informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 19.01.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Amia - ścianka, która grzeje [19.01.2005] Wyburzenie ścian w mieszkaniu to dobry sposób na zyskanie miejsca i światła. Jednak otwarta przestrzeń także wymaga aranżacji po to, by poszczególne części mieszkania zachowały swoje funkcje. Rolę ścianki działowej może pełnić nowy model grzejnika marki Purmo o nazwie Amia... (info)

Nowa technologia, nowa jakość - Majster-Mata [19.01.2005] Dobra izolacja - co to znaczy? To przede wszystkim wysokiej jakości produkt izolacyjny, legitymujący się doskonałymi parametrami cieplnymi. Isover oferuje więcej - doskonałą izolację w doskonałej cenie - Majster-Matę. Dzięki nowoczesnej technologii rozwłókniania szkła Thermistar mamy możliwość produkowania najlepszych wyrobów termoizolacyjnych z wełny szklanej o poprawionych walorach użytkowych. Efektem jest Majster-Mata - przyjazny, tańszy produkt o wysokiej jakości... (info)

Jak wybrać drzwi zewnętrzne [19.01.2005] Wybór dobrych drzwi powinien być przemyślaną decyzją. Zakup drzwi nie jest tani, zwłaszcza gdy musimy za jednym razem wyposażyć cały dom. Poza tym ten element wykończenia wnętrz będzie służył nam przez długie lata, każde drzwi otworzymy tysiące, a może miliony razy. Dlatego wybrany produkt musi spełniać trzy podstawowe wymagania: być trwały, estetyczny i funkcjonalny... (info)

Kolorowe drzwi [19.01.2005] Przy projektowaniu wnętrza warto rozważyć możliwość wykorzystania drzwi o nietypowych kolorach. W polskich domach najczęściej spotykamy drzwi białe lub brązowe. Tymczasem polscy producenci oferują wysokiej jakości drzwi wykonane z tłoczonych płyt drzwiowych Masonite. Drzwi tego typu mogą zostać pomalowane na dowolnie wybrany kolor... (info)

Aranżujemy przyjazne wnętrze [19.01.2005] Każdy, kto choć raz remontował swoje mieszkanie, wie jaką przyjemność niesie za sobą zmiana wystroju. Czasem nie trzeba wielkich przedsięwzięć, by nasze cztery kąty stały się milsze dla oka. Wystarczy pomalować ściany na nowy kolor, przestawić meble. Okazuje się, że największy kłopot mamy z drzwiami, które często stare i zniszczone, nie pasują do nowego wnętrza... (info)

Czym się dziś otwiera w Europie [19.01.2005] Producenci drzwi, podobnie jak projektanci mebli, muszą śledzić najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Chociaż w Polsce przyzwyczailiśmy się do klasycznych kształtów drzwi, wraz z wejściem do Unii Europejskiej warto otworzyć się na inne możliwości i przekonać się, że w gorącej Hiszpanii popularne są inne wzory, niż w zimnej Finlandii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...