informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 38


Wyjątkowa zima – wyjątkowy konkurs w Superfoto.pl

Wyjątkowa zima – wyjątkowy konkurs w Superfoto.pl [19.02.2007] „Pierwsza tak ciepła zima od ponad 200 lat” – mówią najstarsi górale. Co można robić w czasie ferii, kiedy śniegu mało, a „białe szaleństwo” – jakieś mało szalone?.. (info)


Bądźmy bezpieczni na drodze!

Bądźmy bezpieczni na drodze! [19.02.2007] Ruszyła kolejna edycja interaktywnych szkoleń dla kierowców prowadzonych w internecie pod egidą Goodyeara.. (info)


Creative udostępnia Alchemy

Creative udostępnia Alchemy [19.02.2007] Bezpłatna aplikacja zapewniająca wielokanałowy dźwięk w grach poprzedniej generacji, uruchamianych w systemie Windows Vista... (info)

Narodziny Fiat Group Automobiles SpA [19.02.2007] Z dniem 1 lutego 2007 Fiat Auto zmienia nazwę przyjmując nazwę “Fiat Group Automobiles SpA”... (info)


Bal Purmo 2007

Bal Purmo 2007 [19.02.2007] Firma Rettig Heating, producent grzejników i ogrzewania podłogowego marki Purmo, po raz kolejny zorganizowała dla współpracujących z nią instalatorów, projektantów i sprzedawców karnawałowy Bal Purmo... (info)


Żywienie niemowląt - dr n. med. Dariusz Gruszfeld

Żywienie niemowląt - dr n. med. Dariusz Gruszfeld [19.02.2007] Znaczenie odpowiedniego żywienia w pierwszych miesiącach życia Odpowiednie żywienie w okresie niemowlęcym ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju każdego dziecka... (info)


Coca – Cola Video Game Program,

Coca – Cola Video Game Program, [19.02.2007] …czyli jak stworzyć grę o radosnej stronie życia... (info)

Porozumienie o warunkach współpracy TP i Netii [19.02.2007] Telekomunikacja Polska i Netia zawarły porozumienie o warunkach współpracy, regulujące najważniejsze kwestie w stosunkach pomiędzy firmami... (info)

IAA rozmawia o CSR [19.02.2007] Czym jest prawdziwy CSR? Jakie ma znaczenie dla społeczeństwa i branży? W jaki sposób przygotować i wdrożyć efektywny program CSR? – na te i na inne pytania chce odpowiedzieć konferencja „IAA – Road to CSR” organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce w ramach Dnia Specjalnego Impactor 2007... (info)

NewsPoint - nowa usługa na rynku monitoringu mediów [19.02.2007] NetSprint.pl - spółka specjalizująca się w systemach wyszukiwawczych, wprowadza na rynek NewsPoint - system monitoringu komunikacji w Internecie... (info)


Klienci Wonderware prześcignęli “Najlepszych w swojej Klasie”

Klienci Wonderware prześcignęli “Najlepszych w swojej Klasie” [19.02.2007] Ogłoszono wyniki najnowszego Raportu Aberdeen Group o Manufacturing Intelligence.. (info)


Nowy mówiący Finger

Nowy mówiący Finger [19.02.2007] Rynek urządzeń biometrycznych stale poszerza i udoskonala swoją ofertę. Jedną z ciekawszych nowości jest biometryczny czytnik kontroli dostępu Finger LX007 o zaskakująco rozbudowanych możliwościach... (info)


Aristo Slim 430 Special Orange Edition – ekstrawagancja i mobilność

Aristo Slim 430 Special Orange Edition – ekstrawagancja i mobilność [19.02.2007] Firma COMES wprowadziła do sprzedaży specjalną wersję notebooka serii ARISTO SLIM 430... (info)

Secus – instynkt łowcy [19.02.2007] Dojrzałość, wiedza i pasja połączone z instynktem inwestycyjnym to główne wyróżniki nowej identyfikacji marki Secus... (info)

Scholz& Friends i Coca Cola w IAA [19.02.2007] Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce ma dwóch nowych członków wspierających - szeregi organizacji zasiliły ostatnio agencja reklamowa Scholz&Friends oraz koncern Coca-Cola... (info)

Nowoczesny system CRM dla telewizji nowej generacji n [19.02.2007] Wola Info dostarczyła dla pierwszej w Polsce telewizji nadającej w jakości HD kompleksowe rozwiązanie do obsługi klienta i zarządzania sprzedażą oparte o system Oracle Siebel CRM. Prace nad projektem trwały 3 miesiące, a wartość kontraktu wyniosła ponad 9 mln zł... (info)

Odbite echem w internecie - www.echomiasta.pl czyli co robić w swoim mieście [19.02.2007] Mieszkańcy siedmiu największych polskich miast: Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Trójmiasta, Warszawy i Wrocławia, poza poczytną bezpłatną gazetą lokalną – Echo Miasta, mają teraz także do dyspozycji wielkomiejski serwis informacyjny www.echomiasta.pl, przygotowany przez agencję interaktywną Venti... (info)

Nowe rozwiązanie bezprzewodowe firmy INTEL zwiększa szybkość i zasięg sieci [19.02.2007] Specjalny program gwarantujący kompatybilność użytkownikom platformy Intel® Centrino z technologią Wireless-N.. (info)

[Student]2 - pierwszy w Polsce kredyt mieszkaniowy dla studentów [19.02.2007] Polski Portal Finansowy Bankier.pl wraz ze swoim partnerem strategicznym z zakresu doradztwa finansowego Open Finance przygotował pierwszy w Polsce kredyt mieszkaniowy dla studentów... (info)

