informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.01.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 5

Ciepła nie tylko kąpiel [20.01.2005] Wyjście z wanny czy spod prysznica przy niskiej temperaturze otoczenia na pewno nie należy do przyjemnych. Dlatego remontując dom lub mieszkanie, warto pomyśleć nad sposobem ogrzewania pomieszczeń sanitarnych. Urządzenia, które będą ogrzewać tylko łazienkę, mogą być połączone z istniejącą instalacją centralnego ogrzewania lub zasilane niezależnie. Wybierając sposób ogrzewania, warto wiedzieć, że zapotrzebowanie na energię pomieszczeń o wysokości 2,5 metra w domach nowych, dobrze izolowanych cieplnie, wynosi około 0,07 kW na każdy metr kwadratowy, a w domach starych, niewystarczająco izolowanych cieplnie - około 0,1-0,12 kW na metr kwadratowy... (info)

Szybko, tanio, ciepło [20.01.2005] Do ogrzewania hal, magazynów, innych obiektów przemysłowych oraz biur stosujemy nagrzewnice gazowe, olejowe albo elektryczne. W pomieszczeniach, gdzie na stałe przebywają ludzie i zwierzęta, można stosować nagrzewnice elektryczne marki REM o mocy od 2 do 22 kW lub olejowe z odprowadzeniem spalin marki Remington RV o mocy od 20 do 81 kW... (info)

Gdy mróz za oknem [20.01.2005] Sposobów na dogrzewanie domu jest wiele. Jednak tylko właściwie dobrane urządzenia i odpowiednio zaprojektowana instalacja grzewcza zapewnią komfort cieplny za rozsądne pieniądze... (info)

Ciepło coraz cieplej [20.01.2005] Sprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania powinna zapewnić pożądaną temperaturę pomieszczeń w każdych warunkach pogodowych. Zdarza się jednak, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, że mieszkanie trzeba dogrzać... (info)

Przy kominku [20.01.2005] Ciepły dom to dom nie tylko dobrze ogrzany, ale też przytulny. A najprzyjemniej jest przy kominku. Buzujący w nim ogień tworzy miły, niepowtarzalny nastrój. W ofercie Praktikera znajdziemy bogatą gamę wkładów kominkowych oraz kompletnych zestawów gotowych do ich montażu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...