informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 48

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.07.2008 [18.07.2008] Piątkowa sesja na GPW ponownie zakończyła się wzrostami, chociaż przed południem mogło się wydawać, że popytowi zabraknie sił w walce o pokonanie przez indeks WIG20 poziomu 2500 punktów... (info)

Co pół sekundy transakcja – dynamiczny rozwój Grupy LEW [18.07.2008] Grupa LEW, operator sieci sprzedaży elektronicznej Dobry Punkt oraz dystrybutor produktów pre-paid, w 2008 roku zamierza skoncentrować się na rozwoju sieci sprzedaży. W 2009 roku planuje wejście na GPW w Warszawie i pozyskanie inwestora strategicznego... (info)

75% Polaków odczuwa ból [18.07.2008] Aż 75% Polaków odczuwa ból, który uniemożliwia im normalne funkcjonowanie i wykonywanie codziennych obowiązków – wynika z badań przeprowadzonych w ramach inauguracji Ogólnopolskiego programu skutecznej kontroli bólu – „Ulga w bólu”... (info)


GP Batteries partnerem filmu WALL.E

GP Batteries partnerem filmu WALL.E [18.07.2008] Już od 18 lipca na ekranach kin obejrzymy film WALL.E. Z okazji premiery najnowszej animacji studia Disney/Pixar GP Batteries, oficjalny partner filmu rozpoczyna szereg działań promocyjnych... (info)


Multimedialna klawiatura od Geniusa

Multimedialna klawiatura od Geniusa [18.07.2008] Tym razem ten tajwański producent prezentuje najnowszą klawiaturę multimedialną ze swojej znanej i popularnej serii „e”. Genius KB-350e ma nisko profilowane klawisze, dzięki czemu praca na niej jest wygodniejsza i cichsza... (info)

Informatyzacja dystrybucji w Stella Pack S.A. [18.07.2008] Stella Pack S.A. wdraża system zarządzania dystrybucją ECOD Dystrybucja w modelu SaaS (Software as a Service). Wdrożeniem i serwisem systemu zajmie się Comarch S.A. Nowy system pozwoli m.in. na optymalizację stanów magazynowych... (info)

„Bacardi Mojito The Original” – historia słynnego drinka [18.07.2008] „Mojito” od blisko półtora wieku zachwyca swoim orzeźwiającym smakiem. Mięta, syrop cukrowy, limonka, woda sodowa i oczywiście rum. Ale czy każdy? Prawdziwe „Mojito” powstaje tylko na bazie rumu Bacardi. Taki koktajl nosi nazwę „Bacardi Mojito The Original”... (info)

Pentacomp i Cognitec: zaawansowana identyfikacja na podstawie zdjęć twarzy [18.07.2008] Pentacomp dysponuje już rozwiązaniami do identyfikacji osób na podstawie analizy obrazu twarzy – ze zdjęcia lub materiału wideo. Spółka zacieśnia współpracę z niemiecką firmą Cognitec, dzięki czemu wzbogaciła ofertę rozwiązań biometrycznych... (info)


Bo kobiety lubią brąz…

Bo kobiety lubią brąz… [18.07.2008] Każda z nas pragnie mieć pięknie opaloną skórę. Opalanie na plaży oraz częste wizyty w solarium, dają nam ową możliwość. Efekt jest dla nas tak bardzo ważny, że zapominamy o nieprzyjemnych konsekwencjach, zbyt szybkiego nabierania koloru... (info)


Wakacje w dobrym klimacie

Wakacje w dobrym klimacie [18.07.2008] Często już na początku roku zaczynamy planować długo oczekiwane wakacje. Każdy stara się wykorzystać swój, zawsze zbyt krótki urlop, najlepiej jak potrafi. Ważne, żeby było ładnie, ciepło i tanio... (info)


Expander: Zwiększa się oferta najtańszych mieszkań

Expander: Zwiększa się oferta najtańszych mieszkań [18.07.2008] Na rynku pojawia się coraz więcej mieszkań, które można kupić na kredyt z dopłatą. W ciągu ostatniego roku skorzystanie z dopłat stało się możliwe w Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie i Opolu. Także w Warszawie można wreszcie znaleźć nieliczne takie mieszkania... (info)


