informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 37

Czy kryzys w e-commerce pomoże niektórym sklepom w ekspansji? [18.12.2008] Internet Mall, właściciel sześciu sklepów internetowych w Polsce, pomimo kryzysu w branży e-commerce planuje znacząco zwiększyć swój udział w rynku. Gwarantem planów jest wysoka płynność spółki, która w tym roku pozyskała od inwestorów 28 mln euro... (info)


Na co dzień i od święta - stacja pogodowa firmy Oregon Scientific

Na co dzień i od święta - stacja pogodowa firmy Oregon Scientific [18.12.2008] Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na choinkowy prezent, StrefaPrezentow.pl ma dla Ciebie rozwiązanie. Wyjątkowa stacja pogodowa Oregon Scientific w limitowanej, świątecznej wersji... (info)

Start świątecznej oprawy TVP Polonia oraz TVP Info autorstwa Aart Design [18.12.2008] TVP Polonia oraz TVP Info od poniedziałku uruchomią świąteczną oprawę programów telewizyjnych. Obie stacje od dawna współpracują z Aart Design w zakresie tworzenia całościowego broadcast design... (info)


Nowa seria kotłów WHR grupy De Dietrich Remeha

Nowa seria kotłów WHR grupy De Dietrich Remeha [18.12.2008] Nowa seria wiszących kotłów dwufunkcyjnych WHR została opracowana na podstawie bardzo dobrze przyjętego w Polsce kotła WHE. Wprowadzenie nowych urządzeń na rynek poprzedziły szczegółowe testy kontroli jakości i trwałości..... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.12.2008 [18.12.2008] Nerwowe nastroje na GPW. W czwartek na GPW od początku sesji było dosyć nerwowo. Wszystko za sprawą wczorajszego fixingu, kiedy jedno duże zlecenie sprawiło, że indeks WIG20 stracił ponad 1,5% więcej... (info)


Czapka – królowa zimowych ozdób.

Czapka – królowa zimowych ozdób. [18.12.2008] W sezonie zimowym nakrycia głowy mają zdobić, śmieszyć i szokować.Trzeba się, po prostu, umieć nimi bawić i nie traktować ich zbyt serio. Styliści z firmy odzieżowej Maskarada (butik- ul. Wspólna 65, Warszawa) podpowiedzą jak to robić... (info)


Avid PostDeko przyśpiesza edycję grafiki

Avid PostDeko przyśpiesza edycję grafiki [18.12.2008] Oprogramowanie do edycji grafiki PostDeko for Editors i wtyczka AVX2 - intuicyjna obsługa i gotowe szablony projektowe usprawniające pracę nad grafiką.. (info)


Dyski OCZ SSD z pamięcią podręczną

Dyski OCZ SSD z pamięcią podręczną [18.12.2008] Oferta dysków Solid State Drive (SSD) marki OCZ Technology powiększyła się o nową serię Vertex. Zastosowanie pamięci podręcznej zapewni wysoką wydajność, co zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników... (info)


SKI2DIE.PL w nowej odsłonie

SKI2DIE.PL w nowej odsłonie [18.12.2008] Właśnie ruszyła odświeżona wersja ski2die.pl - największego portalu i forum freeskiingowego w Polsce.Założyciele ski2die.pl mają nadzieję, że nowa forma strony przyczyni się do dalszej popularyzacji tej formy narciarstwa... (info)

Niezawodne dyski SSD G.Skilla [18.12.2008] G.Skill wzbogacił swoją ofertę o kolejne modele dysków Solid State Drive (SSD). Nowe produkty korzystają z kości NAND Flash typu MLC i udostępniają 64 lub 128 GB wolnej przestrzeni... (info)


American Chamber of Commerce nagradza LeasePlan

American Chamber of Commerce nagradza LeasePlan [18.12.2008] Amerykańska Izba Handlowa przyznała nagrody dla najlepszych przedsiębiorstw 2008 roku za społeczną odpowiedzialność biznesu. LeasePlan Fleet Management zwyciężył w kategorii zielona flota... (info)


Nowości przed Świętami i Sylwestrem w Fashion House Sosnowiec

Nowości przed Świętami i Sylwestrem w Fashion House Sosnowiec [18.12.2008] Venezia, Prima Moda, Big Star, Echo Fashion, Bellinda, Gatta, Dajar Home&Garden, Gin Tonic, Otto Kern, Jupiter, Blacky Dress&Jean Paul poszerzyły ofertę Fashion House Sosnowiec, w którym firmowy asortyment dostępny jest po cenach niższych o 30-70 proc... (info)

