informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


Menedżerowie jakości w Jotkelu

Menedżerowie jakości w Jotkelu [19.11.2008] Wielkopolski Klubu Menedżera Jakości zrzeszający menedżerów najważniejszych i największych firm na lokalnym rynku obradował w środę w krotoszyńskim Jotkelu... (info)


Kwazar, Mercury- Bądź zielony w pracy!

Kwazar, Mercury- Bądź zielony w pracy! [19.11.2008] Chcąc wprowadzić do mieszkania czy domu atmosferę spokoju i harmonii, dekorujemy je pięknymi kwiatami oraz roślinami ozdobnymi.Nie tylko upiększają one wnętrza, ale sprzyjają również relaksowi oraz wpływają korzystnie na nasze samopoczucie... (info)


Zmysłowa pamięć USB od PQI

Zmysłowa pamięć USB od PQI [19.11.2008] Na sklepowych półkach pojawił się nietypowy model pamięci flash od PQI. Elegancki Inteligent Drive i830 - w obudowie stylizowanej na flakonik luksusowych perfum - to nietuzinkowy prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety... (info)


Charytatywny mecz piłki nożnej!

Charytatywny mecz piłki nożnej! [19.11.2008] W ubiegłą sobotę pod warszawskim niebem odbył się mecz piłki nożnej w trakcie którego zbierano fundusze na rehabilitację Filipa Zagończyka. Impulsem do zorganizowania imprezy była zbiórka funduszy na jego rehabilitację... (info)


Ciepło, cieplej, najcieplej…okna Thermic 90

Ciepło, cieplej, najcieplej…okna Thermic 90 [19.11.2008] Podążając za modnym w ostatnim czasie tematem energetycznej efektywności w budownictwie, coraz częściej chcemy wiedzieć, z jakim zużyciem energii, a w konsekwencji i jakimi kosztami powinniśmy się liczyć po budowie czy kupnie domu... (info)


Nowe marki inwestycji Parkridge. Parkridge zmienia nazwy

Nowe marki inwestycji Parkridge. Parkridge zmienia nazwy [19.11.2008] Od 19.11 Parkridge Retail Poland, deweloper i inwestor galerii Focus Park i parków handlowych Multi Park, zmienia nazwy swoich inwestycji. Wszystkie realizowane projekty zostaną skupione pod wspólną nazwą FOCUS... (info)


Niezapomniane i zaskakujące prezenty mikołajkowe z Wonderbox.

Niezapomniane i zaskakujące prezenty mikołajkowe z Wonderbox. [19.11.2008] Wszyscy zapewne myślimy już o prezentach na Boże Narodzenie. Jednak zanim ono nadejdzie przed nami jeszcze Mikołajki. Tu też zgodnie z tradycją obdarowujemy najbliższych upominkami... (info)


Genius Speed Wheel RV FF - na miejsca, gotowi....start!

Genius Speed Wheel RV FF - na miejsca, gotowi....start! [19.11.2008] Speed Wheel RV FF to zapowiedź nowej generacji kierownic rajdowych w ofercie marki Genius.Używając jej podczas zmagań przeniesiesz się wraz z fotelem na tor wyścigowy... (info)


RAFAMET – Rentowny trzeci kwartał

RAFAMET – Rentowny trzeci kwartał [19.11.2008] Trzeci kwartał 2008 r. był dla spółki RAFAMET S.A. niezwykle pracowity. Wyniki finansowe są zdecydowanie lepsze niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.. (info)


Telewizja, która dostraja się do ciebie

Telewizja, która dostraja się do ciebie [19.11.2008] Startująca właśnie kampania reklamowa telewizji internetowej WPtv prawie w całości oparta została na tzw. koncepcji consumer touchpoints. Komunikat reklamowy będzie można więc spotkać w tych miejscach, w których najczęściej przebywa grupa celowa serwisu... (info)