Szkło SGG BIOCLEAN, czyli natura myje okna

Szkło SGG BIOCLEAN, czyli natura myje okna [18.07.2008] Szkoda, że okien nie może myć deszcz... - zdarza nam się myśleć patrząc na zabrudzone szyby. A kto powiedział, że nie może? Samoczyszczące szkło SGG BIOCLEAN firmy Saint-Gobain Glass potrzebuje do tego celu jedynie słońca i trochę deszczu... (info)


Diabeł tkwi w szczegółach

Diabeł tkwi w szczegółach [18.07.2008] Odpowiednia aranżacja pomieszczeń zależy z reguły od wielu czynników. Na całość wystroju wpływa kolorystyka wnętrza, odpowiednie oświetlenie, wybrane modele mebli, ale i drobne szczegóły, o których bardzo często zapominamy.. (info)


Powietrze w dobrej kondycji

Powietrze w dobrej kondycji [18.07.2008] Przeciętnie w ciągu godziny człowiek wdycha co najmniej 500 litrów powietrza. Podczas zwiększonego wysiłku fizycznego liczba ta może wzrastać nawet ośmiokrotnie. Nie bez znaczenia jest zatem to, jakim powietrzem oddychamy na co dzień.. (info)


RuckZuck stawia na rozwój

RuckZuck stawia na rozwój [18.07.2008] Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, obecna w Polsce od czterech lat, wciąż wzbogaca się o nowe punkty handlowe na terenie kraju. Jest to zgodne ze strategią rozwoju, która zakłada, że do 2010 roku punkty RuckZuck będą w zasięgu każdego Polaka... (info)


ECCO Walkathon po raz pierwszy w Krakowie!

ECCO Walkathon po raz pierwszy w Krakowie! [18.07.2008] Po raz pierwszy w Krakowie odbędzie się jedna z największych imprez charytatywnych na świecie – ECCO Walkathon. 27.09.2008 na Małym Rynku krakowianie będą mogli dołączyć do milionów uczestników na całym świecie i wesprzeć działania organizacji charytatywnych... (info)


Sieć restauracji VAPIANO poszukuje pracowników

Sieć restauracji VAPIANO poszukuje pracowników [18.07.2008] Międzynarodowa sieć restauracji VAPIANO, która właśnie rozpoczęła działalność w Polsce, prowadzi nabór pracowników. Firma poszukuje około 140 osób, które znajdą zatrudnienie w otwieranych niebawem restauracjach... (info)

Rozwód zaraz po urlopie? [18.07.2008] Największy portal do spraw separacji, rozwodu i nowego początku www.rozwod.pl udziela w tym miesiącu swoim użytkownikom wskazówek, jak uniknąć rozstania po wymarzonym i oczekiwanym przez cały rok urlopie.. (info)

Kalendarium wydarzeń 21-25.07.2008 [18.07.2008] W przyszłym tygodniu uwaga inwestorów będzie skupiona na kwartalnych wynikach Bank of America, Apple, Wachovia, Yahoo, AT&T oraz 3M. Niewiele poznamy natomiast znaczących danych makroekonomicznych... (info)

OHIM uznał sprzeciw Podravki wobec wniosku Prymatu [18.07.2008] Działający w strukturach Unii Europejskiej Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) uznał sprzeciw chorwackiej spółki Podravka wobec wniosku firmy Prymat, dotyczącego rejestracji znaku towarowego przypraw „Kucharek” na terenie Wspólnoty... (info)

Pojemniki Micro Box firmy PLAST TEAM [18.07.2008] Pojemniki Micro Box PLAST TEAM do przechowywania i podgrzewania żywności zapewniają wygodę użytkowania i zachowanie wszystkich walorów przechowywanych i podgrzewanych w nich potraw... (info)

Nowy artykuł Kaspersky Lab - "Biznes botnetowy" [18.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował artykuł zatytułowany "Biznes botnetowy" autorstwa starszego analityka wirusów Witalija Kamluka... (info)


Przysmaki lubią być wygodnie grillowane!