Oracle przedstawia światowej klasy rozwiązanie do zarządzania przeznaczone dla uczestników programu Unbreakable Linux [19.02.2007] Oprogramowanie Oracle Enterprise Manager 10g udostępnia funkcje zarządzania cyklem eksploatacji serwerów linuksowych w ramach programu Oracle Unbreakable Linux.. (info)


Polska drużyna po raz trzeci w ekstremalnych zawodach za Kołem Polarnym

Polska drużyna po raz trzeci w ekstremalnych zawodach za Kołem Polarnym [19.02.2007] Kilkudziesięciostopniowe mrozy, pokryte śniegiem góry, zaspy i pełne pułapek lodowe pustkowia. Tak wygląda Jukon – północne terytorium Kanady... (info)

Konferencja producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych [19.02.2007] W dniu 17.01.2007 r. w hotelu Kyriad Prestige w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona aktualnym problemom rynku części motoryzacyjnych... (info)


Zajęcia w Akademii Europejskiej czas zacząć!

Zajęcia w Akademii Europejskiej czas zacząć! [19.02.2007] Rusza największy w Polsce kurs edukacyjny o UE przygotowującym maturzystów do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie... (info)


PimpMYjob

PimpMYjob [19.02.2007] W powszechnym przekonaniu dobrą pracę i świetlaną przyszłość można mieć tylko za granicą. Ogólnopolska akcja edukacyjna PimpMYjob pokaże, że jest inaczej. Przekonacie się, że po dobrych studiach w kraju, można wspiąć się na sam szczyt kariery zawodowej... (info)

Lato 2007 - wyjątkowo gorąca oferta od VTrip.pl [19.02.2007] Nawet 25% taniej można kupić letnie wczasy, decydując się na wyjazd już teraz. W portalu turystycznym VTrip.pl rozpoczęła się właśnie sprzedaż ofert na lato 2007... (info)


Gra o indeks

Gra o indeks [19.02.2007] Już od 15 stycznia maturzyści biorą udział w zmaganiach o indeks Wyższej szkoły Techniczno-Ekonomicznej Futurus. W ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pimpMyjob można wygrać swoją przyszłość... (info)

Wirusy prosto od serca [19.02.2007] Dzień Świętego Walentego to kolejne święto wykorzystywane przez twórców wirusów do rozprzestrzeniania niebezpiecznych aplikacji. Wszyscy zakochani powinni w tym dniu bacznie przyglądać się romantycznym emailom i prezentom ukrytym w walentynkowej poczcie... (info)

Porównanie dwóch koncepcji migracji do technologii Voice over IP. [19.02.2007] Sprzęt czy oprogramowanie — oceń i wybieraj.. (info)


Premiera nowej generacji produktów FRITZ!Box – szybszy przesył danych, więcej VoIP i multimediów

Premiera nowej generacji produktów FRITZ!Box – szybszy przesył danych, więcej VoIP i multimediów [19.02.2007] AVM na targach CeBIT 2007 (hala 13, stoisko C48).. (info)


Zostań Autoryzowanym Partnerem AVM i dowiedz się, jak zrobić dobry interes na telefonii internetowej VoIP

Zostań Autoryzowanym Partnerem AVM i dowiedz się, jak zrobić dobry interes na telefonii internetowej VoIP [19.02.2007] Autoryzacja Partnerów AVM.. (info)


Rok sukcesów AVM i FRITZ!Box

Rok sukcesów AVM i FRITZ!Box [19.02.2007] AVM podsumowuje rok 2006. Znaczący wzrost obrotów dostawcy terminali ADSL... (info)

Resort finansów odsyła recyklerów [19.02.2007] Ulga kosztowałaby budżet 40 mln zł, ale dostałby w zamian 100 mln zł. Ulgi akcyzowej nie będzie, szukajcie pomocy w ministerstwie środowiska – radzi resort finansów firmom przetwarzającym odpady... (info)

Skarb popiera FSO w unijnej kontrze [19.02.2007] Resort Skarbu przyłączy się do protestu fabryki przeciw ograniczeniu przez Brukselę produkcji aut. To zachęta dla FSO?.. (info)

Farmacja: To nie jest prawo dla pacjenta [19.02.2007] Wstrząsające wnioski z analizy raportu Transparenty International. Prawo, które miało chronić pacjentów, w istocie chroni interesy grupowe. O to chodziło?.. (info)

Biopaliwa: Producenci i posłowie chcą arbitrażu premiera [19.02.2007] Są pierwsze, fatalne, efekty działań fiskusa w biopaliwach. Resort zasłania się unijnym prawem. Nie przekonał resortu gospodarki... (info)


Na popękane tynki − FASADFÄRG ELASTOMERIC marki Beckers

Na popękane tynki − FASADFÄRG ELASTOMERIC marki Beckers [19.02.2007] Popękana elewacja po sezonie zimowym to problem przed którym staje wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Już niewielkie rysy umożliwiają wnikanie wilgoci odpowiedzialnej za proces niszczenia tynków i powłok malarskich... (info)

Bezpieczne łowy [19.02.2007] Coraz więcej myśliwych korzysta z ubezpieczeń, zwłaszcza, że pakiety są coraz bardziej atrakcyjne. Statystyki wypadków podczas polowań nie są co prawda wysokie, co zawdzięczać można wysokiej kulturze polowań. Niemniej jednak myśliwi narażeni są na wiele niebezpieczeństw. Postrzały, urazy mechaniczne, odmrożenia to tylko niektóre z nich... (info)

Młody talent odkryty podczas bitwy [19.02.2007] Wrocławski zespół Coffee Break zwyciężył Muzyczną Bitwę Polskiego Radia Wrocław. Podczas niedzielnego koncertu finałowego publiczność oddała jedną trzecią głosów na grupę prezentująca pop z elementami funky, jazzu oraz soulu. Jedną z nagród w konkursie jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...