Nowa lokata Twister w ofercie Gold Finance [18.12.2008] Produkt strukturyzowany Twister to kolejna propozycja Gold Finance na trudne czasy. Produkt oparty został na strategii inwestycyjnej o tej samej nazwie, stworzonej przez Royal Bank of Scotland.. (info)


Kolekcja „Cała Ja!” - YES Charms Collection

Kolekcja „Cała Ja!” - YES Charms Collection [18.12.2008] CHARM to urok i wdzięk. CHARMSY to urocze drobiazgi, które powstały z pragnienia oddania cech kobiecej osobowości. Oczarowują i fascynują swoją formą i blaskiem. Podkreślają niepowtarzalny styl i urok każdej z nas, bo każda z nas jest wyjątkowa!.. (info)

Program szkoleń dla menedżerów organizowany w Chinach [18.12.2008] Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 stycznia 2009 r. Program METP (Managers Exchange and Training Programme), będący wspólną inicjatywą Komisji Europejskiej oraz rządu Chin oferuje możliwość zostania ekspertem w zakresie rynku chińskiego.. (info)

Nowy artykuł Kaspersky Lab Polska: "Kup Pan cegłę...czyli o spamie słów kilka" [18.12.2008] Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował nowy artykuł "Kup Pan cegłę ... czyli o spamie słów kilka" autorstwa niezależnego analityka Macieja Ziarka... (info)

Matematyka coraz bardziej popularna [18.12.2008] W ciągu ostatniego roku, możemy zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania matematyką. Na popularność „królowej nauk” mają wpływ m. in. takie konkursy jak MATMIX czy Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich, wspierane m.in. przez firmę ZIBI... (info)


Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy

Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy [18.12.2008] North Coast S.A., wspólnie z producentem kawy illy, uruchomił w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 62, pierwszą w Polsce kawiarnię sieci „Espressamente illy”. Wysmakowana estetyka, niepowtarzalny design i niezrównany smak kawy illy... (info)


Kolekcja Wiktoriańska marki YES

Kolekcja Wiktoriańska marki YES [18.12.2008] Klejnoty "szlachetnego pochodzenia", w odcieniu "starego złota" to specjalna oferta Sklepów Jubilerskich YES. Biżuteria stworzona po to, by jej piękno stało się częścią rodzinnej historii... (info)


Nowość na portalu językowym bab.la - Fiszki do nauki słówek

Nowość na portalu językowym bab.la - Fiszki do nauki słówek [18.12.2008] (Hamburg, 18.12.2008) Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna! Darmowe lekcje słownictwa są już dostępne na portalu językowym bab.la (http://bab.la/)... (info)

Seagate pierwszym producentem dysków twardych, który uzyskał status AEO [18.12.2008] Warszawa, 17 grudzień 2008 - Seagate (NASDAQ:STX) jest jedną z pierwszych firm – i pierwszą w branży producentów dysków twardych, która uzyskała certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy (ang. Authorized Economic Operator) na terenie Unii Europejskiej... (info)

Komentarz Expandera: Kontrakty przyciągają uwagę (18.12.2008) [18.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Pierwszy raz od długiego czasu uwagę naszych inwestorów w większym stopniu mogą przyciągać lokalne czynniki... (info)


TRYLOVIA - Brylanty YES. Dzisiaj. Jutro. Zawsze

TRYLOVIA - Brylanty YES. Dzisiaj. Jutro. Zawsze [18.12.2008] TRYLOVIA jest opowieścią o trwaniu uczucia i piękna, zawartą w blasku brylantów. Komplet: pierścionek, zawieszka i kolczyki to trzy akordy, które tworzą całość. Stylową, ponadczasową, pełną harmonii... (info)


Święta ze „Świdnickim”

Święta ze „Świdnickim” [18.12.2008] Nadeszła zima a z nią wyczekiwane przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia. W te najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt najważniejsza jest obecność naszych bliskich, stwarzająca poczucie bezpieczeństwa i napawająca nas radością... (info)


Zdrowe Oczyszczanie z Solą Siła Serca

Zdrowe Oczyszczanie z Solą Siła Serca [18.12.2008] Zimowe, przenikliwe powietrze i grube warstwy odzieży mają bardzo zły wpływ na naszą skórę, staje się ona przesuszona i szorstka. Aby temu zapobiec stosujmy do kąpieli Zabłocką Sól termalną Siła Serca... (info)


