informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.08.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Premiera portalu www.cebik.pl [18.08.2006] Centrum Budownictwa i Kamieniarstwa (www.cebik.pl) to nowatorski projekt w całości poświęcony branży kamieniarsko - budowlanej i budownictwie z kamienia... (info)

Ustawiacze z gatunku łagodnych [18.08.2006] W zamówieniach publicznych konstruowanie ogłoszeń w taki sposób, że warunki spełnia tylko jeden potencjalny wykonawca, osobliwie nie całkiem nieznany zamawiającemu, ma już wieloletnią tradycję... (info)

Nowość w Gadu Radio [18.08.2006] Słuchasz Gadu Radia, leci właśnie piosenka i usilnie próbujesz przypomnieć sobie, kto ją śpiewa, albo po prostu chcesz się dowiedzieć, jaki to tytuł utworu?.. (info)

Gadu-Gadu ma 6 lat! [18.08.2006] Dokładnie sześć lat temu, 15 sierpnia 2000 roku, powstał pierwszy polski komunikator internetowy Gadu-Gadu... (info)

Poleć ze swoim słoneczkiem do GGrecji! [18.08.2006] Komunikator Gadu-Gadu przygotował dla użytkowników wakacyjny konkurs, w którym można wygrać tygodniowe wczasy dla dwóch osób w Grecji... (info)

Kawiarenka internetowa Gadu-Gadu na Woodstocku [18.08.2006] Woodstockowa kawiarenka Gadu-Gadu okazała się strzałem w dziesiątkę... (info)

Ruszył serwis swiatlacalyrok.org.pl [18.08.2006] Ruszył nowy serwis internetowy dla zmotoryzowanych i nie tylko – swiatlacalyrok.org.pl. Pod tym adresem można dowiedzieć się wszystkiego o jeździe na światłach mijania w ciągu dnia... (info)

Globalną infrastrukturę informatyczną firmy DaimlerChrysler obsługują przełączniki Cisco Catalyst 6500 [18.08.2006] Firma DaimlerChrysler, pierwszy Klient, który oparł swoją sieć o platformę Cisco Catalyst 6500, planuje dalszą rozbudowę rozwiązania poprzez wdrażanie dodatkowego oprogramowania i sprzętu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...