informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Fotoarte - wielki format partnerem w perfekcyjnej sztuce prezentacji

Fotoarte - wielki format partnerem w perfekcyjnej sztuce prezentacji [19.06.2008] Półrocze za nami. To w wielu firmach czas spotkań, prezentacji, analiz, a także podsumowań czy planowania strategii na kolejne miesiące tego roku, a może i przyszły rok... (info)


Nadkwaśność? Zgaga? Jeżyna pomaga!

Nadkwaśność? Zgaga? Jeżyna pomaga! [19.06.2008] Niewiele jest owoców, które dostarczają tak wspaniałych doznań smakowych i węchowych jak jeżyna. Poranna wyprawa do lasu, połączona z ich zbieraniem to niezapomniane wrażenie..... (info)


Najnowszy ranking polskich racketlonistów

Najnowszy ranking polskich racketlonistów [19.06.2008] Polska Federacja Racketlona opublikowała najnowszy ranking zawodników i zawodniczek uwzględniający wyniki ostatnich Mistrzostw Polski HP Racketlon Cup 2008... (info)


Opal Property Developments podpisał umowę z Jones Lang LaSalle

Opal Property Developments podpisał umowę z Jones Lang LaSalle [19.06.2008] Opal Property Developments – grupa deweloperska specjalizująca się w rewitalizacji i renowacji zabytkowych budynków – podpisała z firmą Jones Lang LaSalle umowę dotyczącą pośrednictwa w zakresie wynajmu ponad 10 tys. m2 powierzchni komercyjnej... (info)


Teva Polska ostrzega: ponad 30% badanych Polek ma żylaki!

Teva Polska ostrzega: ponad 30% badanych Polek ma żylaki! [19.06.2008] Ponad 1/3 kobiet cierpi na dolegliwości żylne nóg – wynika z badań przeprowadzonych dla Teva Polska. Prawie połowa badanych nie zapobiega tym uciążliwym dolegliwościom... (info)


Uprawiasz sport - rób to z głową

Uprawiasz sport - rób to z głową [19.06.2008] Mając na względzie poprawę kondycji, sprawności, formy fizycznej a często i samopoczucia rzucamy się w wir różnych dyscyplin sportowych. Często przeceniamy własne możliwości i poddajemy nasze ciało zbyt dużym przeciążeniom... (info)

Wielka loteria ASA „Graj o zdrowie!” [19.06.2008] Wielka loteria ASA pod hasłem „Graj o zdrowie!” dobiega półmetka. Uczestnicy, biorący udział w losowaniu mają szansę wygrać ekskluzywny „wyjazd dla zdrowia” w wybrane przez siebie miejsce..... (info)

Indeks Zdrowia Firmy [19.06.2008] Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Centrum Medyczne ENEL-MED wspólnie z dyrektorami personalnymi skupionymi wokół Stowarzyszenia opracowało ośmiopunktowy Indeks Zdrowia Firmy... (info)

Solemis podsumowuje 3 lata budowy rynku BI [19.06.2008] Ponad 760 użytkowników z 65 firm korzysta z rozwiązań klasy Business Intelligence PROPHIX i TARGIT. 5 mln zł przychodu i 400% wzrost liczby użytkowników rozwiązań klasy BI..... (info)


Eniro Polska ponownie Solidnym Pracodawcą Roku

Eniro Polska ponownie Solidnym Pracodawcą Roku [19.06.2008] Eniro Polska znalazła się w gronie firm, w których warto pracować. Po raz kolejny otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku, który przyznawany jest w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.. (info)


Stark Development rozpoczyna budowę apartamentów na szczycie góry Jarzębata

Stark Development rozpoczyna budowę apartamentów na szczycie góry Jarzębata [19.06.2008] Stark Development, deweloper specjalizujący się w segmencie second home, uzyskał pozwolenie na budowę i zamierza w lipcu br. rozpocząć sprzedaż luksusowych apartamentów „Punkt Jarzębata” w Wiśle. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w 2009 roku... (info)


Wiertarko – wkrętarka akumulatorowa WU152PT marki WORX – narzędzie inteligentne

Wiertarko – wkrętarka akumulatorowa WU152PT marki WORX – narzędzie inteligentne [19.06.2008] Czy podczas pracy zastanawiasz się kiedy akumulator Twojej wkrętarki się rozładuje? Czy musisz przerywać pracę na kilka godzin by naładować akumulator? Jeśli chcesz z tym skończyć, to akumulatorowa wiertarko-wkrętarka WU 152PT jest propozycją dla Ciebie... (info)


Nowe dalmierze Stanley, czyli szybki i dokładny pomiar

Nowe dalmierze Stanley, czyli szybki i dokładny pomiar [19.06.2008] Dzięki wykorzystaniu nowych dalmierzy laserowych TLM 130i i TLM 160i firmy Stanley, pomiar odległości czy powierzchni potrwa zaledwie kilka chwil, a jego wynik będzie bardzo dokładny... (info)

Franklin Templeton Investments wierzy w Polską walutę [19.06.2008] Wartość euro została nadmiernie zawyżona w stosunku do polskiej złotówki. To jeden z wielu czynników przekonujących do inwestowania w polską walutę – uważa David Zahn, wiceprezes Franklin Templeton... (info)

Europejski rynek budowlany: Polska w obliczu kryzysu. [19.06.2008] Raport Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczeniu należności. W Polsce widoczne są coraz liczniejsze symptomy korekty i już teraz można zaobserwować, że wzrasta liczba bankructw firm najsłabszych finansowo... (info)

