informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 38

Galopem po Internecie [19.11.2007] Jeszcze półtora roku temu miłośnicy koni arabskich w Polsce musieli się niemało naszperać po Internecie, aby zdobyć informacje na pasjonujący ich temat... (info)


Oprawa Led Clips Firmy Skoff

Oprawa Led Clips Firmy Skoff [19.11.2007] Wszędzie tam gdzie użytkownikowi zależy na budowaniu nastroju delikatnym światłem pochodzącym z krawędzi czy powierzchni półki szklanej zastosowanie znajdzie oprawa LED Clips... (info)

Listopad w Teatrze Stygmator - repertuar 2007 [19.11.2007] Poezja i Muzyka w Ogrodzie - cykliczne spotkania poetyckie z udziałem krakowskich poetów. Odbywają się w drugą i ostatnia sobotę miesiąca w Ogrodzie Botanicznym UJ przy ul. Kopernika 27 w Krakowie.. (info)


Oprawy LED Music Line Firmy Skoff wyróżnione Medalem Europejskim

Oprawy LED Music Line Firmy Skoff wyróżnione Medalem Europejskim [19.11.2007] Medal Europejski to kolejne zasłużone wyróżnienie dla serii LED Music Line w roku 2007 (Konkurs Wzornictwa "Śląska Rzecz", "Produkt Innowacyjny" wyróżnienie dla produktów w sieci Castorama)... (info)


Czarny blues w białym kostiumie w Akwarium

Czarny blues w białym kostiumie w Akwarium [19.11.2007] Autentyczny blues z delty Mississippi przyprawiony szczyptą żywiołowego funku, swingu i gospel. Już 3 grudnia w znanym klubie jazzowym Akwarium w Złotych Tarasach... (info)


Festiwal Fotografii Wizje Natury 2007

Festiwal Fotografii Wizje Natury 2007 [19.11.2007] Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy zapraszają 24 - 25 listopada 2007 roku do Izabelina na III Festiwal Fotografii Przyrodniczej ZPFP Wizje Natury 2007... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 19.11.2007 [19.11.2007] Słabe zachowanie średnich spółek. Poniedziałkowa sesja nie była udana dla posiadaczy średnich spółek. Dzień rozpoczął się od wzrostów na całym rynku, jednak kupującym wystarczyło sił tylko na początek sesji... (info)


Czerwone SKECHERSy, czerwone niczym wino ...

Czerwone SKECHERSy, czerwone niczym wino ... [19.11.2007] Spotkaj się z przyjaciółką na ploteczki i wino. Włóż spódnicę lub wygodne rybaczki, aby wyeksponować swoje nowe SKECHERSy w kolorze wina. Na górę załóż seksowny top i już jesteś gotowa do wyjścia... (info)


Rodzina Alantanów powiększyła się o ...Alantan Plus z wit. A

Rodzina Alantanów powiększyła się o ...Alantan Plus z wit. A [19.11.2007] Od września br. Zakłady Farmaceutyczne „Unia” wprowadziły na rynek nowy produkt z rodziny Alantan Plus. Nowa maść ochronna Alantan Plus wzbogacona została o witaminę A, która przyspiesza regenerację naskórka... (info)

Panda Security z technologią antyspamową Commtouch [19.11.2007] Firmy Panda Security i Commtouch zawarły umowę licencyjną, na mocy której rozwiązanie Panda TrustLayer Mail zostanie uzupełnione o technologię antyspamową opracowaną przez Commtouch... (info)


Uśmiechnięte autobusy Canon

Uśmiechnięte autobusy Canon [19.11.2007] W listopadzie CAM Media rozpoczęła intensywną kampanię zaplanowaną na nośnikach typu transit advertising promującą nowy produkt firmy Canon pod hasłem „Uśmiech – Power Shot”... (info)

Music Club w Profi-Lingua [19.11.2007] Każda osoba ma inaczej rozwinięty system przyswajania wiedzy. Dlatego różnorodność i wielokanałowość nauczania przynosi dobre efekty. Języka obcego uczymy się obecnie przy okazji gotowania, gry na fortepianie, podczas tańca czy w plenerze... (info)

Aladdin: nowy koń trojański w MSN Messenger [19.11.2007] Firma Aladdin zajmująca się bezpieczeństwem informatycznym wykryła w niedzielę 18 listopada 2007 nowy typ złośliwego oprogramowania rozprzestrzeniającego się przez oprogramowanie MSN Messenger... (info)

