informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.05.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

SUPERLIGA 2006 - 4cross w Gdyni [19.05.2006] W sobotę, 20 maja, do Trójmiasta zawita SUPERLIGA. Na torze „Lodowiec” w Gdyni odbędzie się czwarta eliminacja tegorocznego cyklu zawodów kolarstwa grawitacyjnego... (info)

Promocja konsumencka Ramy - Dołącz do Książkowych Pożeraczy - trwa [19.05.2006] 5 maja ruszyła promocja konsumencka marki Rama: „Dołącz do Książkowych Pożeraczy”, obsługiwana handlingowo przez agencję EURO RSCG Marketing House. Akcja potrwa do 30 czerwca br... (info)

Nowości w osprzęcie Dremela [19.05.2006] Wiosną Dremel wprowadził na rynek nowy zestaw osprzętowy składający się z 175 sztuk różnorodnych końcówek... (info)

Zasady domina [19.05.2006] Pojawiła się wieść porażająca. W resorcie finansów zatrzymano naczelnika wydziału, a więc nie jakiegoś pośledniego urzędnika, za podejrzane umorzenia zobowiązań wobec Skarbu Państwa... (info)

Sufit podwieszany – zło konieczne czy szansa na niepowtarzalny design [19.05.2006] Szybkie, łatwe i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni nad głową to najczęściej powtarzany argument przemawiający za użyciem sufitów podwieszanych... (info)

Panda GateDefender Performa - nowa generacja urządzeń do ochrony sieci [19.05.2006] Firma Panda Software Polska wprowadziła na polski rynek najnowsze sprzętowe rozwiązanie do ochrony sieci firmowych – Panda GateDefender Performa... (info)

Nagrody, że ja grilluję [19.05.2006] Samochód, wycieczki i bony gotówkowe do wygrania w nowym konkursie grillowym dla partnerów handlowych Indykpolu... (info)

Liderzy Oracle 2006 [19.05.2006] Podczas uroczystej gali kończącej pierwszy dzień konferencji Forum Oracle odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Lidera Oracle 2006... (info)

Blomus Liquo - porcelana i stal w łazience [19.05.2006] Akcesoria łazienkowe Liquo z nowej kolekcji firmy Blomus łączą tradycję z nowoczesnością przez zestawienie delikatnej porcelany z surową stalą... (info)

Trudny pierwszy krok [19.05.2006] Dziesiątki poradników, setki wzorów cv w Internecie, szkolenia organizowane przez biura karier nie pomagają. Część osób poszukujących pracy robi poważne błędy w podstawowym elemencie aplikacji, czyli życiorysie... (info)

Ruszyła kolejna, VIII edycja Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców [19.05.2006] Rozpoczęła się VIII edycja Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców, którego celem jest popularyzacja najwyższych standardów współpracy banków z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw... (info)

Jazda na światłach przez cały rok to 20% mniej zabitych na polskich drogach! [19.05.2006] Organizacje działające na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego postanowiły połączyć działania, aby zachęcać kierowców do jazdy na światłach także w dzień... (info)

Weekend w Lucid [19.05.2006] Na ostatnim piętrze centrum handlowo - rozrywkowego Blue City, w klubie Lucid w każdy czwartek, piątek i soboty odbywają się cykliczne imprezy, prowadzone przez najlepszych polskich i światowych DJ'ów... (info)

Wyjątkowa oferta marki Dilmah - Zestaw 3 w cenie 2 [19.05.2006] W związku z obchodami 15 rocznicy marki Dilmah w Polsce, firma Gourmet Foods przygotowała dla swoich Klientów kolejną miłą niespodziankę... (info)

Przetargi budowlane [19.05.2006] Wrocławska firma Zi-co Sp z o.o., obsługująca m.in. specjalistyczny portal dachowy DACHY.org oraz sklep internetowy dekarze.pl uruchomiła kolejny specjalistyczny serwis budowlany – www.przetargi-budowlane.com.pl... (info)

Z ACCA po awans i karierę [19.05.2006] Zdecydowana większość menedżerów (94%) posiadających międzynarodowe kwalifikacje zawodowe ACCA uważa, że uzyskanie tego certyfikatu poprawiło ich pozycję na rynku pracy, a ponad dwie trzecie osób (67%) odczuło korzyści finansowe z tego tytułu – wynika z ankiety, na którą odpowiedziało blisko 200 posiadaczy dyplomu ACCA w Polsce... (info)

Finały wojewódzkie w Reszlu rozstrzygniete [19.05.2006] 15 maja 2006 r. na stadionie LKS Promień przy ul. Sportowej 1 w Reszlu zakończyły się finały województwa warmińsko-mazurskiego XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Trend Micro ostrzega: Klient z przymusu [19.05.2006] Nowy rodzaj trojana zmusza użytkowników do dokonania zakupu w aptece internetowej.. (info)

EURO RSCG Marketing House poszerza swoje struktury [19.05.2006] Wraz z rozwojem i dążeniem do poszerzania kompetencji oraz zakresu świadczonych usług agencja EURO RSCG Marketing House rozszerza struktury... (info)

CampuS ExplorerS Laos 2006 - część IV - Happy New Year [19.05.2006] Wśród wielu zazwyczaj przykrych niespodzianek, które wciąż stają nam na przeszkodzie w realizowaniu wspinaczkowych celów jedna okazała się wyjątkowo dla nas atrakcyjna... (info)

Nowy layout Eksperta Budowlanego [19.05.2006] Ekspert Budowlany - bezpłatny kwartalnik budowlano-instalacyjny wydawany przez Dom Wydawniczy MEDIUM - od początku roku ukazuje się w nowej, dynamicznej szacie graficznej... (info)

Zielone światło dla Tlenu - Program edukacyjny rusza w Warszawie [19.05.2006] 3 kwietnia 2006r. rozpoczął się program edukacyjny „Zielone światło dla Tlenu”, zainicjowany przez producenta nowej generacji soczewek silikonowo-hydrożelowych O2OPTIX, firmę CIBA Vision... (info)

Ford Focus wyrusza na podbój Sardynii [19.05.2006] W Rajdzie Sardynii, który odbędzie się w nadchodzący weekend (w dniach 18 – 21 maja) zespół BP-Ford World Rally Team będzie miał okazję po raz pierwszy w tym roku pokazać potencjał modelu Ford Focus RS WRC w rajdzie szutrowym na terenie Europy... (info)

Na ratunek starym kamienicom [19.05.2006] Nowe technologie i systemy wprowadzane przez producentów materiałów budowlanych stwarzają olbrzymie możliwości przy rewitalizacji starych budynków... (info)

Niezwykły weekend w Inca Play [19.05.2006] Park zabaw dla dzieci Inca Play wraz ze strefą gier dla młodzieży w centrum handlowo- rozrywkowym Blue City jest największym i najnowocześniejszym centrum rozrywki w Polsce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...