informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


IT.integro dla Akademii Ekonomicznej w Poznaniu

IT.integro dla Akademii Ekonomicznej w Poznaniu [18.12.2006] Dzięki IT.integro otwarto nowe laboratorium komputerowe Katedry Informatyki Ekonomicznej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu!.. (info)


Zmysłowy grudzień... Dla Niej i dla Niego...

Zmysłowy grudzień... Dla Niej i dla Niego... [18.12.2006] Grudzień to miesiąc, który nieodłącznie kojarzy się ze Świętami, a Święta - z prezentami. Myśląc o upominku, musimy pamiętać, aby był wyjątkowy i przeznaczony wyłącznie dla Niej...lub dla Niego... (info)

Należąca do General Motors marka Saturn zostanie w 2007 roku poszerzona o model Astra [18.12.2006] Opel wzmacnia współpracę z siostrzaną amerykańską marką Saturn.. (info)

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia OSOZ powstaje na platformie Oracle [18.12.2006] Oracle Polska informuje, że firma Kamsoft, partner Oracle rozpoczęła kolejny etap projektowania i testowania Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ... (info)

Ostatnie 30 dni na pozyskanie 680 mln zł dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP) [18.12.2006] 12 stycznia 2007 roku upływa termin składania wniosków w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw” (SPO WKP 2.2.1). Na polskie małe i średnie przedsiębiorstwa czeka 680 mln zł wsparcia do wykorzystania na inwestycje w innowacje. Dotacje będą przeznaczone m.in. na utworzenie lub rozbudowę przedsiębiorstwa, dywersyfikację produkcji, poszerzenie oferty produktowej, unowocześnienie technologii produkcji... (info)


Zamki transportowe

Zamki transportowe [18.12.2006] W ostatnim czasie nastąpił wzmożony ruch w firmach transportowych, spedycyjnych, dystrybucyjnych oraz magazynowych, które oferują kompleksową obsługę logistyczną ładunku... (info)


10 tysięcy

10 tysięcy "Świetlików" zadba o bezpieczeństwo dzieci na drogach - ruszyła wspólna akcja pomorskiej Policji i ENERGI [18.12.2006] "Świetlik" - wspólna akcja pomorskiej Policji oraz Koncernu Energetycznego ENERGA SA, w ramach której policjanci przekażą dzieciom 10 tysięcy odblaskowych opasek oraz zawieszek, została zainaugurowana 6 grudnia br. podczas mikołajkowego koncertu w gdańskiej hali Olivia... (info)

Uniwersalna usługa faksowa [18.12.2006] Dostawca internetowego faksu wprowadził na rynek nową usługę MassFax, która scala walory internetowego faksu z usługą mailingu faksowego... (info)

Serwis Księżniczek Disneya w Gazeta.pl [18.12.2006] Serwis dostępny jest pod adresem: www.dzieci.gazeta.pl. Dzieci znajdą na stronie galerię Księżniczek i Książąt Disneya, fragmenty bajek, muzykę z filmów oraz zabawy, zgadywanki, kolorowani i konkursy związane z disneyowskimi bohaterami... (info)

Wygrajmy rodzinę [18.12.2006] Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach najbardziej cierpią więzy rodzinne. Spieszymy się, denerwujemy, mamy mały kontakt z rodziną i dziećmi... (info)

Ericsson i Intel ogłosiły rozpoczęcie współpracy w zakresie usług szerokopasmowych [18.12.2006] Ericsson ogłosił podjęcie współpracy z Intel Corporation w celu szybkiego wprowadzenia usług i aplikacji dla komputerów przenośnych... (info)

Twój pomysł na prezent [18.12.2006] Wraz z okresem świątecznym jak bumerang powraca problem jaki prezent sprawić najbliższym. Mikołaj, gwiazdka to nie tylko czas radości, ale i stresów związanych z przygotowaniami. Nie trzeba wydawać majątku by sprawić przyjemność bliskim bądź przyjaciołom. Wystarczy dobry pomysł i … jego realizacja... (info)


TDM-C400 ADSL/ADSL2+ Ethernet/USB Combo Modem Router marki TRENDnet

TDM-C400 ADSL/ADSL2+ Ethernet/USB Combo Modem Router marki TRENDnet [18.12.2006] Rozwiązanie idealnie nadaje się dla użytkowników domowych jak i małych przedsiębiorstw... (info)