Najbardziej niezawodni czy niekoniecznie rozwojowi? [19.11.2007] Operatorzy VoIP w Polsce chwalą się co pewien czas swoją przewagą nad konkurentami pod względem pozycji na rynku czy oferowanej najlepszej jakości usług. Właśnie ukazał się raport z badań operatorów VoIP, który wyłonił kolejnych „liderów” rynku... (info)

B3System S.A. podpisuje kolejne umowy [19.11.2007] Spółka B3System S.A. zajmująca się dostarczaniem usług z zakresu bezpieczeństwa IT podpisała 3 nowe umowy. Jedna z nich, to umowa znacząca ze Skarbem Państwa, opiewająca na prawie 2,5 miliona złotych... (info)

Pierwszy broker reklamowy w branży Customer Publishing w Polsce !!! [19.11.2007] Wraz z dynamicznym rozwojem sektora magazynów firmowych i branżowych wydawanych na zlecenie firm (Customer Publishing), rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę biur reklamy takich publikacji... (info)

Polonistyka wyjdzie z komputerów i komórek [19.11.2007] Ogólnopolska Konferencja Naukowa „e-polonistyka„ na KUL w Lublinie w monitorach komputerów i w telefonach komórkowych na platformie Otwartej Mobilnej Telewizji Internetowej mobiTV grupy iTTv... (info)

Wola Info Partnerem Konferencji Użytkowników Business Objects [19.11.2007] Wola Info, warszawska spółka informatyczna, zaprezentuje swoje rozwiązanie w oparciu o narzędzia klasy Business Intelligence podczas ogólnopolskiej konferencji zorganizowanej przez Business Objects Polska... (info)

Checkpoint wzmacnia swoją pozycję w Azji [19.11.2007] Dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i logistyki, Checkpoint Systems przejął jednego z największych azjatyckich producentów Elektronicznych Systemów Antykradzieżowych (EAS) wykorzystujących fale radiowe (RF), firmę SIDEP... (info)


Gadżet dla nowoczesnego mężczyzny

Gadżet dla nowoczesnego mężczyzny [19.11.2007] Dziś praca zawodowa niejednokrotnie wymusza na nas siedzący tryb życia. Kierowcy autobusów, informatycy, menedżerowie, pracownicy biurowi – wszyscy właśnie siedząc, spędzają wiele godzin dziennie. Nie każdy jednak ma wpływ na to, na czym siedzi... (info)


Medycyna cyfrowa od Barco w Veracomp

Medycyna cyfrowa od Barco w Veracomp [19.11.2007] Barco, światowy lider w obszarze technologii profesjonalnego przetwarzania obrazu, rozpoczął współpracę z Veracomp. Na mocy podpisanej umowy Veracomp został autoryzowanym dystrybutorem Barco w Polsce w zakresie dedykowanych do medycyny systemów wizualizacji... (info)


Milionowe inwestycje

Milionowe inwestycje [19.11.2007] Duże hale produkcyjne, nowoczesne maszyny i szkolenia pracowników to główne kierunki inwestycji Profim, polskiego producenta foteli i krzeseł biurowych z Turku. W tym roku wydadzą na nie prawie 15 mln... (info)


Na cztery ręce

Na cztery ręce [19.11.2007] Do sprzedaży trafiły pianina cyfrowe Privia PX-120, PX-320 oraz PX-720. Nowe modele wyposażone są m.in. w innowacyjną funkcję DUET, dzięki której przy jednym instrumencie mogą grać na raz dwie osoby... (info)

Nowatorski kierunek studiów podyplomowych [19.11.2007] Specjalistyczne rozwiązania informatyczne wykorzystywane w świecie biznesu są dziś narzędziem powszechnym. W miarę rozwoju tego sektora usług pogłębiają się dysproporcje związane z brakiem fachowej kadry wdrożeniowej... (info)

Rozmawiaj z Irlandią o cudach gospodarczych za 8 groszy! [19.11.2007] Od 19 listopada br. Netia obniża dla użytkowników FreecoNet ceny połączeń stacjonarnych do Irlandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec do poziomu 8 groszy brutto za minutę rozmowy... (info)


Odkryj w sobie siłę!

