informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Kupujesz prezent w sieci? Poznaj 3 sposoby na to, aby nie dać się oszukać [19.12.2013] W tym roku aż 46% Polaków kupi prezent w Internecie. Jeśli należysz do tej grupy i nie masz jeszcze prezentu, poznaj trzy sposoby na to, aby w tej świątecznej gorączce nie dać się oszukać i otrzymać prezent w oczekiwanym terminie... (info)


Hotele Radisson Blu wyróżnione na Business Traveller Poland Awards 2013

Hotele Radisson Blu wyróżnione na Business Traveller Poland Awards 2013 [19.12.2013] Podczas grudniowej Gali Business Traveller Poland Awards 2013 sieć hoteli Radisson Blu, która w Polsce posiada hotele w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Krakowie, znalazła się w gronie najlepszych biznesowych sieci hotelowych na świecie... (info)


Sharp z Androidem – „więcej niż smart”

Sharp z Androidem – „więcej niż smart” [19.12.2013] W nowej akcji promocyjnej telewizorów Sharp można wygrać zestaw akcesoriów firmy Measy, które rozbudują TV o funkcje znane dotychczas wyłącznie ze smartfonów i tabletów... (info)

Getin Bank premiuje zakupy mobilne w technologii MasterCard Mobile [19.12.2013] Bank wprowadził usługę MasterCard Mobile i aplikację informującą o wszystkich serwisach akceptujących tę metodę płatności. Dodatkowo w promocji, Klienci mogą otrzymać 50% zwrot za każdą transakcję zrealizowaną za pośrednictwem MasterCard Mobile... (info)

Ciśnieniomierz Tensoval, świąteczny prezent dla zdrowia [19.12.2013] W święta spotkamy się z najbliższymi by pokazać, jak bardzo nam na nich zależy i obdarować prezentami. Szukając upominku, który wyrazi naszą troskę o ich zdrowie i dobre samopoczucie, warto rozważyć zakup ciśnieniomierza firmy PAUL HARTMANN Polska... (info)

Kursy programowania dostępne w ofercie AP Edukacja! [19.12.2013] AP Edukacja wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie programowania wprowadzając do swojej oferty kursy z języków programowania... (info)

Noble Bank po raz kolejny na szczycie – 5 gwiazdek w ratingu private banking magazynu Forbes [19.12.2013] 19 grudnia 2013 r. - Noble Bank, pionier rynku private banking w Polsce, otrzymał najwyższą, 5-gwiazdkową ocenę w prestiżowym ratingu private banking, przygotowanym przez magazyn Forbes... (info)


Na co zwrócić uwagę wybierając meble łazienkowe?

Na co zwrócić uwagę wybierając meble łazienkowe? [19.12.2013] Zakup mebli łazienkowych to inwestycja na lata. Oprócz walorów estetycznych warto wziąć pod uwagę również kwestie użytkowe: wielkość mebli, konstrukcję (stojące, podwieszane), materiał, udogodnienia funkcjonalne... (info)

Innowacyjne produkty w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany [19.12.2013] Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również popularna i ceniona firma Apple... (info)

Rozpocznij Nowy Rok z fakturowaniem online [19.12.2013] Qfirma.pl uruchamia nową odsłonę intuicyjnej aplikacji do fakturowania online, która pozwala małym i średnim firmom na sprawne i szybkie wywiązanie się z formalnych zobowiązań. Aplikację można wypróbować bezpłatnie, dzięki wersji demonstracyjnej... (info)


Nowość! Essentiale® MAX – MAXymalna dawka na uciążliwe dolegliwości wątroby*

Nowość! Essentiale® MAX – MAXymalna dawka na uciążliwe dolegliwości wątroby* [19.12.2013] Wątroba jest narządem posiadającym podstawowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nieprawidłowa dieta, nadużywanie alkoholu, stosowanie leków moga prowadzić do jej poważnego uszkodzenia1... (info)


Płyty MFP pod elewację krytą blachą

Płyty MFP pod elewację krytą blachą [19.12.2013] Uproszczenie bryły budynku było jednym z podstawowych celów stawianych projektantowi domu pod Gdynią. Stąd pokrycie dachu wykończone blachą łączoną na rąbek stojący przechodzi w elewację... (info)

Niewielka fuga, wielkie znaczenie [19.12.2013] Planując renowację łazienki, w pierwszej kolejności skupiamy się na wyborze idealnych płytek i odpowiedniej armatury, często pomijając znaczenie zaprawy do spoinowania... (info)


Kuchnia w studio – black & white

Kuchnia w studio – black & white [19.12.2013] Komfortowe zaplecze kuchenne coraz częściej staje się nieodzownym elementem w siedzibie polskich firm. Kuchnia, którą we własnym studiu projektowym urządziła architektka Justyna Smolec, jest efektowna, a zarazem dyskretna... (info)


KAN przeprowadził się do nowej siedziby

KAN przeprowadził się do nowej siedziby [19.12.2013] Spółka KAN ma nową siedzibę. Trzypiętrowy biurowiec o wysokim standardzie został wyposażony w nowatorskie rozwiązania techniczne, w tym elementy systemu KAN-therm... (info)


Wolontariusze ZSS STO w Białymstoku spełnią marzenie Sebastiana

Wolontariusze ZSS STO w Białymstoku spełnią marzenie Sebastiana [19.12.2013] Z koncertu i z kabaretu zebrali ponad 2200 zł. Za te pieniądze wolontariusze z Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej pomogą spełnić marzenie ciężko chorego Sebastiana... (info)

Bonair SA z nowym biurem w Krakowie [19.12.2013] Bonair SA., czołowy dostawca usług i rozwiązań IT, poinformował o otwarciu swojego biura w Krakowie... (info)


