informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 36


Kolejne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation

Kolejne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation [19.12.2007] Wrocławska spółka Premium House producent napoju energetycznego Cocaine Stimulation wspiera i sponsoruje kolejne eventy. Działania promocyjne podjęte przez spółkę są kontynuacją prowadzonej dotychczas strategii marketingowej... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 19.12.2007 [19.12.2007] Wczorajsze zakończenie sesji przez indeks dużych spółek poniżej wrześniowego dołka spowodowało, że od rana wśród inwestorów panowały złe nastroje, a na giełdzie przeważali sprzedający... (info)


Święta do syta

Święta do syta [19.12.2007] Mięta Smaczne Zioło Bio-Active –wyjątkowa mięta o smaku jabłkowo cynamonowym, która złagodzi wszelkie dolegliwości żołądkowe bo świątecznym przejedzeniu... (info)


Piękna na sylwestra i karnawał

Piękna na sylwestra i karnawał [19.12.2007] Innowacyjna La Karnita SUN Bio-Active to herbata zawierająca B- karoten, poprawiająca koloryt skóry, przygotowująca skórę do opalania w solarium oraz wspomagająca odchudzanie... (info)


Sylwestrowe porady - czyli przepis na udaną imprezkę:)

Sylwestrowe porady - czyli przepis na udaną imprezkę:) [19.12.2007] Oto przepis na udaną imprezkę sylwestrową: muzyka + ekipa + gadżety + wygodne buty + tańce + Cocaine Stimulation = niczym niezakłócona, konkretna ZABAWAAAAAAAAAA!!!.. (info)

Krajowe Centrum Europass na Dniach Mobilności Pracowniczej. [19.12.2007] Europejskie Służby Zatrudnienia Eures w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Wałbrzychu już po raz drugi zorganizowały „Dni Mobilności Pracowniczej”. Przedsięwzięcie miało swoje odsłony w czterech miastach Dolnego Śląska, odwiedziło je ponad 1000 osób... (info)

Krajowe Centrum Europass wspiera nauczycieli języków obcych. [19.12.2007] W ostatnich miesiącach Krajowe Centrum Europass skupiło się na doszkalaniu nauczycieli języków obcych. Przedstawiciele instytucji prezentowali możliwości pakietu na specjalnie zorganizowanych konferencjach szkoleniowych w kilku miastach w Polsce... (info)


BenQ CP220c – najmniejszy projektor z obiektywem Karl Zeiss

BenQ CP220c – najmniejszy projektor z obiektywem Karl Zeiss [19.12.2007] Tylko 1,8kg, 2000 ANSI lumenów, kontrast 700:1, rozdzielczość XGA (1024x768), obiektyw Karl Zeiss i Golden Ratio Color – to w skrócie CP220c - ultra przenośny projektor multimedialny dla mobilnych użytkowników... (info)


Owocowe Święta

Owocowe Święta [19.12.2007] Magic Fruits Bio-Active to nowoczesne herbaty owocowe w nowych, powiększonych opakowaniach, zawierające naturalny sok z owoców. Smak, aromat i zdrowie zamknięte w wygodnych saszetkach... (info)


Ziołowe tabletki Antykac Bio-Active - zapomnij o kacu:)

Ziołowe tabletki Antykac Bio-Active - zapomnij o kacu:) [19.12.2007] Grudzień to nie tylko Święta Bożego Narodzenia ale także Sylwester. Tak naprawdę, bal sylwestrowy to dopiero początek zabawy, której kontynuacją jest dłuuuugi karnawał... (info)


Tytan B1 ogniochronna piana pistoletowa - ogień i dym jej niestraszne

Tytan B1 ogniochronna piana pistoletowa - ogień i dym jej niestraszne [19.12.2007] Zabezpieczenia przeciwogniowe w budynkach są już standardem wymaganym nie tylko przez odpowiednie regulacje prawne, ale i zwykły ludzki rozsądek. Odpowiednie materiały i rozwiązania technologiczne mają zmniejszyć ryzyko powstania pożaru,..... (info)


Antigrip Bio-Active-witaminowa herbata przeciwdziałająca przeziębieniom

Antigrip Bio-Active-witaminowa herbata przeciwdziałająca przeziębieniom [19.12.2007] Zimą szczególnie uważamy na przeziębienia i grypę. Łatwo złapać infekcję w tym czasie a przecież nikt nie ma ochoty spędzać świąt, ferii lub po prostu tracić czasu pod kołdra w łóżku z termometrem pod pachą i masą chusteczek wokół siebie... (info)


Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają…

Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają… [19.12.2007] Cocaine Stimulation przypomina, że prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają …więc dopilnuj aby wyjść z imprezy sylwestrowej na własnych nogach..... (info)

Datera SA z nową osobą w zespole [19.12.2007] Dorota Tanaś-Michalak została szefem marketingu w Datera SA – firmie świadczącej kompleksowe usługi doradcze w zakresie zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną oraz oferującą rozwiązania VoIP... (info)


Fluke Networks Visual Performance Manager - wydajność sieci jak na dłoni

Fluke Networks Visual Performance Manager - wydajność sieci jak na dłoni [19.12.2007] Firma Passus wprowadziła nowy ujednolicony system zarządzania wydajnością sieci firmy Fluke Networks. Visual Performance Manager zapewnia pełen wgląd w wydajność sieci i wszystkich aplikacji w całej firmie... (info)

Passus Gazelą Biznesu 2007 [19.12.2007] Firma Passus już po raz trzeci znalazła się w gronie Gazel Biznesu, czyli solidnych, wiarygodnych i dynamicznie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw... (info)


Kawa czas i trochę kremu – od 15 grudnia przy ul. Chmielnej w Warszawie.

Kawa czas i trochę kremu – od 15 grudnia przy ul. Chmielnej w Warszawie. [19.12.2007] Salony z zegarkami Time Trend w myśl przyjętej strategii kontynuują ekspansję sieci, jak również odnawiają i unowocześniają swoje salony. W ten sposób chcą jak najpełniej i jak najbardziej zadowolić swoich klientów... (info)


Nowa odsłona Cafe News

Nowa odsłona Cafe News [19.12.2007] Twórca pierwszego w Polsce agregatora treści udostępnił nową witrynę. Teraz wchodząc na stronę cafenews.pl internauta znajdzie w jednym miejscu szybki dostęp do wszystkich aplikacji oferowanych przez firmę... (info)

Panasonic IRIS – identyfikacja bez kompromisów [19.12.2007] Panasonic poinformował, że system biometrycznej kontroli dostępu Panasonic BM-ET200 oparty na rozpoznawaniu tęczówki oka otrzymał nagrodę roku 2007 przyznawaną przez prestiżowy magazyn Detektor International... (info)


Podnosimy wszystkie szlabany

Podnosimy wszystkie szlabany [19.12.2007] Polskie Radio Wrocław przygotuje materiały z rozszerzenia strefy Schengen dla publicznych rozgłośni radiowych. W piątek, u zbiegu trzech granic, zorganizowane zostaną uroczystości z tej okazji... (info)


Vedia zaprasza na koncert Stereo MC’s

Vedia zaprasza na koncert Stereo MC’s [19.12.2007] Firma VEDIA jest głównym sponsorem koncertów legendarnej grupy - Stereo MC’s. Już w styczniu dwa wyjątkowe koncerty. Odbędą się one w Warszawie w klubie CDQ oraz w Sopockim Sfinksie.... (info)

Jerzmanowice-Przeginia. Gminny Opłatek [19.12.2007] Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia Adam Piaśnik zaprasza na „Opłatek Gminny” organizowany w roku 2007 w Jerzmanowicach. Spotkanie rozpoczyna się w najbliższy piątek 21 grudnia 2007 o godz. 18.00.. (info)


IX Jaskiniowy Rajd Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych

IX Jaskiniowy Rajd Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych [19.12.2007] W Łazach (gmina Jerzmanowice-Przeginia) w dniach 7-9 grudnia 2007 odbył się IX Wojewódzki Jaskiniowy Rajd PTSM o Puchar Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia... (info)


10 lat marki Dulux® w Polsce

10 lat marki Dulux® w Polsce [19.12.2007] Koncern ICI wprowadził markę Dulux® do naszego kraju w 1997 roku. Od tego czasu Polacy przeszli „rewolucję w malowaniu” - od tradycyjnych białych ścian do kolorowych... (info)