Przysmaki lubią być wygodnie grillowane! [18.07.2008] Sezon grillowy już w pełni, ale czy jesteśmy do niego dobrze przygotowani? Dzięki trwałym, estetycznym i ergonomicznym akcesoriom PLAST TEAM grillowanie będzie prawdziwą przyjemnością... (info)

Fundusze QUERCUS w ofercie Xelion. Doradcy Finansowi [18.07.2008] Powiększa się sieć dystrybucji Quercus TFI S.A. Od wtorku 15 lipca, Fundusze QUERCUS można nabyć za pośrednictwem Xelion. Doradcy Finansowi Sp. z o.o... (info)


Tak rodzą się nowe talenty

Tak rodzą się nowe talenty [18.07.2008] Już po raz trzeci katowicka Akademią Sztuk Pięknych, dzięki współpracy z firmą BPSC SA, zorganizowała konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Laureaci, oprócz dyplomów, otrzymali nagrody pieniężne... (info)

Dzbanki na soki i wodę firmy PLAST TEAM [18.07.2008] W gorący dzień dzbanek dobrze schłodzonego soku to sama przyjemność i orzeźwienie. Funkcjonalne, lekkie i wytrzymałe dzbanki PLAST TEAM do soków z tworzywa będą ozdobą każdego stołu... (info)

Oracle zmniejsza ryzyko związane ze zmianami w systemach [18.07.2008] Firma Oracle poinformowała, że narzędzia Oracle Real Application Testing (wprowadzone na rynek w produkcie Oracle Database 11g), obsługują już także wcześniejsze wersje bazy danych: Oracle 10g oraz Oracle9i Release 2... (info)


Wielofunkcyjne szafki Trolleys firmy PLAST TEAM

Wielofunkcyjne szafki Trolleys firmy PLAST TEAM [18.07.2008] Funkcjonalne, trwałe i wytrzymałe szafki na kółkach – nie tylko do łazienki! Znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, w którym zechcemy utrzymać porządek... (info)


ATEN wypuszcza na rynek nowe rozgałęźniki VS182 i VS184.

ATEN wypuszcza na rynek nowe rozgałęźniki VS182 i VS184. [18.07.2008] ATEN International, wiodący zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych, poszerzył swoją linię produktów wideo o nowy 2- i 4-portowy rozgałęźnik HDMI – odpowiednio model VS182 i VS184... (info)


Pojemnik PLAST TEAM do przechowywania żywności Top Box 5,1 l

Pojemnik PLAST TEAM do przechowywania żywności Top Box 5,1 l [18.07.2008] Pojemnik do przechowywania żywności Top Box 5,1 l firmy PLAST TEAM zaprojektowany został z myślą o bezpieczeństwie żywności i wygodzie każdej pani domu... (info)

Komentarz Expandera: Powiało większym optymizmem (18.07.2008) [18.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Takie sesje w trendach spadkowych, jak czwartkowa, które przynoszą imponującą, najwyższą od wielu miesięcy zwyżkę, stwarzają często pokusę radykalnej zmiany podejścia do rynku... (info)


Wielofunkcyjny pojemnik PLAST TEAM

Wielofunkcyjny pojemnik PLAST TEAM [18.07.2008] Unikalny, zaprojektowany przez PLAST TEAM specjalnie z myślą o przechowywaniu proszku do prania (i nie tylko…). Doskonały na karmę dla zwierząt lub koci żwirek... (info)

Nowa linia pian O2 marki Tytan-mocne jak zawsze-bezpieczne jak nigdy [18.07.2008] Selena - ceniony na rynku producent pian poliuretanowych, poszerzył swoją ofertę o innowacyjne produkty z linii Tytan O2. Zastosowana technologia zapewnia nową klasę bezpieczeństwa użytkowników. Wysoka jakość idzie w parze z troską o zdrowie klienta... (info)

Mini Zawody ATA w Blue City [18.07.2008] Małych miłośników modeli zdalnie sterowanych, którzy spędzają wakacje w mieście, z pewnością ucieszy wiadomość o V edycji Mini Zawodów, która odbędzie się w niedzielę 27 lipca w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)

Wakacyjne kursy w Squash City [18.07.2008] Kto nie ma pomysłu, jak czynnie i pomysłowo spędzić wakacje w mieście, może spróbować swoich sił w squash. Przez całe lato klub Squash City organizuje Wakacyjne Kursy Squasha dla dzieci i osób dorosłych... (info)