Boom zakupów i żniwa logistyczne

Boom zakupów i żniwa logistyczne [18.12.2006] Wzmożona działalność gospodarcza firm produkcyjnych i handlowych w okresie jesienno-zimowym przekłada się na wzrost zapotrzebowania na usługi z branży TSL.. (info)

Nowy klient CRUSO PR [18.12.2006] 1 grudnia 2006 roku agencja Cruso Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą FagorMastercook S.A., producentem sprzętu AGD... (info)

Audi A4 – lider segmentu premium [18.12.2006] Rosnące zainteresowanie używanymi autami z segmentu premium można zaobserwować już od dłuższego czasu... (info)

Nowy partner finansowy Nissana [18.12.2006] Od dnia 1 stycznia 2007r. w Sieci Dealerów marki Nissan w Polsce zostanie wprowadzona nowa oferta finansowania pod nazwą Nissan Finance... (info)

Nissan Sales Central & Eastern Europe reorganizuje swoją sieć dystrybucji [18.12.2006] Nissan tworzy nową sieć dealerską w celu poprawy sprzedaży oraz zwiększenia satysfakcji klientów.. (info)

Vistula & Wólczanka S.A wdraża Microsoft Dynamics NAV [18.12.2006] Vistula & Wólczanka S.A., jedna z największych firm odzieżowych na polskim rynku, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics NAV... (info)

AutoMapa – dwa razy więcej za połowę ceny! [18.12.2006] W ciągu dwóch lat AutoMapa obniżyła dwukrotnie cenę jednocześnie oferując 2 razy więcej... (info)


Moc multimediów – najnowszy Joybook BenQ P52EG

Moc multimediów – najnowszy Joybook BenQ P52EG [18.12.2006] BenQ Joybook P52EG oferuje czas reakcji matrycy 16ms, akcelerator grafiki ATI Mobility Radeon X1600 z 256MB pamięci wideo i cyfrowy port DVI.. (info)

BI Insight uczestnikiem konferencji IDC Business Intelligence Roadshow 2006 [18.12.2006] BI Insight wziął udział w konferencji IDC Business Intelligence Roadshow 2006. Impreza dotyczyła najnowszych rozwiązań i przyszłych trendów rozwoju rynku Business Intelligence... (info)

IntraCOM z nurtem Web 2.0 [18.12.2006] 15 grudnia br. oficjalnie wystartował serwis internetowy dotyczący sportów extremalnych www.totalextreme.pl. Wortal adresowany jest do ludzi z pasją, ciekawych nowych wyzwań. TotalExtreme jest przede wszystkim źródłem informacji, multimediów oraz miejscem społeczności... (info)

Nowi konsultanci dołączają do zespołu Compuware w Warszawie. [18.12.2006] Centrum rozwoju oprogramowania w Gdańsku zatrudnia już blisko100 specjalistów... (info)


Nowy salon meblowy KM Klose w Częstochowie

Nowy salon meblowy KM Klose w Częstochowie [18.12.2006] 1 grudnia w Domu Handlowym Domator został otwarty nowy salon z meblami Kolekcji Klose - Royal Częstochowa... (info)

Trzech muszkieterów z Poznania rządzi złotem [18.12.2006] Apart, Yes i Kruk wyrosły z jednego pnia. Dziś każda z firm gra solo. I to o wielkie pieniądze... (info)

Bułki z Nowej Soli [18.12.2006] Notowana w Londynie spożywcza spółka myśli o budowie fabryki w Nowej Soli. Po niej pojawi się niemiecki producent z branży motoryzacyjnej... (info)

Schody do Schengen [18.12.2006] Wasko przegrało na punkty z HP, który ma zrobić polską część SIS II. Wątpliwości jednak nie brakuje... (info)

Ciech w gazowe ręce [18.12.2006] Kompania Węglowa przymierza się do sprzedaży posiadanego pakietu akcji Ciechu. Komu? Gazowemu potentatowi. We wtorek mają zapaść decyzje... (info)


Ceneo.pl gwiazdą polskiego internetu

Ceneo.pl gwiazdą polskiego internetu [18.12.2006] Ceneo.pl zdobyło pierwsze miejsce w Webstarfestival - prestiżowym konkursie serwisów internetowych. Nagroda przyznana w kategorii ‘Technika, elektronika użytkowa i komunikacja’ została wręczona 30 listopada na Gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...