA. [20.02.2006] Od lutego br. do polskiego oddziału koncernu Metsä Tissue SA w Konstancinie Jeziornie dołączyła Anna Ruohomaki, która zajmie się rozwojem marki Mola... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...