Spotkanie dziennikarzy i blogerów

Spotkanie dziennikarzy i blogerów [19.12.2007] W piątek, 14 grudnia 2007, w siedzibie Agory odbyło się organizowane przez platformę Blox.pl spotkanie blogerów i dziennikarzy. Zamiarem organizatorów było pobudzenie dyskusji na temat wzajemnych relacji obu środowisk i zacieśnienie więzów między nimi... (info)

Domeny internetowe mają ponad 20 lat [19.12.2007] Serwis Domeny.pl poinformował, że w przyszłym roku pierwsze domeny internetowe będą obchodzić 23 lata swojego istnienia. Najstarsze polskie adresy www uczczą w tym czasie 17. rocznicę swego pojawienia się w Internecie... (info)


Projekt „Laborka” w Wirtualnej Polsce

Projekt „Laborka” w Wirtualnej Polsce [19.12.2007] Każdy, kto ma pomysł na przeprowadzenie eksperymentu internetowego oraz chce stworzyć coś nowego, niepowtarzalnego i innowacyjnego w Sieci, może zgłaszać się do Wirtualnej Polski... (info)


I etap Olimpiady Zdrowia już za nami!

I etap Olimpiady Zdrowia już za nami! [19.12.2007] 13 grudnia br. gimnazjaliści z całej Polski przystąpili do II ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia - konkursu sprawdzającego wiedzę młodzieży gimnazjalnej z zakresu zdrowego odżywiania ... (info)


Zupełnie nowa, kobieca Goplana

Zupełnie nowa, kobieca Goplana [19.12.2007] Gdy w 1502 roku Krzysztof Kolumb przybył do wybrzeży Ameryki tubylcy powitali go czarką pitnej czekolady. To był początek kuszenia ludzkości tym boskim nektarem... (info)


Śliwki w czekoladzie w nowej odsłonie

Śliwki w czekoladzie w nowej odsłonie [19.12.2007] Już w listopadzie w sklepach pojawią się nowe odświeżone opakowania Śliwek w Czekoladzie. Eleganckie połączenie tonacji fioletu i brązu ozdobione zostało delikatną grafiką i nowym logotypem charakterystycznym dla całej linii produktów Goplany... (info)


Siedem marzeń Goplany

Siedem marzeń Goplany [19.12.2007] Marka wyrobów cukierniczych Goplana odświeża swój wizerunek. Za pomysł i kreację serwisu odpowiedzialna jest agencja interaktywna Wide Open oraz dział marketingu firmy Jutrzenka... (info)

And the winner is… Jeżyki [19.12.2007] Nagrody Oskary FMCG zostały rozdane 15 listopada 2007 roku. Oskara w kategorii ciastka otrzymały Jeżyki Classic - herbatniki z bakaliami firmy Jutrzenka... (info)


Buty Heelys teraz także dla najmłodszych - z dwoma kółkami!

Buty Heelys teraz także dla najmłodszych - z dwoma kółkami! [19.12.2007] Już od początku grudnia br. w ofercie firmy SportConde znajdują się buty Heelys wyposażone w dwa kółka. Dzięki dodatkowej rolce buty są jeszcze bardziej stabilne, dlatego też chodzić w nich i jeździć mogą nawet kilkuletnie maluchy... (info)


Specjalne godziny otwarcia Portu Rumia

Specjalne godziny otwarcia Portu Rumia [19.12.2007] Najbliższe dni to już ostatnia chwila na świąteczne przygotowania – niezbędne zakupy oraz wybór prezentów dla rodziny. Aby w natłoku obowiązków ułatwić te zadania klientom, Port Rumia Centrum Handlowe Auchan od 20 grudnia wydłuża godziny otwarcia... (info)


Nowa Goplana, nowe uczucie, nowy film

Nowa Goplana, nowe uczucie, nowy film [19.12.2007] 19 listopada rusza nowa kampania Goplany przygotowana przez agencję GPD Advertising. Po wcześniejszym liftingu opakowań i udoskonaleniu receptury swoich czekolad Goplana zdecydowała się na niezwykle oryginalną i bezprecedensową w Polsce kampanię telewizyjną... (info)


Słodkości na patyku – lizaki Akuku!

Słodkości na patyku – lizaki Akuku! [19.12.2007] Po raz pierwszy w ofercie Jutrzenki, pełnej różnorodnych słodyczy dla najmłodszych, pojawiła się wyjątkowa nowość dla dzieci – pyszne słodko-kwaśne lizaki Akuku!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...