informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Obudzi Cię ramka cyfrowa

Obudzi Cię ramka cyfrowa [19.12.2008] Nowa, cyfrowa ramka w ofercie firmy Genius może okazać się idealnym prezentem dla najbliższych. Pozwoli wyświetlać ulubione zdjęcia w domu lub biurze, a zarazem posłuży jako podręczny kalendarz czy nowoczesny budzik... (info)


Chris Prowse został pierwszym dyrektorem zarządzającym firmy Polycom w Polsce

Chris Prowse został pierwszym dyrektorem zarządzającym firmy Polycom w Polsce [19.12.2008] W związku z planowaną ekspansją na polskim rynku, firma Polycom mianowała Dyrektora Zarządzającego. W dowód uznania dużych zasług dla firmy stanowisko to objął Chris Prowse... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 19.12.2008 [19.12.2008] Miało być strasznie, a nie było. Wygasająca w piątek grudniowa linia instrumentów pochodnych na całym świecie była tematem, który od początku tygodnia był w centrum uwagi inwestorów... (info)

Rankingi najlepszych funduszy - Polska [19.12.2008] Ile zarabiają inwestorzy najlepszych funduszy w Polsce, a ile w innych krajach? Zaczynamy od Polski, bazując na dostępnych danych podawanych za firmą AnalizyOnline... (info)

OKNOPLAST-Kraków otwiera nową halę produkcyjną [19.12.2008] W drugim kwartale 2009 roku otwarta zostanie nowa hala produkcyjna firmy OKNOPLAST-Kraków. Dzięki inwestycji zwiększone zostaną moce produkcyjne przedsiębiorstwa, a zamówienia klientów będą realizowane jeszcze szybciej niż dotychczas... (info)

Dwie nagrody Magellan Awards 2008 dla On Board PR. [19.12.2008] Nagrody Magellan Awards 2008 przyznano dwóm kampaniom prowadzonym przez On Board PR – statuetki zdobyła „Partnerska rodzina” realizowana w ramach inicjatywy EQUAL oraz program na rzecz wzrostu płac pracowników ochrony prowadzony dla NSZZ „Solidarność”... (info)


Galeria YES - polska współczesna sztuka złotnicza wkracza na Rynek Sztuki

Galeria YES - polska współczesna sztuka złotnicza wkracza na Rynek Sztuki [19.12.2008] Galeria YES podejmuje kolejne wyzwanie - oprócz promocji współczesnej polskiej sztuki złotniczej, zamierza również współtworzyć jej rynek. Biżuteria artystyczna stanowi tylko margines sprzedaży na rynku dzieł sztuki. Należy to zmienić!.. (info)


Niezapomniana prezentacja z NOBO WX27 DLP

Niezapomniana prezentacja z NOBO WX27 DLP [19.12.2008] Wprowadzając na rynek projektor WX27 DLP, marka NOBO postawiła na jakość przekazu. Panoramiczny obraz o wyraźnych konturach i żywych barwach przyciągnie uwagę niejednego słuchacza... (info)


Fastline dla Temapharm Recepta na Boże Narodzenie

Fastline dla Temapharm Recepta na Boże Narodzenie [19.12.2008] Firma Temapharm powierzyła agencji Fastline przygotowanie poradnika kulinarnego „Recepta na Boże Narodzenie”. Poradnik właśnie trafił do kluczowych odbiorców tej polskiej firmy farmaceutycznej... (info)


Czerwień nie tylko od święta

Czerwień nie tylko od święta [19.12.2008] Trudno wyobrazić sobie święta bez koloru czerwonego: –strój Świętego Mikołaja, rozeta gwiazdy betlejemskiej, bombki i ozdobny papier do prezentów. Czerwień „ogrzewa”, poprawia nastrój i dodaje wnętrzom pozytywnej energii... (info)

Słuchawki dla kobiet [19.12.2008] Myśląc o jeszcze większej wygodzie użytkowników, firma Vocollect wprowadza nowy zestaw słuchawkowy SR-15, który dołącza do rodziny produktów z serii SR.. (info)


Prezent.wp.pl

Prezent.wp.pl [19.12.2008] Wirtualna Polska z serwisem specjalnym prezent.wp.pl, stworzonym przez WP dla marki Braun we współpracy z domem mediowym MediaCom Warszawa. Kluczowym elementem serwisu specjalnego prezent.wp.pl jest prezentacja oferty Brauna... (info)

Zmienione przepisy wprowadzają udogodnienia dla przedsiębiorców [19.12.2008] Zasada „jednego okienka” przy rejestracji działalności gospodarczej nie obejmuje wniosku o zarejestrowanie na podatnika VAT. Jednogłośnie poparty przez Sejm projekt nowelizacji ustawy o swobodzie działalności gospodarczej wprowadza kilka udogodnień... (info)


Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany

Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany [19.12.2008] W okresie Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra zmieniają się godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej. Warto o tym pamiętać podczas gorączki świątecznych przygotowań... (info)


Joe Pajer nowym szefem pionu łańcucha dostaw Vocollect

Joe Pajer nowym szefem pionu łańcucha dostaw Vocollect [19.12.2008] Vocollect, Inc., firma dostarczająca najszerzej stosowane systemy głosowe poprawiające wydajność łańcuchów dostaw poinformowała, że Joe Pajer objął stanowisko prezesa pionu obsługi klientów z branży łańcucha dostaw... (info)

ADP zdobywa tytuł Innowacyjnego Przedsiębiorstwa [19.12.2008] ADP zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez HROA Europe. Spółka otrzymała nagrodę w kategorii Innovative Organizations (Innowacyjne Przedsiębiorstwa), wspólnie z firmą Schindler... (info)

Komentarz Expandera: Wyczekiwanie trwa (19.12.2008) [19.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Zaczyna się realizować scenariusz, który jest chyba jeszcze gorszy niż skrajnie wysoka zmienność, a mianowicie pogrążenie się rynków w marazmie... (info)


Gorączka golfa

Gorączka golfa [19.12.2008] Pola golfowe mnożą się jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Jeden na 150 Europejczyków jest graczem w golfa, co daje liczbę około pięciu milionów osób na terenie całego starego kontynentu... (info)


Nauka polskiego jako języka obcego

Nauka polskiego jako języka obcego [19.12.2008] System fonologiczny języka polskiego różni się znacznie od systemów języków innych niż słowiańskie. I to właśnie wymowa sprawia cudzoziemcom uczącym się naszego języka największe trudności... (info)

Ranking najlepszych funduszy - Best11 [19.12.2008] Specjalistyczny magazyn "Fundusze" prowadzi ranking funduszy inwestycyjnych dostępnych na polskim rynku. Obejmuje on jako bodajże jedyny wszystkie produkty polskie i zagraniczne..... (info)


Targowe rozterki

Targowe rozterki [19.12.2008] Zaraz po targach czy konferencji każdy marketingowiec przy składaniu roll-upów, ścianek obiecuje sobie, że następnym razem nic nie będzie robione na ostatnią chwilę. W związku z tym dajemy kilka rad by uniknąć „przed targowej gorączki”... (info)


Unica Wireless - nowy wymiar elektrycznej inteligencji

Unica Wireless - nowy wymiar elektrycznej inteligencji [19.12.2008] Nowoczesne instalacje elektryczne całkowicie zrywają ze stereotypem plątaniny kabli i zakurzonych gniazdek w naszych domach. Oczywiście nie da się ukryć, że montaż typowej instalacji inteligentnej, np. EIB wymaga wcześniejszego starannego zaplanowania..... (info)


Multimedialna Kuchnia Wegetariańska

Multimedialna Kuchnia Wegetariańska [19.12.2008] 10 grudnia miała swoją premierę produkcja Joga-Joga.Pl Sp. z o.o. – czyli "Kuchnia Wegetariańska. Cztery Pory Roku". Jest to pierwszy multimedialny podręcznik gotowania kuchni wegetariańskiej na polskim rynku... (info)


5àSec - Lider na rynku ekspresowych pralni zaprasza po BOMBOWE PREZENTY!

5àSec - Lider na rynku ekspresowych pralni zaprasza po BOMBOWE PREZENTY! [19.12.2008] W dniach 17-24 grudnia w ponad 100 placówkach sieci 5àSec zostanie rozdanych 35 000 prezentów. Każdy klient, który skorzysta z usług pralniczych w dniach 17-24 grudnia 2008 otrzyma świąteczny prezent... (info)

Rozwiązanie one4all wygrało w przetargu ogłoszonym przez CRZL [19.12.2008] Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w Warszawie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wybrało ofertę konsorcjum CSF POLSKA i MCSK, wchodzącego w skład grupy kapitałowej Syntea S.A... (info)

Lepsza strona MZO [19.12.2008] Ostrowski Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. ma nową stronę internetową. Jest znacznie nowocześniejsza od dotychczasowej i umożliwia łatwy kontakt klientów z firmą... (info)


Tradycja ceglanej elewacji

Tradycja ceglanej elewacji [19.12.2008] Historia cegły jest tak długa, jak historia naszej cywilizacji. Począwszy od starożytności, aż po czasy dzisiejsze, ceglane elewacje cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród architektów... (info)

Reklama online w 2009 w Polsce, UE i USA - prognozy [19.12.2008] Dekoniunktura w światowej gospodarce będzie miała negatywny wpływ na rynek reklamy online w przyszłym roku. Kwestią otwartą pozostaje: jak mocno ją odczujemy oraz kto wyjdzie z tej potyczki z tarczą?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...