informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Microsoft Dynamics AX obsługuje w Südzucker Polska 20 spółek! [19.08.2008] Dla firm z branży przetwórstwa spożywczego jedną z najważniejszych rzeczy jest planowanie i kontrola procesów produkcyjnych, a co za tym idzie, pełna integracja systemu informatycznego... (info)


Eko-Driving

Eko-Driving [19.08.2008] Ceny paliw nareszcie przestały rosnąć, a nawet nieco się obniżyły! Mimo tego na stacje paliw nadal przyjeżdżają smutni i sfrustrowani kierowcy. Uśmiechnięci i zrelaksowani są tylko ci, którzy znają zasady eko-drivingu..... (info)


Wystrzałowy mieszczuch

Wystrzałowy mieszczuch [19.08.2008] Raport niemieckiej Dekry potwierdził stare polskie przysłowie – W zdrowym ciele, zdrowy duch. Jak przystało na „japończyka” – zdrowe ciało jest zgrabne, a duch bardzo odporny i wytrzymały... (info)


Przyjemności Crossovera...Kuga

Przyjemności Crossovera...Kuga [19.08.2008] Nawet jeżeli ma się na rynku ugruntowaną pozycję, trzeba szukać nowych możliwości. Po przejażdżce Fordem Kuga mogę stwierdzić, że w ostatnich latach Ford dobitnie udowadnia, że to potrafi... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 19.08.2008 [19.08.2008] GPW w dół przy niewielkich obrotach. We wtorek indeksy od początku sesji spadały, pogorszenie nastrojów na zagranicznych rynkach wyraźnie zniechęciło inwestorów do zawierania transakcji... (info)


Energooszczędne moduły LED

Energooszczędne moduły LED [19.08.2008] Efektownie i twórczo oświetlone budynki, ściany czy schody to tylko niektóre możliwości diod elektroluminescencyjnych, czyli modułów LED. „Światła przyszłości” – jak się je określa – już wkrótce całkowicie zrewolucjonizują rynek oświetlenia... (info)


Latarka pierwszej pomocy

Latarka pierwszej pomocy [19.08.2008] Każdy kierowca może stanąć w obliczu awarii samochodu lub kolizji drogowej, która będzie wymagała szybkiej reakcji. Na naszym rynku dostępna jest latarka, która oprócz tradycyjnego zastosowania, doskonale sprawdzi się również w niespodziewanych sytuacjach... (info)


Projektory Panasonic - wysoka rozdzielczość w każdych warunkach oświetleniowych

Projektory Panasonic - wysoka rozdzielczość w każdych warunkach oświetleniowych [19.08.2008] Wyjątkowa jasność czterech 300-watowych lamp UHMTM o łącznej jasności 12 000 lumenów to główna zaleta nowych profesjonalnych projektorów marki Panasonic... (info)


Najjaśniejsze stoisko na targach Inter Cars

Najjaśniejsze stoisko na targach Inter Cars [19.08.2008] Wyświetlacz na przedniej szybie informujący o prędkości czy nowatorskie oświetlenie deski rozdzielczej lub klimatyzacji. To tylko niektóre rozwiązania w samochodzie pokazowym firmy OSRAM, jakie będzie można zobaczyć na 8 targach motoryzacyjnych Inter Cars... (info)


iBOX Nautilius - klawiatura i myszka z włókna węglowego

iBOX Nautilius - klawiatura i myszka z włókna węglowego [19.08.2008] Nowy zestaw Nautilius - klawiatura i myszka iBOX z elementami wzorniczymi o fakturze włókna węglowego to elegancja i nowoczesność dla wymagających użytkowników zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Cena detaliczna 50 zł, gwarancja 24 miesiące... (info)


Woda, piasek, słońce i… Flair, czyli Independent Flair League w Chałupach

Woda, piasek, słońce i… Flair, czyli Independent Flair League w Chałupach [19.08.2008] Zakończyły się trzecie rozgrywki eliminacyjne Independent Flair League 2008. Tym razem Niezależna Liga Flair zawitała do Chałup na Półwyspie Helskim. W klubie SurfBay wystartowało 23 flair fighterów... (info)

7milowy wdraża SAP w Farby KABE Polska [19.08.2008] Farby KABE Polska, producent na rynku profesjonalnej chemii budowlanej, podpisał umowę z firmą 7milowy z Grupy BCC na wdrożenie systemu SAP. Planowany zakres wdrożenia obejmuje 50 użytkowników systemu z kilku strategicznych działów przedsiębiorstwa... (info)


Czas to pieniądz

Czas to pieniądz [19.08.2008] Przygotowania do Euro 2012, rosnący boom budowlany oraz mocna złotówka - to jedne z najważniejszych przyczyn, dla których obcokrajowcy decydują się na pracę w naszym kraju. Często jest to praca sezonowa, więc cudzoziemcy z reguły nie zakładają konta bankowego... (info)


Wielki Finał zawodów Every Serve Perfect 2008 już we wrześniu w Warszawie!

