informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 44


Technologia produkcji gazów PRISM® firmy Air Products w zakładzie ArcelorMittal

Technologia produkcji gazów PRISM® firmy Air Products w zakładzie ArcelorMittal [19.11.2013] Firma Air Products, największy dostawca gazów technicznych w Polsce, uruchomiła trzy generatory wodoru PRISM® PHG100 i generator azotu o wysokiej czystości PRISM® GN700 w zakładzie ArcelorMittal w Saint Chély d'Apcher na południu Francji... (info)


NEONET i NEO24.pl partnerami tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka”

NEONET i NEO24.pl partnerami tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka” [19.11.2013] NEONET, największa w Polsce sieć sklepów RTV AGD oraz NEO24.pl, lider rynku e-commerce, będą partnerami tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki”... (info)

Provident podzieli się wiedzą ze studentami polskich uczelni [19.11.2013] Ruszył właśnie kolejny cykl autorskiego programu orgaznizowanego przez firmę Provident Polska skierowanego do studentów „Kultura dzielenia się wiedzą.” W ramach projektu odbędą się wykłady na uczelniach wyższych w całej Polsce... (info)


Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi

Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi [19.11.2013] Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2013, które miało miejsce w dniach 13-14 listopada, odbyło się już po raz szósty. Firma Dachser była jednym ze sponsorów oraz partnerem merytorycznym i organizacyjnym imprezy... (info)


Zabierz głos i kształtuj świat wolny od HIV! Rusza kampania Durex #Someonelikeme

Zabierz głos i kształtuj świat wolny od HIV! Rusza kampania Durex #Someonelikeme [19.11.2013] Durex - marka zachęcająca do odpowiedzialnych zachowań seksualnych - po raz kolejny włączyła się w walkę z HIV... (info)


Podejmij zdrową walkę z jesiennym przeziębieniem!

Podejmij zdrową walkę z jesiennym przeziębieniem! [19.11.2013] Za oknem jesień. Pogoda, pozostawia wiele do życzenia - jest zimno, deszczowo i wietrznie, dlatego tak łatwo o przeziębienie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jedną z głównych przyczyn naszej obniżonej odporności organizmu są błędy żywieniowe... (info)


„Lojalność” słowo klucz w motoryzacji

„Lojalność” słowo klucz w motoryzacji [19.11.2013] Firmy oferujące części i akcesoria samochodowe, tak jak przedsiębiorstwa z innych sektorów, borykają się z rosnącą konkurencją oraz dostępnością niemal identycznych produktów w zbliżonych cenach... (info)


NAWILŻAJĄCY PEELING DO RĄK Z EKSTRAKTEM Z WANILII 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics

NAWILŻAJĄCY PEELING DO RĄK Z EKSTRAKTEM Z WANILII 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics [19.11.2013] Innowacyjna szwajcarska formuła kremów do rąk jest bogata w zaawansowane składniki aktywne o silnym działaniu odmładzającym, intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje... (info)


Rokietnica, czyli prawie Poznań

Rokietnica, czyli prawie Poznań [19.11.2013] Podmiejska gmina, do której przeprowadza się coraz większa liczba mieszkańców pobliskiego Poznania, staje się pełnoprawną częścią metropolii – dzięki integracji komunikacji gminnej z miejską. Zmiany nastąpią już od początku lutego... (info)

Ponad 350 tys. osób skorzystało już z programu z zakresu zarządzania energią Energy University™ [19.11.2013] Schneider Electric poinformował, że łączna liczba użytkowników Energy University™ – wiodącego w branży, działającego niezależnie od dostawców, narzędzia online służącego edukacji w zakresie zarządzania energią – przekroczyła 350 tys... (info)


PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM DO RĄK 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM DO RĄK 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics [19.11.2013] Innowacyjna szwajcarska formuła kremów do rąk jest bogata w zaawansowane składniki aktywne o silnym działaniu odmładzającym, intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje... (info)


Bitwa na Taniec w Magnolia Park

Bitwa na Taniec w Magnolia Park [19.11.2013] Turniej taneczny w kategoriach hip hop i street dance, konkurs freestyle football oraz widowiskowe pokazy dla miłośników tańca nowoczesnego. W najbliższy weekend Magnolia Park zamieni się w wielki taneczny parkiet... (info)


ODMŁADZAJĄCY KREM DO RĄK 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics

ODMŁADZAJĄCY KREM DO RĄK 8 w 1 - Młode Dłonie od Eveline Cosmetics [19.11.2013] Innowacyjna szwajcarska formuła kremów do rąk Młode Dłonie bogata jest w zaawansowane składniki aktywne o silnym działaniu odmładzającym, intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje... (info)


Zapachy Carner Barcelona w Perfumeriach Quality Missala

Zapachy Carner Barcelona w Perfumeriach Quality Missala [19.11.2013] Kolejna nowość w ofercie Quality Missala to hiszpańska marka zapachów luksusowych, Carner Barcelona. Kompozycje Sary Carner właśnie pojawiły się na półkach Perfumerii Quality, która tym samym stała się ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce... (info)