EURO Football Manager [19.06.2008] Rozgrywki sportowe i rozrywka internetowa to domeny bwin. Teraz zostały one połączone, aby dać fanom sportu, jakim jest piłka nożna oraz miłośnikom gier możliwość stworzenia i prowadzenia własnej drużyny w internetowej rozgrywce symulującej EURO 2008... (info)


Bulerías - oliwki w rytmie flamenco

Bulerías - oliwki w rytmie flamenco [19.06.2008] Bulerías to jeden z tradycyjnych palos, czyli stylów hiszpańskiej muzyki i tańca flamenco. Nazwa pochodzi od hiszpańskiego słowa buleria, oznaczającego zabawę lub bulleria – gwar... (info)


Kampania Konica Minolta „bizhub – najlepszy zawodnik w Twoim biurze”

Kampania Konica Minolta „bizhub – najlepszy zawodnik w Twoim biurze” [19.06.2008] Ruszyła kampania reklamowa Konica Minolta, która promuje urządzenia biurowe, wykorzystując hasło „bizhub – najlepszy zawodnik w Twoim biurze” oraz wizerunek brazylijskiej gwiazdy futbolu Ronaldinho... (info)


Kampanie tranzytowe CAM Media w małych miastach

Kampanie tranzytowe CAM Media w małych miastach [19.06.2008] Od kilku lat kampanie tranzytowe realizowane w małych miejscowościach zyskują sobie coraz większą przychylność klientów. Tam, gdzie nie istnieją tradycyjne nośniki outdoorowe bardzo dobrze sprawdzają się rozwiązania typu transit advertising... (info)


Przedszkolaki zaprojektowały magiczne buty Geox

Przedszkolaki zaprojektowały magiczne buty Geox [19.06.2008] Niebiańsko wygodne, kosmiczne, ekologiczne, buty do zadań specjalnych, buty-anioły...- a wszystkie magiczne. Zakończył się konkurs plastyczny pod hasłem „Magiczne buty”, zorganizowany w konińskich przedszkolach przez Geox – producenta obuwia, które oddycha... (info)


„Athlon Assistance” ze świadczeniami SOS PZMOT

„Athlon Assistance” ze świadczeniami SOS PZMOT [19.06.2008] W nowym programie assistance, funkcjonującym na polskim rynku od początku czerwca br., Athlon Car Lease Polska postawił przede wszystkim na mobilność swoich klientów. Dlatego na partnera wybrał lidera assistance samochodowego w Polsce – SOS PZMOT... (info)

Bezpieczne szkoły z monitoringiem IP [19.06.2008] Już po raz siódmy w Mrozach koło Warszawy odbył się Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych, przy aktywnym udziale Konsorcjum FEN. Podczas warsztatów nauczyciele mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi... (info)


Sprzedawcy FAKRO kibicowali polskim piłkarzom w Wiedniu

Sprzedawcy FAKRO kibicowali polskim piłkarzom w Wiedniu [19.06.2008] Niemal na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu czekaliśmy już na trybunach na pojawienie się naszych piłkarzy. Atmosfera była niesamowita a stadion naprawdę ogromny. Wszyscy kibice ubrani w barwy narodowe, każdy wyposażony w szalik, flagę i inne akcesoria.. (info)


Chwila relaksu w pracy

Chwila relaksu w pracy [19.06.2008] Czujesz się zmęczony i przytłoczony nadmiarem obowiązków w pracy? Filiżanka małej czarnej O`Ccaffe w połączeniu ze zdrowymi ciasteczkami Siła Serca sprawi, że praca znowu stanie się przyjemnością... (info)

Komentarz Expandera: Trend zniżkowy trwa (19.06.2008) [19.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Środowy spadek na warszawskiej giełdzie z trzech powodów nie mógł być dla nikogo zaskoczeniem. Po pierwsze wskazywał nań przebieg wtorkowych notowań na amerykańskim parkiecie... (info)


Piwo Brok otrzymało złoty medal!

Piwo Brok otrzymało złoty medal! [19.06.2008] Piwo Brok produkowane w Koszalinie otrzymało jedną z najbardziej prestiżowych nagród branży alkoholowej - Złoty Medal Selection & Quality Awards w kategorii piwo jasne, w grupie dolnej fermentacji piwa... (info)


Moc wielkich możliwości w zasięgu ręki – nowe zestawy kina domowego Panasonic

Moc wielkich możliwości w zasięgu ręki – nowe zestawy kina domowego Panasonic [19.06.2008] Nowe systemy kina domowego Panasonic SC-PT860, SC-PT560 oraz SC-PT465 dostarczą niezapomnianych wrażeń audiowizualnych dzięki możliwości integracji z odtwarzaczem iPod oraz innymi multimediami... (info)

Nowa odsłona serwisu internetowego hurtowni zabawek ANEK [19.06.2008] Nowy serwis www.anek.com.pl został odświeżony zarówno graficznie jak i funkcjonalnie. Nowa szata graficzna w przejrzysty sposób prezentuje całą ofertę hurtowni, zarówno aktualną jak i archiwalną... (info)

Serwis internetowy Ogrodu Doświadczeń – jedynego w Polsce ogrodu sensorycznego [19.06.2008] Krakowski Ogród Doświadczeń jest pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce. Znajduje się w nim kilkadziesiąt urządzeń pomagających zrozumieć wiele zagadnień fizyki i przyrody... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...