informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Imago PR w walce ze stereotypem branży windykacyjnej [18.10.2005] Nowym klientem Imago Public Relations została firma SAF (Śląska Agencja Finansowa) specjalizująca się w obrocie wierzytelnościami w sektorze b2b... (info)

Ericsson zademonstrował usługę Messaging-over-IP [18.10.2005] Ericsson podczas odbywającego się w Warszawie IV Kongresu Technologicznego firmy Polkomtel SA zademonstrował najbogatszy na polskim rynku system zunifikowanej poczty, która integruje dostęp do wiadomości video, głosowych, faksowych oraz poczty elektronicznej... (info)

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Gospodarczej dla gimnazjów [18.10.2005] Jaki podatek trzeba zapłacić? Jak założyć własną firmę? Co oznaczają słowa marketing, podaż? Jak stworzyć ofertę?.. (info)

W tym roku po raz pierwszy Targi Imprez i Podróży ADRENALINA [18.10.2005] W dniach 17-18 listopada 2005 roku w Warszawie odbędą się VIII Targi Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych "Forum Turystyki Biznesowej" (BTF - Business Tourism Fairs). .. (info)

Pralki na wysokich obrotach [18.10.2005] "Planuję zakup pralki o pojemności prania minimum 5 kg, najchętniej ładowanej od przodu. Szerokość pralki nie ma większego znaczenia. Udało mi się zaoszczędzić na ten cel aż 1800 zł, ale wolę wydać mniej, jeśli uda się za taką sumę kupić "porządną" pralkę. W domu pierze się regularnie, więc nie chcę kupić byle czego". Jaką odpowiedź na takie życzenie Klientów ma rynek?.. (info)

Okna aluplast zdobyły Spitsbergen [18.10.2005] Sprawdzamy się w najtrudniejszych warunkach, tak mogą powiedzieć nieliczni producenci stolarki budowlanej... (info)

Prestigio wprowadza na rynek stylowe oraz przenośne urządzenie USB do zapisywania danych [18.10.2005] Nowy produkt jest dostępny u wszystkich lokalnych dealerów Prestigio w Europie Środkowej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce... (info)

Harmonia w zasięgu ręki [18.10.2005] Na pobyt w domu mamy coraz mniej czasu. Także z tego powodu skłaniamy się do przemyślanego i starannego kształtowania domowego otoczenia od sufitu po ozdobne detale... (info)

NWZA powołuje Impel Cleaning [18.10.2005] Impel SA - decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z 17 października - przeprowadzi proces wniesienia aportem zorganizowanej części przedsiębiorstwa do Impel Cleaning Sp z o.o... (info)

Nowoczesne oprogramowanie dla MSP [18.10.2005] Informatyczne narzędzia wspomagające zarządzanie firmą stają się coraz powszechniejsze. Kadra zarządzająca przedsiębiorstwem zaczyna coraz lepiej rozumieć ich potęgę i wykorzystywać oferowane przez nie możliwości... (info)

SEB-Cup Jesień 2005 we Wrocławiu [18.10.2005] SEB-Cup Jesień 2005 - drugi turniej squash Pucharu Dolnego Śląska tego sezonu odbędzie się 22 października we wrocławskim Sportwerk przy ul. Kozanowskiej 69... (info)

Zestaw głośników CREATIVE I-TRIGUE 3220: nowatorskie połączenie kształtu i jakości [18.10.2005] Dwudrożne głośniki satelitarne o przemyślanej konstrukcji, z technologią BasXPort™, zapewniają wysokiej jakości dźwięk.. (info)

Orange Code Camp [18.10.2005] Trzecie spotkanie Partnerów Orange dla wszystkich kluczowych graczy na rynku telefonii komórkowej... (info)

W dniach 22 - 24 września odbył się rajd samochodów zabytkowych Sachsen Classic [18.10.2005] W wyścigach wzięło udział 170 załóg, spośród których wyróżniał się w szczególności Volkswagen Iltis, zwycięzca wyścigu Paryż-Dakar sprzed 25 lat... (info)

Golf R32 [18.10.2005] Marzenia się spełniają. 250 KM, 320 Nm, pojemność 3,2 l i napęd na wszystkie koła 4 MOTION... (info)

TDI plus DSG [18.10.2005] Silnik diesla i automatyczna skrzynia biegów oznaczają w przypadku Volkswagena kombinację dynamiki, przyjemności z jazdy i niskiego zużycia paliwa... (info)

BRE Bank najlepszym partnerem w biznesie [18.10.2005] BRE Bank zwyciężył w konkursie „Najlepszy partner w biznesie” zorganizowanym przez miesięcznik Home&Market. Pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepszy bank” otrzymał za wyróżniającą się na rynku ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...