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania [19.11.2013] Rozpoczęty sezon grzewczy jak co roku wiąże się z koniecznością przeznaczenia znacznej części domowego budżetu na pokrycie kosztów ogrzewania domu. Aby jednak nie popaść w wysokie rachunki warto wprowadzić szereg energooszczędnych rozwiązań... (info)


Nominacja POSTAL do GAZEL BIZNESU 2013

Nominacja POSTAL do GAZEL BIZNESU 2013 [19.11.2013] Kilka dni temu firma POSTAL STEEL GROUP, poinformowała, że znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2013 – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw... (info)


Podróżowanie taksówkami z dziećmi może być bezpieczne i przyjemne

Podróżowanie taksówkami z dziećmi może być bezpieczne i przyjemne [19.11.2013] Wielu rodziców obawia się przewożenia swoich dzieci taksówkami. Pojawia się wówczas wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa i komfortu jazdy ich pociech. Szukają innych rozwiązań, traktując usługi korporacji taksówkowych jako ostateczność... (info)

13% rodziców w Europie poniosło straty wskutek korzystania z komputerów przez dzieci [19.11.2013] Dzieci uwielbiają internet – czasami jednak trzeba za to słono zapłacić. Często to mama i tata wyrównują rachunek za błędy swoich dzieci popełniane w Sieci... (info)


Ruszyła modernizacja oczyszczalni ścieków w Pfleiderer

Ruszyła modernizacja oczyszczalni ścieków w Pfleiderer [19.11.2013] W zakładach w Grajewie trwają prace modernizacyjne systemu oczyszczania ścieków przemysłowo-deszczowych... (info)

Ten pierwszy raz młodych [19.11.2013] Z początkiem 2014 roku startuje rządowy program dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Ma on pomóc młodym ludziom, do 35 roku życia, w zakupie ich pierwszego mieszkania z rynku pierwotnego... (info)


Nowa drukarka sublimacyjna do drukowania tkanin z roli na rolę

Nowa drukarka sublimacyjna do drukowania tkanin z roli na rolę [19.11.2013] Firma Epson, globalny lider w dziedzinie drukowania, obrazowania oraz innowacyjności, przedstawia wydajną, niezawodną i wszechstronną 64-calową cyfrową sublimacyjną drukarkę transferową SureColor SC-F7100... (info)

Frost & Sullivan: Rozwój rynku systemów CHP-DH w Europie [19.11.2013] Przychody rynku wzrosną dwukrotnie – najszybsze tempo rozwoju w krajach o sprzyjającej polityce energetycznej i dobrze działającej sieci dystrybucji energii.. (info)


Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu

Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu [19.11.2013] Zapewnienie wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa pracy w magazynie nie musi wiązać się z kosztami wysokiego rzędu... (info)


Stylowa ładowarka dla mobilnych kobiet

Stylowa ładowarka dla mobilnych kobiet [19.11.2013] Zapomnij o problemie z rozładowanym telefonem, który wyłączył się zanim odczytałaś wiadomość od obiektu twoich westchnień. Nie obawiaj się wizji wyładowanego tabletu, z którego nie zdążyłaś wysłać służbowego maila... (info)


Najnowsze dzieło JEAN MARC – woda perfumowana Long Avenue

Najnowsze dzieło JEAN MARC – woda perfumowana Long Avenue [19.11.2013] Magiczna niczym spacer w blasku słonecznego dnia – taka jest nowa woda perfumowana Long Avenue od JEAN MARC... (info)


Ruszył nowy sklep internetowy marki Brubeck

Ruszył nowy sklep internetowy marki Brubeck [19.11.2013] Czołowy polski producent profesjonalnej odzieży termoaktywnej właśnie zaprezentował nową wersję swojego sklepu internetowego. Uwagę zwracają nie tylko funkcjonalność i świeży, dynamiczny layout, ale także zupełnie nowe produkty... (info)


MISTRZOWIE ŚWIATA W BOKSIE BĘDĄ WALCZYĆ W RACIBORZU

MISTRZOWIE ŚWIATA W BOKSIE BĘDĄ WALCZYĆ W RACIBORZU [19.11.2013] Co najmniej od starcia Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko publiczność w Polsce nie oglądała pojedynku lepszych bokserów od tych, którzy już w najbliższy piątek przyjadą do Raciborza... (info)


Sopro wspiera młodych architektów

Sopro wspiera młodych architektów [19.11.2013] Firma Sopro od niemal 20 lat współpracuje z architektami, dostarczając im fachową wiedzę oraz niezawodne i sprawdzone rozwiązania... (info)


Od 1 stycznia 2014 roku nowe terminy wystawiania faktur VAT

Od 1 stycznia 2014 roku nowe terminy wystawiania faktur VAT [19.11.2013] Od stycznia 2014 roku przedsiębiorców czekają rewolucyjne zmiany w prowadzeniu firm. Jedną z najważniejszych będą nowe terminy wystania faktur. Już dziś warto się na nie dobrze przygotować... (info)


Pachnąca Szafa Dobrą Marką

Pachnąca Szafa Dobrą Marką [19.11.2013] Pachnąca Szafa została wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii produktów zapachowo-odświeżających... (info)

