informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Świąteczna promocja - pakiet RedDot CMS [18.12.2005] Agencja interaktywna Digital One przygotowała specjalną ofertę na realizację serwisu WWW opartego na systemie RedDot CMS w modelu ASP... (info)

Bielizna Chantelle - elegancja, komfort i idealne dopasowanie [18.12.2005] Marka Chantelle to połączenie wyjątkowego know-how z nowoczesnymi inspiracjami, oraz delikatnego ducha prawdziwie francuskiego szyku... (info)

Zgoda Rady Nadzorczej i Zarządu BRE Banku na nabycie akcji BRE Banku Hipotecznego [18.12.2005] Zarząd spółki BRE Bank SA podaje do wiadomości, że w dniu 14 grudnia 2005 r. Rada Nadzorcza i Zarząd BRE Banku SA podjęły uchwały zezwalające na nabycie przez BRE Bank SA od firmy Atlas Vermögensverwaltung GmbH, podmiotu zależnego od Commerzbanku AG, 100% akcji BRE Banku Hipotecznego SA („BBH”) za cenę 174.540.000 zł... (info)

Nowoczesne silniki o zapłonie samoczynnym [18.12.2005] Przez ostatnie dwadzieścia lat silnik o zapłonie samoczynnym przeszedł rewolucyjne zmiany... (info)

Silnik o zapłonie samoczynnym w większości krajów europejskich uważany jest za czystszą alternatywę [18.12.2005] Dwutlenek węgla, gaz cieplarniany powstający w efekcie spalania wszelkiego rodzaju paliw, powszechnie uważany jest za jedno z największych długofalowych zagrożeń dla środowiska naturalnego... (info)

Pojazdy napędzane silnikami o zapłonie samoczynnym generują trzy setne procenta globalnego zapylenia atmosfery [18.12.2005] W skład cząstek stałych zawartych w spalinach silnika o zapłonie samoczynnym wchodzą drobiny sadzy (niespalonego węgla) pochodzące z procesu spalania... (info)

Pięciocylindrowy silnik Diesla o wysokich osiągach w Volvo S40 i Volvo V50 [18.12.2005] Stworzony przez Volvo nowy pięciocylindrowy silnik Diesla D5 jest obecnie montowany również w firmowych modelach segmentu medium - Volvo S40 i V50... (info)

Konkurs ECCO dla młodych projektantów mody rozstrzygnięty [18.12.2005] Jury w składzie Beata Sadowska, Gosia Baczyńska, Kasia Klich, Dagmara Rosa, Karolina Pawłowska i Magda Ledworowska, wyłoniło w miniony czwartek, 8 grudnia, zwycięzców konkursu ECCO dla młodych projektantów mody... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...