informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


„Weź się wyraź” w świecie Boys&Girls Chio

„Weź się wyraź” w świecie Boys&Girls Chio [19.07.2007] Pod nazwą Boys&Girls rozpoczęła się ogólnopolska promocja konsumencka dla marki chipsów Chio, której towarzyszy hasło „Weź się wyraź”.Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku..... (info)

Hilton - wyniki powyżej oczekiwań [19.07.2007] Komfort, doskonała obsługa, przestronne i nowoczesne wnętrza oraz wyśmienite jedzenie. To rzeczy za które klienci wyjątkowo cenią warszawski hotel Hilton... (info)


Magister Wyższej Szkoły Logistyki

Magister Wyższej Szkoły Logistyki [19.07.2007] Cały wahlarz uczuć – od śmiechu, radości przez niedowierzanie, na żalu i łzach kończąc. Takie emocje towarzyszyły świeżo upieczonym absolwentom Wyższej Szkoły Logistyki. W minioną sobotę w auli UAM odebrali oni uroczyste absolutorium... (info)


Czas owocowych koktajli

Czas owocowych koktajli [19.07.2007] Czy próbowałeś tworzyć swoje własne, oryginalne kompozycje soków owocowych? Lato to idealny czas, aby zabawić się w barmana i skomponować pyszne bezalkoholowe drinki na bazie soków i napojów Hortex... (info)


Nagroda w konkursie na najlepszy raport roczny za rok 2006

Nagroda w konkursie na najlepszy raport roczny za rok 2006 [19.07.2007] Kolejny już raz firma raport dla inwestorów firmy Fresenius Medical Care został wyróżniony w prestiżowym konkursie. Od pięciu lat dział relacji inwestorskich firmy zbiera nagrody za przygotowane raporty... (info)

Kolejkom STOP!!! Polacy coraz chętniej kupują elektronikę w internecie... [19.07.2007] W czerwcu Agito.pl odnotowało rekordową liczbę ponad 900 000 wizyt na stronie.Żaden tradycyjny elektromarket nie przetrwałby takiego najazdu klientów w tak krótkim czasie!.. (info)


Bogacwto witamin Corn Flakesów z Otmuchowa

Bogacwto witamin Corn Flakesów z Otmuchowa [19.07.2007] Według starej zasady „śniadanie powinno być królewskie, obiad książęcy, a kolacja żebracza”.Pierwszy posiłek w ciągu dnia stanowi bazę dla naszego prawidłowego funkcjonowania i chroni nas przed atakami głodu, zaspokajanymi najczęściej czymś słodkim... (info)

ENEL-MED otworzył nowy oddział pediatrii w CH Blue City [19.07.2007] W drugiej połowie lipca br. ENEL-MED otworzył nowy oddział pediatrii w CH Blue City w Warszawie. Inwestycja ta, po otwarciu Centrum Psychologicznego w kwietniu, jest kolejnym krokiem na drodze intensywnego rozwoju usług oferowanych przez ENEL-MED... (info)

Racja Polskiej Lewicy współorganizuje pikietę przeciwko kamienicznikowi [19.07.2007] W sobotę 21 lipca, o godzinie 12:00 pod budynkiem przy Krakowskim Przedmieściu 35 w Warszawie, odbędzie się pikieta przeciwko działalności warszawskiego kamienicznika - Marka Mossakowskiego, który bezwzględnymi metodami dąży do wyrzucenia z mieszkań lokatorów.. (info)


Volkswagen Caddy Tramper - dom na kółkach

Volkswagen Caddy Tramper - dom na kółkach [19.07.2007] Jako pierwsi możemy naszym czytelnikom pokazać Volkswagena Caddy Life Tramper, którym nasz podróżnik Andrzej Sochacki przemierzy świat. Samochód został przygotowany przez firmę Kulczyk Tradex, przedstawiciela VW w Polsce... (info)

Najbardziej charakterystyczne szkodliwe programy czerwca 2007 r. [19.07.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował listę najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów czerwca 2007 r... (info)

DrayTek wybrał najlepszego Vigorman’a [19.07.2007] Brinet Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor w Polsce sprzętu sieciowego firmy DrayTek – rozstrzygnął konkurs na najaktywniejszego i najbardziej pomocnego użytkownika polskiego forum DrayTek’a... (info)

Za 1 grosza do Niemiec [19.07.2007] W najbliższą niedzielę, 22 lipca, zobaczymy Roberta Kubicę na torze Nurburgring w Niemczech, a użytkownicy IPFON będą mogli dzwonić do Niemiec za 1 grosza... (info)

Konkurs na najlepszy opis zastosowania RTOS QNX [19.07.2007] Firma SWD Software, oficjalny dystrybutor QNX w Polsce, wspólnie z firmą QNX Software Systems, światowym liderem w dziedzinie systemów operacyjnych czasu rzeczywistego, ogłaszają konkurs na najlepszy artykuł o zastosowaniu RTOS QNX... (info)

Jak wyłowić skarby z internetowego śmietnika? [19.07.2007] 25 lipca w godzinach 10:00 – 17:00 w warszawskiej siedzibie Agory odbędzie się III seminarium z cyklu "Rewolucja w komunikacji" pt. „User Generated Content czy User Generated Crap?”... (info)


Japoński sekret młodości dla skóry dojrzałej

Japoński sekret młodości dla skóry dojrzałej [19.07.2007] Kosmetyki Nature & Senses w linii SENCHA firmy Organique to japońska linia stworzona na bazie wodorostów Wakame, skierowana do kobiet z cerą dojrzałą, które pragną przywrócić swojej cerze naturalny blask zdrowia i młodości….. (info)

Pentacomp jest już spółką akcyjną [19.07.2007] 25 czerwca 2007 roku do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym została wpisana Pentacomp Systemy Informatyczne Spółka Akcyjna. Powstała ona w wyniku przekształcenia Pentacomp Systemy Informatyczne Sp. z o.o... (info)


VTec PRO - w komiksie internetowym?

VTec PRO - w komiksie internetowym? [19.07.2007] Odtwarzacz audio-video VTec PRO MP640 pojawił się w jednym z najpopularniejszych Polskich komiksów internetowych. Jest to jedno z działań promocyjnych jakie firma VEGA Technology - właściciel marki VTec - planuje zrealizować w ramach promocji swoich produktów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...