Microsoft ogłasza dostępność najnowszej wersji CRM [19.11.2013] 13 listopada br. odbyła się polska premiera rozwiązania Microsoft Dynamics CRM 2013. Nowy system oferuje wiele innowacyjnych funkcjonalności... (info)


Jubileuszowe Dni Belgijskie 2013

Jubileuszowe Dni Belgijskie 2013 [19.11.2013] Konferencje, spotkania biznesowe oraz kulturalno - kulinarne to tylko niektóre z wydarzeń, które miały miejsce w Poznaniu i w Warszawie w ramach tegorocznych Dni Belgijskich odbywających się pomiędzy 21 października, a 15 listopada... (info)

Wyróżnienie dla kolekcji Desert Storm marki Opoczno w konkursie Dobry Design 2014 [19.11.2013] Kolekcja Desert Storm marki Opoczno uzyskała wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2014, organizowanym przez magazyn wnętrzarski „Dobrze Mieszkaj”... (info)


Jeszcze prostszy import z Chin

Jeszcze prostszy import z Chin [19.11.2013] Wrocławska firma Importuj z Nami, zajmująca się usługami doradczymi w zakresie obsługi importu produktów z krajów azjatyckich, z uwagi na dynamiczny rozwój – w najbliższym czasie, otwiera dwa nowe oddziały – w Warszawie i w Krakowie... (info)


Promocja kaszek BoboVita z klipsem. Fortress Gifts dla Nutricia Polska.

Promocja kaszek BoboVita z klipsem. Fortress Gifts dla Nutricia Polska. [19.11.2013] NUTRICIA Polska zorganizowała akcję promocyjną swojego produktu – kaszek. Do zestawu dwóch kaszek BoboVita dołączono gadżet-klips z wizerunkiem misia. Za przygotowanie produktu promocyjnego odpowiadał Fortress Gifts... (info)


Zakupy ze smakiem na Targach Produktów Regionalnych!

Zakupy ze smakiem na Targach Produktów Regionalnych! [19.11.2013] Arkady Wrocławskie po raz ostatni w tym roku gościły wystawców regionalnych produktów. Od 15 do 17 listopada klienci Centrum Handlowego mogli kupić smaczne i zdrowe rarytasy prosto od lokalnych producentów. Targi zakończyły się dużym sukcesem!.. (info)


W Trójmieście nie brakuje mieszkań z dopłatami

W Trójmieście nie brakuje mieszkań z dopłatami [19.11.2013] W Trójmieście na rynku mieszkaniowym liderem jest Gdańsk. Powstaje w nim ponad dwukrotnie więcej inwestycji niż w Gdyni. Jak wylicza Dompress.pl, za metr mieszkania w Gdańsku deweloperzy chcą średnio ponad 6000 zł... (info)


Kredyt na małe mieszkanie

Kredyt na małe mieszkanie [19.11.2013] Banki oszczędnie rozdają kredyty, a nabywcy mieszkań liczą każdy metr. Kluczowym czynnikiem przy wyborze wielkości mieszkania jest zdolność kredytowa... (info)


Maseczka INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCA do twarzy, szyi i dekoltu 3 w 1 Argan Oil

Maseczka INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCA do twarzy, szyi i dekoltu 3 w 1 Argan Oil [19.11.2013] Seria Argan Oil to innowacyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics zapewniający spektakularny efekt odmłodzenia skóry... (info)


Kuchnia wychodzi na salony

Kuchnia wychodzi na salony [19.11.2013] Współczesne trendy w aranżacji wnętrz co raz częściej wskazują na zacierające się granice między kuchnią a salonem. Dobrze zaplanowane połączenie tych pomieszczeń może okazać się zatem bardzo praktyczne ale też modne i nowoczesne... (info)


Stół w świątecznej odsłonie

Stół w świątecznej odsłonie [19.11.2013] Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Coraz częściej spotkać można bożonarodzeniowe wystawy, pomysły na nowe, niepowtarzalne dekoracje, zgodne z najmodniejszymi trendami... (info)


Przeciwzmarszczkowy odmładzający krem pod oczy Argan Oil - Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy odmładzający krem pod oczy Argan Oil - Eveline Cosmetics [19.11.2013] Seria Argan Oil to innowacyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics zapewniający spektakularny efekt odmłodzenia skóry... (info)

Dawid Kwiatkowski przybywa do Bonarki [19.11.2013] Ta wiadomość zapewne zelektryzuje młodą społeczność Krakowa – w salonie Empik w Bonarce już w najbliższy czwartek (21 listopada) ze swoimi fanami spotka się Dawid Kwiatkowski, młody artysta porównywany z samym Justinem Bieberem... (info)


Mamy radę dla nowego selekcjonera

Mamy radę dla nowego selekcjonera [19.11.2013] Wielkie nadzieje względem nowego trenera wydają się być nietrafione. Debiut selekcjonera kadry nie wypadł najlepiej, świadczy o tym przegrana w meczu towarzyskim. 2-0 to wynik, o którym miłośnicy piłki nożnej chcieliby, jak najszybciej zapomnieć... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...