BCC jako pierwszy dostawca IT w Polsce spełnia standardy ITIL [19.11.2008] Centrum outsourcingowe BCC otrzymało certyfikat ISO/IEC 20000, który potwierdza zgodność zarządzania usługami IT z kodeksem dobrych praktyk opisanych w bibliotece ITIL... (info)


Wymowna cisza wydajności

Wymowna cisza wydajności [19.11.2008] Specjalnie dla celów przemysłowych oraz budownictwa wielorodzinnego firma DOSPEL zaprojektowała ciche i wydajne wentylatory dachowe promieniowe z serii Pro Line. Urządzenia WD, WD II oraz EURO OD są warte uwagi najwyższej klasy specjalistów... (info)

100 Orlik! [19.11.2008] 17.11.2008 w Giżycku Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki otworzył kolejne boisko Orlik. Jest to już 100 obiekt sportowy zrealizowany w ramach programu „Moje Boisko – ORLIK 2012”... (info)


Sezon na kozaki

Sezon na kozaki [19.11.2008] Zima zbliża się wielkimi krokami. Niedługo spadnie pierwszy śnieg, temperatura obniży się i do łask wrócą kozaki. Chuchając na zimno, Geox – włoski potentat obuwniczy – proponuje na najbliższy sezon zimowy oddychające obuwie za kostkę... (info)

Przewlekłe dolegliwości ginekologiczne dotykają co szóstą kobietę [19.11.2008] Około 16% kobiet w ciągu swojego życia cierpi na przewlekłe bóle w pochwie i/lub w vulvie (sromie). Miesiącami lub nawet latami leczą się bezskutecznie na różnego rodzaju infekcje i rozpaczliwie próbują znaleźć lekarza, który byłby w stanie im pomóc... (info)


ProLogis wynajął 9000 mkw. dzięki Jartom

ProLogis wynajął 9000 mkw. dzięki Jartom [19.11.2008] Dzięki współpracy z Agencją Jartom (www.jartom.pl), firma RB Logistic wynajęła ponad 9000 mkw. powierzchni magazynowej w położonym niedaleko Katowic ProLogis Park Będzin II... (info)

Co ubezpieczyciel radzi klientom agencji nieruchomości? [19.11.2008] O sytuacjach, których powinni unikać przyszli najemcy i osoby planujące zakup nieruchomości oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami rozmawia Sylwia Rotkiewicz – Łobocka z Jartom z Małgorzatą Szulczewską, Dyrektor ds. Ubezpieczeń Grup Zawodowych SAGA Brokers... (info)

Travel 2008 - Gdańsk [19.11.2008] Premiera: 3 listopada (poniedziałek) o godzinie 20.30 Travel Channel zaprasza Cię na kolejną podróż. Tym razem w programie Travel 2008 odwiedzimy Gdanśk... (info)


Wspaniała Przyroda Australijskich Wysp

Wspaniała Przyroda Australijskich Wysp [19.11.2008] W grudniu Travel Channel zabierze Państwa na śnieżne stoki do Szwajcarii oraz do białej krainy – Antarktydy. Jednak to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy... (info)

I gorączka nie podskoczy! Nowość dla wrażliwych dzieci! [19.11.2008] Ibufen® D dla dzieci, to często pierwszy lek pojawiający się w domu. W domu do którego niedawno wprowadził się nowy, bardzo mały i bardzo absorbujący obywatel... (info)

Komentarz Expandera: Na GPW brakuje popytu (19.11.2008) [19.11.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Warszawski parkiet, podobnie jak inne rynki wschodzące, szczególnie z naszego regionu, najwyraźniej założył przełamanie przez S&P 500 październikowego dołka i kontynuację zniżek na amerykańskiej giełdzie... (info)


iBOX Poseidon MP3 – przeszedł podwodne testy standardu IPX8

iBOX Poseidon MP3 – przeszedł podwodne testy standardu IPX8 [19.11.2008] Odtwarzacz iBOX Poseidon nie bez przyczyny od razu kojarzy się z mitologicznym władcą mórz i oceanów. Pomyślnie przeszedł on podwodne testy zgodnie ze standardem IEC 529.. (info)

Co cztery minuty klienci kupują AutoMapę! [19.11.2008] Rekordowe wzrosty sprzedaży, nagrody specjalistów i konsumentów oraz niesłabnąca pozycja najchętniej kupowanego oprogramowania do nawigacji GPS. Już ponad 280 tysięcy klientów zaufało AutoMapie!.. (info)


Duńskie kominy z pumeksu dostępne na polskim rynku.