Odkryj w sobie siłę! [19.11.2007] Odkryj swoją wewnętrzną siłę, by pokonać w sobie jędzę i by móc wychować swoje dzieci bez krzyku. Portal ByćKobietą.pl oraz Wydawnictwo Bookmarket zapraszają do udziału w konkursie!.. (info)

Kultura przez duże „K” [19.11.2007] VIII Międzynarodowy Konkurs Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga w serwisie Kultura Wirtualnej Polski (kultura.wp.pl) i w telewizji internetowej portalu – WPtv (wptv.wp.pl)... (info)

„Panorama do Samochodu” w taksówkach Ele Taxi [19.11.2007] Od listopada podróżujący taksówkami Ele Taxi będą mogli skorzystać z książki „Panorama do Samochodu”. Katalog zawierający informacje o warszawskich firmach, znajdzie się w każdej z 600 warszawskich taksówek tej korporacji.. (info)

Mobijoy! dla Gellwe [19.11.2007] Agencja Mobijoy! rozpoczęła realizację promocji Słodkich Kubków firmy Gellwe. Na potrzeby akcji zaplanowano działania wykorzystujące komunikację mobilną. Promocja „Kubek pełen nagród” potrwa od 19 listopada do 19 stycznia 2008 r... (info)


Konica Minolta bizhub C203 dla małych i średnich firm

Konica Minolta bizhub C203 dla małych i średnich firm [19.11.2007] Firma Konica Minolta wzbogaciła portfolio produktów o system biurowy bizhub C203. Urządzenie usprawnia obieg dokumentów w biurze i podnosi komfort komunikacji w firmie... (info)


Zadbaj o kręgosłup

Zadbaj o kręgosłup [19.11.2007] Bóle kręgosłupa to jedna z chorób cywilizacyjnych. Skarży się na nie osiem z dziesięciu osób. Dolegliwości te częstokroć spowodowane są siedzącym trybem życia... (info)


Świat Nowoczesnych Mebli

Świat Nowoczesnych Mebli [19.11.2007] W tegorocznym rankingu innowacyjnych przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej” siódme miejsce zajęła spółka PROFIm z Turku. Można pokusić się o stwierdzenie, że PROFIm wskazuje odpowiedni trend rozwoju dla innych przedsiębiorstw... (info)

Nowy system produkcyjny Konica Minolta w drukarni Kopland [19.11.2007] Firma Kopland sfinalizowała wdrożenie systemu Konica Minolta bizhub PRO C6500 SMART do cyfrowej produkcji poligraficznej. O wyborze maszyny zdecydowała m.in. wysoka jakość wydruków oraz atrakcyjne warunki serwisu... (info)

AchieveGlobal dzieli się wiedzą w serii "Biznes" [19.11.2007] AchieveGlobal, międzynarodowa firma doradczo-szkoleniowa działająca w Polsce od 13 lat, została konsultantem i redaktorem merytorycznym serii "Biznes" przygotowanej we współpracy z Wydawnictwem PWN i Gazetą Wyborczą... (info)

Panasonic kontra Reszta Świata – 4:3 [19.11.2007] Panasonic poinformował, że telewizory Panasonic VIERA już po raz kolejny zostały wyróżnione przez wpływowy magazyn “What Hi-Fi? Sound and Vision”, wygrywając w 4 z 7 kategorii... (info)


Bizhub C30P - szybkie i wszechstronne drukowanie w kolorze

Bizhub C30P - szybkie i wszechstronne drukowanie w kolorze [19.11.2007] W odpowiedzi na oczekiwania klientów poszukujących wydajności w zakresie druku kolorowego, a także kompleksowego wachlarza funkcji pomocniczych, Konica Minolta wprowadza na rynek urządzenie bizhub C30P... (info)


Herisson – nowy wymiar samochodu

Herisson – nowy wymiar samochodu [19.11.2007] Firma TelForceOne lider na polskim rynku akcesoriów GSM wprowadziła do swojej oferty nowy produkt–konsole samochodowe „Herisson”, które zapewniają kierowcy łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich ważnych, ale nie montowanych standardowo w samochodach urządzeń... (info)


Magiczny Rok Kameleona, czyli kariera spod znaku sukcesu

Magiczny Rok Kameleona, czyli kariera spod znaku sukcesu [19.11.2007] Jeśli twoja przyszłość nie jest ci obojętna, chcesz się rozwijać zawodowo i zdobywać nowe umiejętności, odwiedź koniecznie stoisko SigmaKalon Deco Polska podczas VIII Akademickich Targów Pracy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...