informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Bezpłatna aktualizacja do najnowszych wersji programów Panda Antivirus 2006 [18.11.2005] Panda Software udostępnia Klientom bezpłatny upgrade do najnowszych wersji 2006. Wszyscy, którzy zdecydują się do końca grudnia zakupić program Panda Titanium Antivirus 2005 i Platinum Internet Security 2005, uzyskają prawo do pobrania najnowszych wersji programów... (info)

Trend Micro: system ochrony przedsiębiorstw przed spamem [18.11.2005] Firma Trend Micro zaprezentowała nowy system antyspamowy, składający się z trzech programów: InterScan Messaging Security Suite, Spam Prevention Solution, oraz Network Reputation Services... (info)

Mobilna promocja Gosi Da Luxe [18.11.2005] AdMobile Music, pierwsza w Polsce mobilna wytwórnia fonograficzna, rozpoczął kompleksową promocję najnowszej piosenki Gosi Da Luxe "Hypnotizing me"... (info)

Sezon kołem się toczy [18.11.2005] Gdy rok temu, na poprzedniej edycji Barbórki Cieszyńskiej, rajdu który zostanie ponownie rozegrany już w najbliższy weekend, Kajetan i Aleksandra Kajetanowicz wystartowali po raz pierwszy w Peugeocie 206, nikt nawet nie przypuszczał jak wiele zmieni to w ich rajdowej karierze... (info)

Nowy Dyrektor w Samsung Electronics Polska [18.11.2005] Od listopada 2005 nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu telefonów komórkowych w Samsung Electronics Polska został Wojciech Wasilewski. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Dwornika... (info)

30% więcej i Oferta KIDS w POP - Idealny prezent na Święta [18.11.2005] Od początku listopada w - najpopularniejszej w Polsce usłudze prepaid - POP w Orange dostępna jest specjalna Oferta Świąteczna, na którą składa się promocja doładowania 30 % więcej oraz specjalna oferta KIDS z multimedialnymi upominkami... (info)

Cicho, cicho, cichosza... [18.11.2005] Burza mózgów, i owszem. Czasem jednak, w zadaniach wymagających koncentracji, potrzebna jest cisza... (info)

Rynek komputerowego sprzętu audio-video - badania polskiego rynku [18.11.2005] Creative (Nasdaq: CREAF), światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej przeznaczonych dla użytkowników komputerów osobistych i Internetu, poinformował o wynikach badań przeprowadzonych na zlecenie firmy przez TNS OBOP nt. rynku sprzętu audio-video, a w szczególności rynku głośników komputerowych, kamer internetowych i odtwarzaczy MP3... (info)

Grupa PZU sponsorem obchodów jubileuszu Teatru Wielkiego [18.11.2005] Z okazji czterdziestej rocznicy odbudowy i otwarcia gmachu Teatru Wielkiego po zniszczeniach wojennych, 17 listopada w Operze Narodowej odbędzie się premiera spektaklu „Spartakus” w choreografii Emila Wesołowskiego... (info)

Strategia wzrostu [18.11.2005] Nowe, rozwijające się rynki dla produktów Grupy LOTOS, inwestycje i nowe miejsca pracy, to najważniejsze założenia strategii na najbliższe lata, jaką LOTOS przygotował dla rafinerii południowych... (info)

Okucie kluczem do okna [18.11.2005] Rynek budowlany jest co raz dojrzalszy, a klienci z każdym dniem bardziej świadomi potrzeby sprawdzania jakości kupowanych produktów... (info)

Volvo zaprasza do serwisu [18.11.2005] Volvo Car Corporation ogłasza kampanię przywoławczą, w związku z koniecznością zdiagnozowania możliwości powstania kontaktu pomiędzy zaciskiem B+ rozrusznika i jego wyłącznikiem elektromagnetycznym w niektórych modelach samochodów... (info)

MTV GOAL - kulisy futbolu w MTV! [18.11.2005] Dzięki "MTV Goal" widzowie stacji otrzymają niepowtarzalną okazję, aby zajrzeć za kulisy piłkarskiego świata i zobaczyć, jak młode, obiecujące gwiazdy futbolu przygotowują się do eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej!.. (info)