Świąteczne zagrożenia

Świąteczne zagrożenia [18.12.2008] Utrata urządzeń mobilnych, niezabezpieczone witryny i niechronione dane z kart kredytowych – to główne zagrożenia dla konsumentów oraz firm w “gorącym” okresie świątecznym. Jak sobie z nimi radzić?.. (info)


Geox – ślady na śniegu

Geox – ślady na śniegu [18.12.2008] Sezon białych szaleństw rozpoczęty! Odciśnięte na śniegu ślady dziecięcych stópek zdradzają plany zimowych zabaw. Żeby pozwolić cieszyć się dzieciom urokami zimy oraz odpowiednio chronić stópki przed zmarznięciem, Geox proponuje oddychające obuwie za kostkę... (info)

Nośniki POS TV w nowych sklepach Piotr i Paweł. [18.12.2008] Piotr i Paweł otworzył nowe punkty handlowe w Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Płocku, Bydgoszczy i Wrocławiu. Call2Action zainstaluje w nich wkrótce kolejne nośniki POS TV... (info)


Sama farba nie wystarczy

Sama farba nie wystarczy [18.12.2008] Oferta firmy B.M. Polska uzupełniona została o nowe narzędzia malarskie. Pędzle i wałki marki Benjamin Moore łączą w sobie wysoką jakość wykonania i walory praktyczne ułatwiające malowanie... (info)

10 lat YellowPages.pl [18.12.2008] Bielsko-Biała 8 grudzień 2008 r. Punktualnie w dziesiątą rocznicę domeny YellowPages.pl zespół przygotował nowy, jubileuszowy wygląd strony. Każda rocznica w naturalny sposób prowokuje refleksje na temat sukcesów i niedociągnięć... (info)

Czy już wiesz kogo zgłosisz do Polish National Sales Awards? [18.12.2008] Już od 17 listopada br. można zgłaszać kandydatów do Polish National Sales Awards. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele działów sprzedaży niezależnie od branży oraz wielkości firmy... (info)


TALIZMANY - nowa kolekcja biżuterii marki YES

TALIZMANY - nowa kolekcja biżuterii marki YES [18.12.2008] Każdy ich potrzebuje... Zawsze wierzono, że kamienie posiadają sekretną moc, której udzielają każdemu, kto im zaufa. Biżuteria z Kolekcji TALIZMANY sprawi, że każdy poczuje niezwykły czar, siłę i magię kamieni naturalnych. Czar, który obdarza pięknem….. (info)

Interactive Intelligence potwierdza zgodność z Cisco [18.12.2008] Firma Interactive Intelligence międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, pomyślnie zakończyła testy SIP IVT, weryfikujące zgodność swoich produktów z Unified Communications Manager Cisco przy użyciu protokołu SIP... (info)


YellowPAges.pl współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów BIG.S.A

YellowPAges.pl współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów BIG.S.A [18.12.2008] YellowPages.pl oraz Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. uruchomiły nowe narzędzie sprawdzające rzetelność firm online. Oprogramowanie dostarczone przez firmę Mainseek Sp. z o.o. umożliwia.. (info)

W styczniu zapisy na certyfikaty Investor LBO FIZ [18.12.2008] Gdy na giełdzie i w funduszach akcji w dalszym ciągu panuje niepewność, rynek aktywów niepublicznych pokazuje swe dobre oblicze. Tu o cenach nie decydują spekulanci..... (info)


NAUczycielskie spotkania ze sztuką w Teatrze Narodowym w Warszawie

NAUczycielskie spotkania ze sztuką w Teatrze Narodowym w Warszawie [18.12.2008] 14 grudnia br. w Teatrze Narodowym w Warszawie został zainaugurowany cykl spotkań ze sztuką. Uczestnicy tego wyjątkowego spotkania pod patronatem Klubu NAUczyciela, obejrzeli jedną z najznakomitszych komedii Shakespeare’a „Wiele hałasu o nic”... (info)


Wielka Promocja Świąteczna!!!

Wielka Promocja Świąteczna!!! [18.12.2008] Serwis Feromony.pl, jak co roku przygotował dla Was świąteczną niespodziankę. Każdy, kto zdecyduje się na zakup dowolnego produktu jeszcze w tym roku, otrzyma dwa wyjątkowe prezenty: 15% rabat na wszystkie zamówione artykuły oraz darmową przesyłkę kurierską... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...