informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Assistance a rynek leasingowy w Polsce [19.10.2005] Jak szacuje Związek Przedsiębiorstw Leasingowych, wartość netto samochodów osobowych przekazanych w leasing w I półroczu br. była o ponad 160% wyższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego... (info)

Travel for Treatment [19.10.2005] W wyniku nowego porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Europ Assistance a wiodącymi placówkami medycznymi we Francji, w ramach usługi "Travel for Treatment" pacjenci z całego świata będą mogli korzystać z pomocy medycznej najwybitniejszych francuskich lekarzy - specjalistów... (info)

Przedłużona gwarancja naprawy sprzętu AGD [19.10.2005] Owocem współpracy Sygma Bank Polska, STU Ergo Hestia i Europ Assistance Polska jest nowe ubezpieczenie kosztów naprawy sprzętu gospodarstwa domowego, zakupionego z wykorzystaniem kredytu na zakup towarów, oferowanego przez Sygma Bank Polska... (info)

CampuS ExplorerS Madagaskar 2005 - Dolina Tsaranoro [19.10.2005] Dziesięć ostatnich dni wyprawy to dla ekipy CampuS ExplorerS pobyt w Dolinie Tsaranoro i mierzenie się nie tylko z trudnościami kilkusetmetrowej ściany lecz również z... kapryśną zimową aurą... (info)

Zdrowo i nowocześnie pod prysznicem [19.10.2005] Dbasz o zdrowie i kondycję? Zależy Ci na ładnej sylwetce i gładkiej skórze? Pomyśl o zainstalowaniu w swojej łazience urządzenia z hydromasażem... (info)

Osram na świecie i w Polsce [19.10.2005] Historia firmy OSRAM ma już niemal 100 lat. W 1906 roku nazwa OSRAM GmbH została zarejestrowana w Cesarskim Urzędzie Patentowym w Monachium... (info)

Światło na każdą porę [19.10.2005] Co różni poranek od późnego popołudnia? Przede wszystkim światło: jego barwa i natężenie. Intensywne i białe rano oraz w południe pomaga nam pracować, zaś wieczorem staje się cieplejsze i relaksujące... (info)

Polimerowy klej do parkietu - nowość rynkowa [19.10.2005] Firma Soudal poszerza gamę produktów profesjonalnych o nowy klej do parkietu MS-30P. Najnowszej generacji jednoskładnikowy klej na bazie polimerów MS to całkowita nowość na polskim rynku... (info)

Kompania Piwowarska wybrała ofertę Codec Systems [19.10.2005] Kompania Piwowarska wdroży specjalistyczny system MPC, który będzie wspierać planowanie finansowe, budżetowanie i controlling. System dostarczyła firma Codec Systems, która także będzie miała spory udział we wdrożeniu rozwiązania... (info)

Międzynarodowa konferencja archeologiczna w Koszęcinie [19.10.2005] W dniach od 19 do 22 października 2005 roku, w Koszęcinie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa zatytułowana „Studia interdyscyplinarne nad środowiskiem i kulturą człowieka w Polsce – dorobek i przyszłość... (info)

PC Prestigio Gamer oficjalnym zestawem World Cyber Games 2005 powered by Intel [19.10.2005] Wydajny komputer multimedialny Prestigio Gamer stał się oficjalnym zestawem do gry czeskich kwalifikacji narodowych World Cyber Games 2005 powered by Intel... (info)

Okna do domów pasywnych [19.10.2005] Coraz powszechniejszym w Europie Zachodniej sposobem poszukiwania rozwiązań na podniesienie szeroko rozumianego standardu mieszkania jest idea energooszczędnego budowania... (info)

Nowy prototyp Hyundaia w Tokio [19.10.2005] Hyundai zorganizował dzisiaj światową premierę prototypu NEOS 3 podczas targów motoryzacyjnych w Tokio. Drugim ważnym wydarzeniem jest launch luksusowego modelu Grandeur na rynku japońskim... (info)

MasterCard Platinum - nowa, prestiżowa karta Banku Pekao SA [19.10.2005] Bank Pekao SA wprowadził do swojej oferty kartę MasterCard Platinum skierowaną do prestiżowych klientów Banku. Korzystne oprocentowanie – 18,25% i wysokie, indywidualnie ustalane limity kredytowe to podstawowe zalety tej karty... (info)

Program Partnerski Orange [19.10.2005] Orange wspiera rozwój firm Partnerskich dostarczających innowacyjne produkty... (info)

Fiat królem szos [19.10.2005] Fiat to ciągle najpopularniejsza marka samochodu w Polsce. Różne Fiaty dominują zarówno w kategorii nowych aut (blisko 40%) jak i używanych (22%), które aktualnie posiadają Polacy... (info)

Domeny zagraniczne dla firm w Domeny.pl [19.10.2005] Firma Domeny.pl uruchomiła w tym miesiącu nową usługę hostingową - pakiety rejestracyjne domen zagranicznych - skierowaną do dużych firm i korporacji... (info)

Czy Polacy są wariatami drogowymi? [19.10.2005] Wyniki psychotestu w serwisie internetowym www.stopwariatom.pl PZU SA... (info)

Debiut w klasie średniej: nowy 2-cylindrowy BMW F 800 S [19.10.2005] Wraz ze swą zupełnie nową paletą motocykli sportowych firma BMW Motorrad przechodzi do następnej rundy ofensywy modelowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...