informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Gawin Design - kabrioletem do Como

Gawin Design - kabrioletem do Como [19.09.2007] Meble Gawin Design mają własną osobowość, kreują przestrzeń, przyciągają uwagę i zapadają w pamięć niczym futurystyczne rzeźby, będąc zarazem kwintesencją wygody i komfortu... (info)


Gawin Design - Bolidem do San Diego

Gawin Design - Bolidem do San Diego [19.09.2007] Meble z nowej kolekcji GAWIN DESIGN, efekt współpracy z polskimi i włoskimi projektantami, zostały stworzone z myślą o najbardziej nawet wyrafinowanych gustach... (info)


Gawin Design - limuzyną do Panamy

Gawin Design - limuzyną do Panamy [19.09.2007] Porażają pięknem i onieśmielają – oryginalną nowoczesnością, wysublimowaną elegancją, bezpretensjonalną kolorystyką, ekskluzywnością komfortu. Meble z nowej kolekcji GAWIN DESIGN..... (info)


Duża firma – duży grzyb

Duża firma – duży grzyb [19.09.2007] Gigantycznego, ważącego ponad kilogram borowika znalazł w Lasach Rychtalskich Andrzej Gawin. Czy to prognoza dalszych sukcesów Fabryki Mebli Gawin? Jak co dzień rano właściciel Fabryki Mebli Gawin spacerował po lesie, rozmyślając o strategii rozwoju firmy..... (info)

E.C.H.O. Communications awansuje [19.09.2007] We wrześniu 2007 roku Agnieszka Brodala, doktor filologii polskiej, objęła stanowisko Public Relations Account Executive w agencji E.C.H.O. Communications z Wrocławia... (info)

Pierwszy Ogólnopolski Audyt Bezpieczeństwa IT dla firm [19.09.2007] Firma Panda Software Polska rozpoczęła akcję bezpłatnego skanowania firmowych sieci pod kątem obecności złośliwego oprogramowania.Inicjatywa ma na celu zdemaskowanie ukrytych zagrożeń, które przenikają przez zabezpieczenia poprzedniej generacji.. (info)


Wieże muzyczne z DVD – nowości w ofercie elta Polska

Wieże muzyczne z DVD – nowości w ofercie elta Polska [19.09.2007] Na początku października tego roku w sprzedaży pojawi się nowa linia zestawów muzycznych z DVD oferowana przez elta Polska. Produkty wprowadzane pod nazwą „elta Sięgnij Gwiazd” wyposażono w innowacyjną technologię CD-Express... (info)
"Pomóżmy razem" w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym [19.09.2007] W ramach programu „Pomóżmy razem” 18 września br. na oddziałach neurologii i psychiatrii Dolnośląskiego Centrum Pediatrycznego gościli odpowiednio przeszkoleni dogo-terapeuci... (info)

Najważniejsze wydarzenie golfowe roku: finałowy turniej Pro-Am Championship 2007 [19.09.2007] Tegoroczny Pro-Am Championship rozegra się między 20-22 września na First Warsaw Golf&Country Club w Rajszewie. Ceremonię wręczenia pucharów zwycięzcom poprzedzi spektakularny pokaz mistrza świata w Trick Shot Show 2005 – Paula Barringtona... (info)


Odtwarzacz plików multimedialnych GFlex LA-HD2404

Odtwarzacz plików multimedialnych GFlex LA-HD2404 [19.09.2007] AJM Electronics, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów marki GFlex, wprowadził do oferty odtwarzacz plików multimedialnych LA-HD2404 obsługujący dyski w formacie 2,5” (dysk nie znajduje się w zestawie)... (info)

Czasopisma online w Wirtualnej Polsce [19.09.2007] Polityka, Wprost, Computerworld, Zwierciadło, Machina, Voyage, Film – elektroniczne wydania tych tytułów można od dziś znaleźć – w wersji online – w Wirtualnej Polsce... (info)


Firma ES Polska otworzyła nowe biuro w Gdańsku

Firma ES Polska otworzyła nowe biuro w Gdańsku [19.09.2007] Od 11 października br. firma budowlana ES POLSKA ma swój oddział również w Gdańsku. Firma ES POLSKA to nowy gracz na rynku usług budowlanych w Polsce. Firma należy do czeskiej grupy holdingowej Ekonomické stavby, która istnieje od 1998 roku... (info)


JELP skoncentrowany - dla Ciebie i środowiska

JELP skoncentrowany - dla Ciebie i środowiska [19.09.2007] JELP skoncentrowany - dla Ciebie i środowiska. Podążając za najnowszymi trendami, coraz więcej producentów tworzy produkty nie tylko bardziej ekonomiczne, lecz również ekologiczne... (info)


Lin dla illycaffe

Lin dla illycaffe [19.09.2007] Na rynku pojawiła się limitowana wersja illy w nowej ekskluzywnej puszce. Uznawane za najlepsze na świecie włoskie espresso będziemy mogli kupić w oryginalnym opakowaniu zaprojektowanym przez japońskiego artystę Michaela Lina... (info)


Kubistyczny design

Kubistyczny design [19.09.2007] „Nie sztuką jest zaparzyć kawę, sztuką jest zaparzyć ją dobrze” – idea ta przyświecała illycaffe’ przy tworzeniu najnowszego ekspresu ciśnieniowego CUBE’A, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne z oryginalnym designem... (info)


CAM Media w jesiennej kolekcji Galerii Mokotów

CAM Media w jesiennej kolekcji Galerii Mokotów [19.09.2007] CAM Media rozpoczęła realizację kampanii wizerunkowej na rzecz Galerii Mokotów typu Transit Advertising. Hasłem przewodnim kampanii jest „Coś nowego do kolekcji”... (info)


Czy dyrektor szkoły naprawdę wie co faktycznie się w niej dzieje?

Czy dyrektor szkoły naprawdę wie co faktycznie się w niej dzieje? [19.09.2007] Umiejętne zarządzanie szkołą polega w dużej mierze na obiektywnej ocenie pracy kadry nauczycielskiej. Dlatego tak ważne jest to, co dyrektor szkoły wie o pracy swoich nauczycieli, o ich rozwoju, a przede wszystkim o ich kontaktach z uczniami i rodzicami... (info)

Racja Polskiej Lewicy zaprasza na kongres [19.09.2007] Serdecznie zapraszamy na obrady II KONGRESU KRAJOWEGO partii RACJA Polskiej Lewicy (dawniej Antyklerykalna Partia Postępu „Racja”, które odbędą się 22 września 2007.. (info)


Warszawa w stacji BBC World

Warszawa w stacji BBC World [19.09.2007] Fundacja Warsaw Destination Alliance realizuje kolejną kampanię reklamową Warszawy w stacji BBC World. Od 17 września do 11 listopada br. trzydziestosekundowe spoty przedstawiać będą Warszawę jako atrakcyjne miejsce organizacji spotkań biznesowych... (info)

Grupa Fresh wygrywa przetarg [19.09.2007] Portfolio Grupy Fresh wzmocnione nowym Klientem. Świeżym nabytkiem została FOTA – czołowy polski dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych... (info)

Atlantic na jesień i zimę zabiera nas do Japonii [19.09.2007] To już czwarta podróż dookoła świata z bielizną Atlantic pod hasłem „Pokaż się światu”. W kolejnych sezonach odwiedziliśmy największe metropolie, wspólnie odkrywając ich tajemnice... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...