Nowy rok, nowe zasady udzielania kredytów

Nowy rok, nowe zasady udzielania kredytów [19.12.2013] Czy zmiana zasad udzielania kredytów hipotecznych i rządowy program Mieszkanie dla Młodych będą miały wpływ na rynek mieszkaniowy?.. (info)

IT w świecie akwarystów [19.12.2013] Firma Tropical, działająca na rynku od ponad 35 lat, jest wiodącym w Polsce i jednym z największych na świecie producentów branży zoologicznej... (info)

Franklin Templeton wprowadza nowe fundusze do Polski [19.12.2013] Franklin Templeton Investments, lider rynku funduszy zagranicznych w Polsce, udostępnił dla polskich klientów pięć nowych funduszy inwestycyjnych. Nowe fundusze dostępne są w postaci klas aktywów zabezpieczonych przed zmianami kursów USD, EUR i CHF... (info)


Przedświąteczny poradnik kulinarny

Przedświąteczny poradnik kulinarny [19.12.2013] Na co zwrócić uwagę przy wyborze karpia? Jak odpowiednio przyrządzić tę rybę? Dlaczego wigilijny kompot z suszonych owoców powinien zagościć na każdym stole?.. (info)


Jeden na ośmiu Europejczyków doświadcza utraty lub kradzieży urządzenia mobilnego

Jeden na ośmiu Europejczyków doświadcza utraty lub kradzieży urządzenia mobilnego [19.12.2013] Ponad 12% użytkowników w Europie doświadczyło w ciągu ostatnich 12 miesięcy utraty, kradzieży lub poważnego uszkodzenia urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet... (info)

KiK ma kolejne powody do dumy [19.12.2013] Konsekwentnie do obranej strategii, sieć KiK koncentruje się na sukcesywnej ekspansji w całym kraju. Zdobywając kolejne rynki regionalne, otwiera sklepy zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach... (info)


Alles w Arkadach Wrocławskich

Alles w Arkadach Wrocławskich [19.12.2013] W Arkadach Wrocławskich pojawiła się znana marka oferująca bieliznę dla Pań. Sklep o powierzchni 70mkw znajduje się na parterze tuż przy wejściu do Centrum Handlowego - od ul. Nasypowej... (info)


Staraniowy.pl –świąteczny prezent dla starających się o dziecko

Staraniowy.pl –świąteczny prezent dla starających się o dziecko [19.12.2013] Różni nas wiele – wiek, zainteresowania, poglądy, ale łączy jedno – chcemy zostać rodzicami. Bez względu na to, jakie starania będziemy musieli podjąć... (info)


W te święta – obdaruj swoją kobiecość!

W te święta – obdaruj swoją kobiecość! [19.12.2013] Słysząc o intymnych prezentach, w pierwszej kolejności myślimy o seksownej bieliźnie czy erotycznych gadżetach – przedmiotach, które niekoniecznie dobrze komponują się z choinką... (info)


Forma do zadań specjalnych

Forma do zadań specjalnych [19.12.2013] W kuchni współczesna kobieta potrzebuje sprzymierzeńców z najwyższej półki. TERMISIL Huta Szkła Wołomin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferuje narzędzia, dzięki którym zdrowo i ekologicznie można wyczarować prawdziwe smakowite cuda... (info)


Ariston – świadomy wybór dobra

Ariston – świadomy wybór dobra [19.12.2013] Dzisiejszy świat wymaga od konsumentów przemyślanych zakupów. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i świadomie decydujemy się na dany produkt. I właśnie dla takich konsumentów firma Ariston oferuje swoje nowe produkty... (info)


Taniej, zdrowiej, bezpieczniej

Taniej, zdrowiej, bezpieczniej [19.12.2013] Rosnące ceny paliw oraz troska o czyste środowisko i zdrowie sprawiają, że rynek energooszczędnych urządzeń grzewczych przeżywa obecnie niesamowity rozwój. Liderem w dziedzinie wykorzystania odnawialnych źródła energii jest firma Ariston... (info)

Rewolucja na torowiskach [19.12.2013] Bydgoska PESA dostarczy do Torunia 12 nowoczesnych tramwajów. 18 grudnia 2013 r. MZK podpisało umowę na zakup nowego taboru... (info)


Nowość! Niskodymowa izolacja Armaflex Ultima z certyfikatem morskim

Nowość! Niskodymowa izolacja Armaflex Ultima z certyfikatem morskim [19.12.2013] Elastomerowy materiał izolacyjny Armaflex Ultima firmy Armacell otrzymał znak „European Wheelmark”. Dzięki niemu ta niskodymowa otulina może być wykorzystywana do budowy statków i innych jednostek pływających... (info)


Wybieramy odpowiedni uszczelniacz do łazienki

Wybieramy odpowiedni uszczelniacz do łazienki [19.12.2013] Montaż urządzeń sanitarnych w łazience wymaga nie tylko prawidłowego podłączenia instalacji, ale również zabezpieczenia miejsc wokół nich, przez które może przenikać woda... (info)


Rudolf Czerwononosy dla dzieci od dzieci

Rudolf Czerwononosy dla dzieci od dzieci [19.12.2013] Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca i Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna zapraszają na premierę „Rudolfa Czerwononosego”. Bożonarodzeniowy spektakl przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych... (info)


Symetria koła, czyli lampy Alehandro marki Nowodvorski Lighting

Symetria koła, czyli lampy Alehandro marki Nowodvorski Lighting [19.12.2013] Koła, okręgi czy owale bez problemu znaleźć można w każdych niemal wnętrzu. Wazony, kubki, palniki, odpływy, zlewy, żyrandole – to tylko niewielki zbiór elementów, które oparte są w swojej konstrukcji na obłych kształtach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...