informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Nowy serwis z możliwością rozwiązywania testów na czas [19.12.2006] Dnia 3 grudnia został uruchomiony innowacyjny serwis internetowy oferujący sprawdzenie swojej wiedzy ze wszystkich dziedzin życia i skonfrontowania się z pozostały uczestnikami... (info)

Bumar próbuje iść śladem Nokii [19.12.2006] Bumar chce zbudować centrum naukowo-badawcze. Marzy mu się powtórzenie scenariusza fińskiego giganta... (info)

IBM i Wasko zarzuciły policji brak nadzoru [19.12.2006] Czy przetarg na realizację polskiego Schengen był ustawiony? Rozstrzygnie to Urząd Zamówień Publicznych po skargach IBM i Wasko... (info)

Prezes ubezpieczyciela kontra bracia Kluzowie [19.12.2006] Odprysk konfliktu skarbu państwa z holenderskim Eureko może trafić w Stanisława Kluzę, przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego... (info)

Hellena: nie będzie układu, to już jest koniec [19.12.2006] Do ostatniej chwili ważyły się losy upadłości znanego producenta napojów. Miała go uratować czeska Kofola. Została znana marka i mnóstwo długów... (info)

BZ WBK kolejnym partnerem Kredyty.net [19.12.2006] Bank Zachodni WBK zawarł umowę o współpracy z portalem Kredyty.net, należącym do grupy NETMEDIA S.A. W jej ramach Internauci będą mogli skorzystać z oferty bankowej nowego partnera, na którą składają się kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe oraz karty kredytowe... (info)

Edukacja zdrowotna w Senior.pl [19.12.2006] "Lata płyną i zdrowie już nie to, co kiedyś" - z tym popularnym powiedzeniem zetknęli się już chyba wszyscy, mający w rodzinie lub najbliższym otoczeniu osobę w wieku dojrzałym. Nie jest tajemnicą, że dojrzały wiek szczególnie sprzyja zapadaniu na niektóre schorzenia... (info)


Płyta główna ASUS Commando umożliwia podkręcenie magistrali systemowej do poziomu 2280MHz!

Płyta główna ASUS Commando umożliwia podkręcenie magistrali systemowej do poziomu 2280MHz! [19.12.2006] ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), wiodący producent wysokiej jakości płyt głównych przedstawia płytę główną Commando, kolejną z serii R.O.G. (Republic of Gamers)... (info)

Prawo nie rozróżnia członków zarządu amatorów i profesjonalistów! [19.12.2006] Członkowie Zarządu obejmując kluczowe – zarządcze stanowiska, muszą się liczyć z tym, że ciąży na nich szczególna odpowiedzialność cywilna i karna. W Polskim systemie prawnym przepisy dotyczące odpowiedzialności władz spółek są regulowane wieloma przepisami... (info)


Pierwszy w Polsce i Europie Wschodniej Środkowej „MTV Unplugged” już w czwartek na antenie MTV

Pierwszy w Polsce i Europie Wschodniej Środkowej „MTV Unplugged” już w czwartek na antenie MTV [19.12.2006] Widzowie MTV będą mogli obejrzeć „MTV Unplugged” z udziałem Kayah 21. grudnia, o 21:00... (info)


Nagrody Euroshorts 2006

Nagrody Euroshorts 2006 [19.12.2006] W ramach festiwalu Euroshorts 2006 – Miasto krótkich filmów, przyznano nagrody za najlepsze filmy fabularne, dokumentalne, animowane i eksperymentalne... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...