Kaspersky Lab chroni skrzynki pocztowe razem z firmą GWAVA [18.11.2005] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o nawiązaniu współpracy z firmą GWAVA, światowym liderem w dziedzinie oprogramowania zabezpieczającego, które współpracuje z pakietem Novell GroupWise... (info)

Zagraniczne fundusze inwestycyjne Merrill Lynch (MLIIF) w Deutsche Bank PBC S.A. [18.11.2005] Deutsche Bank PBC S.A. na mocy umowy z Merrill Lynch Investment Managers (MLIM) wprowadził do swojej oferty jedne z pierwszych zagranicznych funduszy inwestycyjnych na rynku polskim... (info)

DRAGON laureatem Medalu Europejskiego [18.11.2005] Herbata DRAGON Firmy ZAS otrzymała Medal w tegorocznej, XI Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów... (info)

Autor muzyki do 'Pianisty' w Art Hotelu [18.11.2005] Wojciech Kilar jest gościem specjalnym Pierwszego Wrocławskiego Forum Muzykologicznego, odbywającego się w ramach Święta Uniwersytetu Wrocławskiego... (info)

Wrocław stolicą Teatru Jednego Aktora [18.11.2005] W dniach 18-21 listopada we Wrocławiu odbędą się 39. międzynarodowe Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (WROSTJA). Głównymi organizatorami imprezy są Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru... (info)

Nowe innowacyjne programy Grupy Europ Assistance na świecie [18.11.2005] Grupa Europ Assistance wprowadziła nowe programy, uzupełniające bogatą ofertę firmy w zakresie usług assistance. Nowe rozwiązania opracowane przez Grupę to programy ochrony prawnej dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom oraz serwis "PC Assistance" dostępny dla klientów indywidualnych... (info)

MilleOpieka - nowe ubezpieczenie medyczne dla klientów Banku Millennium S.A. [18.11.2005] Dzięki współpracy PZU S.A. i Europ Assistance Polska, Klienci Banku Millennium S.A. mogą korzystać z nowego ubezpieczenia "MilleOpieka", zawierającego pakiet assistance medycznego oraz ubezpieczenie ryzyka następstwa nieszczęśliwego wypadku, z wysokimi sumami ubezpieczenia... (info)

Ubezpieczenie Compensa Zdrowie ze świadczeniami assistance medycznego za granicą [18.11.2005] Nowe, bogate w świadczenia ubezpieczenie zdrowotne "Compensa Zdrowie", zostało wprowadzone do oferty TU Compensa S.A. .. (info)

Maciej Szczęsny fotoreporterem dziennika NOWY DZIEŃ [18.11.2005] Maciej Szczęsny został fotoreporterem dziennika "NOWY DZIEŃ", nowej gazety Agory. Były zawodnik Legii Warszawa, warszawskiej Gwardii, Widzewa Łódź, Polonii Warszawa i Wisły Kraków... (info)

Jutro W Pełnym Świetle coraz bliżej [18.11.2005] Rozpoczęły się prace budowlane w Domu Dziecka nr 2 w Białymstoku. Efektem nadbudowy w ramach akcji społecznej Jutro w Pełnym Świetle, zainicjowanej przez firmę VELUX Polska, będzie nowoczesne poddasze mieszkalne, gdzie samodzielnie zamieszkają najstarsi wychowankowie placówki... (info)

CEDC dokonuje akwizycji w sektorze dystrybucji oraz podnosi prognozy wyników finansowych na 2006 r. [18.11.2005] Central European Distribution Corporation (CEDC), największy dystrybutor i importer napojów alkoholowych w Polsce, spółka notowana na giełdzie NASDAQ, nabyła w transakcji gotówkowej o wartości 400 000 USD (1,375 mln PLN) określone aktywa dystrybutorów alkoholi (środki trwałe oraz handlowców) w kluczowych regionach Polski... (info)

Projektowanie dla wszystkich [18.11.2005] Po raz pierwszy w Polsce odbywa się międzynarodowa konferencja "Projektowanie dla wszystkich", będąca częścią europejskiego programu edukacyjnego dla architektów, urzędników oraz studentów architektury. Spotkanie odbywa się w ramach kampanii "Warszawa bez barier" a jej organizatorami są Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...