Duńskie kominy z pumeksu dostępne na polskim rynku. [19.11.2008] Na początku listopada firma TiM Kominki Sp. z o.o. wprowadziła na polski rynek nową markę z ofertą systemów kominowych. Promowanym hitem jest duńskie rozwiązanie Scancore - komin zbudowany na bazie wulkanicznego pumeksu... (info)

Leasing europejski dla sektora MSP [19.11.2008] Efektem współpracy EFL z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) jest wprowadzenie na polski rynek leasingu na wyjątkowo korzystnych warunkach. Produkt jest przeznaczony dla małych i średnich firm... (info)

XXL, czyli Leasing DUŻEGO Formatu w EFL [19.11.2008] Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) rozpoczął działania promujące leasing pojazdów ciężarowych. Ich celem jest umocnienie firmy na pozycji lidera w tym segmencie rynku... (info)


KOLORY LATA Jesienno- zimowa kolekcja ubranek dziecięcych Kolorino Drewex

KOLORY LATA Jesienno- zimowa kolekcja ubranek dziecięcych Kolorino Drewex [19.11.2008] Jesienią zamykamy wszystkie smaki lata w szklanych słoikach. W środku zimy przypomną wypady na grzyby i wycieczki do sadu, soczyste maliny i poziomki zrywane prosto z krzaczka….. (info)


Nowe zabawki Kolorino

Nowe zabawki Kolorino [19.11.2008] Zabawki Kolorino zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Zapewniają maleństwom chwile wesołej zabawy, pomagają w rozwoju, a przy tym są całkowicie bezpieczne... (info)

Oracle CRM On Demand i Oracle Siebel CRM wyróżnione w raporcie Forrestera [19.11.2008] Oracle Siebel CRM i Oracle CRM On Demand zostały uznane za najlepsze w raporcie Forrester Research z października 2008: „The Forrester Wave: Sales Force Management, Q4 2008"... (info)


Apel do Panów…zadbaj o swoje „Kobiety” i nie zapomnij o prezentach...

Apel do Panów…zadbaj o swoje „Kobiety” i nie zapomnij o prezentach... [19.11.2008] Pozostało nam już tylko odliczanie do najbardziej oczekiwanego nie tylko przez dzieci dnia, jakim jest Mikołaj. Do dziś utrzymuje się zwyczaj składania podarunków w formie niespodzianki, choć obecnie zwyczaj ten jest często łączony z baśniową postacią... (info)


Zimowe szaleństwo nadchodzi małymi kroczkami…

Zimowe szaleństwo nadchodzi małymi kroczkami… [19.11.2008] Tym, którzy kochają czynny wypoczynek, zabawy na śniegu i sporty zimowe, przypominamy przede wszystkim o bezpieczeństwie, bowiem wszyscy musimy zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą uprawianie sportów zimowych... (info)


Lakierobejca Dulux® na każdą pogodę

Lakierobejca Dulux® na każdą pogodę [19.11.2008] Z Dulux® Lakierobejcą odporną na trudne warunki atmosferyczne, bez względu na pogodę drewno pozostaje piękne przez lata. Drewno od wieków jest ważnym elementem architektury... (info)

A jednak złoto [19.11.2008] W ostatnich miesiącach rynek surowców przeżywa szczególnie dynamiczne zmiany. Plączą się między sobą wykresy obrazujące ceny miedzi, ropy, złota. Korelacje cenowe, jakie tworzyły się przez lata uległy poważnym zmianom... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...