Pierwszy niewirtualny Kuchniasklep w Blue City [18.07.2008] Znany internautom i widzom kanału Kuchnia.tv salon internetowy www.kuchniasklep.pl 12 lipca w Centrum Handlowym Blue City uruchomił swój stacjonarny odpowiednik... (info)

Festiwal Produktów Regionalnych [18.07.2008] Już niebawem, 25, 26 i 27 lipca br.podczas Festiwalu Produktów Regionalnych w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City będzie można zaopatrzyć się w zdrową, przepyszną i przygotowaną według tradycyjnych receptur żywność z całej Polski... (info)


Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego

Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego [18.07.2008] Porządkowanie dziecięcych zabawek to niekończące się, codzienne wyzwanie dla rodziców. Mając to na względzie firma PLAST TEAM przygotowała dla nich nietypowy zestaw pierwszej pomocy... (info)

Festiwal Sztuki [18.07.2008] Wielbiciele rękodzieła artystycznego i niepowtarzalnych wzorów już po raz siódmy w tym roku, 18, 19 i 20 lipca w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City będą mogli podziwiać wystawione prace ponad 50 twórców z różnych regionów Polski... (info)


Sałatki grilLOVE Lisner

Sałatki grilLOVE Lisner [18.07.2008] Z myślą o miłośnikach grillowanych potraw firma Lisner wprowadziła limitowaną serię dwóch sałatek: grillową z kapustą i kukurydzą oraz grillową z ziemniakami i ogórkiem... (info)


Grillować czas zacząć!

Grillować czas zacząć! [18.07.2008] Pragnieniem każdego z nas jest przedłużyć letnią porę roku jak najdłużej. Wielką przyjemność sprawiały nam do tej pory leniuchowanie na plaży i kąpiele wodne. To były wspaniałe miesiące, jednakże jesienne wieczory także mają swoje zalety... (info)


STOP szkolnym przeziębieniom!

STOP szkolnym przeziębieniom! [18.07.2008] Powrót dzieci do przedszkola czy szkoły przysparza mamom wielu stresów. Bardzo mocnym przeżyciem jest pozostawienie dziecka pod opieką obcych osób. Obaw dostarczają także kontakty naszych pociech z innymi dziećmi... (info)


Wizualizery Lumens w ofercie ViDiS

Wizualizery Lumens w ofercie ViDiS [18.07.2008] Lumens jest światowym liderem na rynku kamer dokumentowych. Urządzenia firmy Lumens są intuicyjne w obsłudze oraz funkcjonalne. Ofertę charakteryzują przemyślane rozwiązania techniczne, w połączeniu z konkurencyjną ceną... (info)


Drobimex „Go for No GMO”

Drobimex „Go for No GMO” [18.07.2008] W odpowiedzi na obawy konsumentów dotyczące żywności genetycznie modyfikowanej, szczecińska firma Drobimex Sp. z o.o. jako pierwsze w Polsce przedsiębiorstwo branży mięsnej wprowadziła na rynek produkt typu „Go for No GMO”... (info)

Last Minute już Ci nie wystarcza? – z fly.pl masz 10% więcej… [18.07.2008] Fly.pl przygotowało specjalną ofertę dla internautów kupujących w lipcu wyjazd na urlop. Wraz z organizatorem podróży firmą Neckermann Polska oraz liderem bankowości elektronicznej mBankiem, fly.pl przedstawia atrakcyjną letnią promocję cenową... (info)

Dekalog turysty [18.07.2008] Coraz więcej osób kupuje oferty wycieczkowe w Internecie. Nie zmienia to faktu, że wciaż istnieją pewne obawy przed zakupami w sieci. Fly.pl oraz Easygo.pl przygotowały dekalog, z którego można sie dowiedzieć, jak bezpiecznie kupić wycieczkę w Internecie... (info)

Nowe wrota Stolicy Tatr [18.07.2008] W czerwcu 2008 roku Urząd Miasta Zakopane uruchomił nowy portal internetowy – http://www.zakopane.eu – skierowany głównie do mieszkańców podnóża Tatr, ale otwarty również na turystów i miłośników miasta... (info)


Weekend w doborowym towarzystwie

Weekend w doborowym towarzystwie [18.07.2008] Już po raz szósty odbył się Festiwal Róż podczas Święta Kwiatów w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Ta warszawska, plenerowa impreza rodzinna z roku na rok przyciąga coraz więcej ludzi... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...