Wielki Finał zawodów Every Serve Perfect 2008 już we wrześniu w Warszawie! [19.08.2008] Już wkrótce poznamy zwycięzcę zawodów Every Serve Perfect 2008 organizowanych w ramach Programu Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club 2008.. (info)


Szybki kolor Nashuatec SPC420dn

Szybki kolor Nashuatec SPC420dn [19.08.2008] Euroimpex SA wprowadził do sprzedaży kolorowe drukarki laserowe Nashuatec SPC420dn. Nowa drukarka została tak skonstruowana, by utrzymać całkowite koszty użytkowania na jak najniższym poziomie przy zachowaniu niezmiernie wysokiej jakości druku... (info)


Na kółkach do szkoły

Na kółkach do szkoły [19.08.2008] Nie jest to nowy telefon, modne buty czy rower w starym stylu, a i tak wzbudza mnóstwo emocji wśród dziewcząt na całym świecie. Kolejnym obiektem westchnień, także polskich nastolatek, jest plecak na kółkach - JanSport Wheeled Superbreak... (info)

Poczuj komfort pracy dzięki słuchawce Plantronics CS70N [19.08.2008] Amerykańska firma Plantronics zaprezentowała dyskretną, bezprzewodową słuchawkę z mikrofonem wyposażonym w funkcję redukcji szumów otoczenia. CS70N umożliwia prowadzenie rozmów w odległości do 100m w otwartej przestrzeni i do 50m w budynku... (info)

Innowacje dla bezpieczeństwa Goodyear i S4 [19.08.2008] Agencja Reklamowa S4 przygotowała dla Goodyear Dunlop Tires Polska serwis internetowy www.bezpieczneprowadzenie.pl. Zadaniem powstałego poradnika internetowego jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach... (info)


Multimedialne urządzenie do nawigacji samochodowej FreeWAY RS

Multimedialne urządzenie do nawigacji samochodowej FreeWAY RS [19.08.2008] Firma MODECOM wprowadza do swojej oferty nowoczesnego i praktycznego urządzenia do nawigacji samochodowej FreeWAY RS. Oprócz precyzyjnych właściwości nawigacyjnych, wyposażono je w atrakcyjne opcje multimedialne, które uprzyjemnią każdą podróż... (info)


Nowoczesność w trzech wymiarach - nowe kolekcje marki Villa Italia

Nowoczesność w trzech wymiarach - nowe kolekcje marki Villa Italia [19.08.2008] Villa Italia wprowadza nowości – trzy nowoczesne kolekcje – Verona, Kleo i Salix. Kolekcje z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią prostotę formy i subtelność dekoracji... (info)

Certyfikaty po polsku [19.08.2008] Już 1 stycznia 2009 roku w Polsce zacznie obowiązywać nowelizacja Firma BuildDesk wyjaśnia, dlaczego wprowadzono nowo przepisy dotyczące charakterystyki energetycznej budynków, czego one dotyczą oraz co to oznacza dla właścicieli budynków... (info)


Nowa technologia klejenia – Klej do styropianu Tytan EOS

Nowa technologia klejenia – Klej do styropianu Tytan EOS [19.08.2008] Nowa generacja materiałów budowlanych znacznie ułatwi wykonywanie wielu prac. Oszczędność czasu, łatwość aplikacji to cechy profesjonalnych produktów, do grona których dołączył szybkoschnący Klej do styropianu Tytan EOS... (info)


Imponująca popularność LCD Funai!

Imponująca popularność LCD Funai! [19.08.2008] Według najnowszych wyników badań opublikowanych przez Gfk Polonia telewizor LC5-D20BB marki Funai uzyskał ponad 38% udział w rynku w swojej kategorii. Badanie Instytutu dotyczy rynku detalicznego w czerwcu 2008... (info)

Komentarz Expandera: Ameryka o krok od powrotu bessy (19.08.2008) [19.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Potwierdzają się nasze obawy odnośnie amerykańskiego rynku, że trwająca od połowy lipca poprawa koniunktury ma jednie korekcyjny charakter... (info)


Doceniony dotyk

Doceniony dotyk [19.08.2008] Wykładzina elastyczna większości kojarzy się z nudnym szarobłękitnym melanżem z PCW. FORBO FLOORING wprowadza innowacyjną wykładzinę naturalną typu linoleum, która już zdobyła prestiżową holenderską nagrodę GOOD INDUSTRIAL DESIGN AWARD... (info)

Air Liquide usprawnia zarządzanie dokumentacją [19.08.2008] Air Liquide Polska rozbudował funkcjonalność systemu do zarządzania dokumentami. Wdrożenie zrealizował Fild.NET, spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft... (info)


Obudowa Welland dla mobilnych

Obudowa Welland dla mobilnych [19.08.2008] W ofercie Konsorcjum FEN pojawiła się obudowa do 2,5-calowego dysku SATA firmy Welland. Urządzenie spełnia wymagania mobilnych użytkowników, którzy często przenoszą i podłączają swój twardy dysk do różnych komputerów... (info)

EISA 2008 - Kolejne wyróżnienie dla Lumixa DMC-TZ5 [19.08.2008] Model Lumix DMC-TZ5 został wyróżniony prestiżową nagrodą niezależnego Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych – EISA, powtarzając tym samym zeszłoroczny sukces swojego poprzednika z linii TZ... (info)


Najwyższa rozdzielczość pod każdym kątem – nowy telewizor LCD Panasonic Viera

Najwyższa rozdzielczość pod każdym kątem – nowy telewizor LCD Panasonic Viera [19.08.2008] Perfekcja obrazu w jakości Full HD, precyzja odtwarzania każdego szczegółu i bogactwo nasyconych kolorów to cechy charakterystyczne wprowadzanego do oferty Panasonic nowego telewizora LCD Viera TX37LZ8P... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...