informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Nowy defibrylator dla olsztyńskich ratowników

Nowy defibrylator dla olsztyńskich ratowników [18.06.2008] Olsztyńska Grupa Ratownictwa PCK zakupiła nowy sprzęt - przeznaczony dla profesjonalnych ratowników defibrylator Lifepak 1000. Urządzenie trafiło do ratowników dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego... (info)


Uniwersalna antena LifeView DVB-T Power Antenna

Uniwersalna antena LifeView DVB-T Power Antenna [18.06.2008] LifeView, pionier wśród technologii przechwytywania obrazów, za pośrednictwem sieci salonów Reactor wprowadza na rynek najnowszy model anteny DVB-T Power Antenna dla komputerowych tunerów TV... (info)

Hale i konstrukcje stalowe – popularność nowoczesnych rozwiązań [18.06.2008] Firma Ocmer, której specjalnością są wielofunkcyjne hale i konstrukcje stalowe ma powody do dumy - wciąż rośnie liczba zrealizowanych przez przedsiębiorstwo projektów, a wraz z nią grono zadowolonych klientów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.06.2008 [18.06.2008] WIG20 blisko styczniowych minimów. Od początku sesji indeksy na warszawskim parkiecie systematycznie się osuwały. Widoczna słabość popytu w końcówce wczorajszych notowań dała wyraźnie znaki, że dzisiejsza sesja może ułożyć się po myśli sprzedających... (info)

Router Dynamode w promocji z kartą sieciową [18.06.2008] W ofercie Konsorcjum FEN - dystrybutora IT z wartością dodaną (VAD) - pojawiły się promocyjne zestawy urządzeń sieciowych producenta Dynamode: router R-ADSL-C4W-G2 z bezprzewodową kartą sieciową... (info)

ISC - badanie centrów informacyjnych i stadionów w Austrii i Szwajcarii [18.06.2008] W maju 2008 roku, jeszcze przed rozpoczęciem Piłkarskich Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii, firma International Service Check® zbadała oznakowanie i parkingi wszystkich stadionów oraz centralnych biur informacji turystycznej... (info)


Aleksander Lesz członkiem Rady Nadzorczej Software Mind S.A.

Aleksander Lesz członkiem Rady Nadzorczej Software Mind S.A. [18.06.2008] Nowym członkiem Rady Nadzorczej firmy Software Mind S.A.,która w III/IV kwartale br planuje debiut na warszawskiej giełdzie, został Aleksander Lesz,były założyciel giełdowej spółki informatycznej Softbank S.A.,a obecnie Prezes funduszu inwestycyjnego GNA S.A... (info)


Aksamit po stopami

Aksamit po stopami [18.06.2008] Wyobraź sobie, że pod Twoimi stopami rozciąga się przyjemna aksamitna powierzchnia. Bose stopy subtelnie muskają delikatne łączenia desek. Masz wrażenie, że unosisz się kilka centymetrów ponad podłogą... (info)


Artystyczne SuperLato2008 – kolejna odsłona konkursu fotograficznego Superfoto.pl

Artystyczne SuperLato2008 – kolejna odsłona konkursu fotograficznego Superfoto.pl [18.06.2008] 24 czerwca rozpoczął się letni konkurs fotograficzny organizowany przez serwis Superfoto.pl. Zgłoś swoje zdjęcie i wygraj aparat cyfrowy Nikon D-40 lub inną z 10 nagród!.. (info)


Panele podłogowe Klon Hartley - skandynawskie inspiracje

Panele podłogowe Klon Hartley - skandynawskie inspiracje [18.06.2008] Styl aranżacji, oparty na świetlistych pastelach i wyłącznie naturalnych materiałach, zwany popularnie skandynawskim, znajduje swoich zwolenników również w Polsce... (info)


Szkło SGG Master-Shine

Szkło SGG Master-Shine [18.06.2008] SGG MASTER-SHINE, szkło ze świetlistymi kuleczkami na matowym tle, to materiał niezwykły pod względem oryginalności. Z bliska kulki ożywają pod wpływem światła, natomiast z daleka sprawiają wrażenie gry półprzeziernych elementów... (info)


Nowy wymiar świeżości z Nanotech Impuls - farbą neutralizującą zapachy

Nowy wymiar świeżości z Nanotech Impuls - farbą neutralizującą zapachy [18.06.2008] Farba emulsyjna do wnętrz Nanotech Impuls marki Dekoral Professional to absolutna nowość na rynku produktów przeznaczonych dla fachowych wykonawców. Ten innowacyjny, oparty na nanotechnologii produkt posiada właściwość neutralizowania niepożądanych zapachów... (info)

Festiwal, na którym nie liczy się wygrana [18.06.2008] Już po raz ósmy, w dniach 14-15 czerwca w Górach Świętokrzyskich, odbył się Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych CASIO w grze na instrumentach klawiszowych. Tu nie liczyła się wygrana. Organizatorzy Festiwalu położyli nacisk na dobrą zabawę z muzyką... (info)


TOŁPA® huminea HYDRATIV – letnie nawilżanie

TOŁPA® huminea HYDRATIV – letnie nawilżanie [18.06.2008] Lato to dla wielu z nas najbardziej wyczekiwana pora roku. Pamiętajmy jednak o tym, że dla naszej skóry jest to okres najtrudniejszy – wszystko to, co nas najbardziej cieszy w letniej aurze, może jej także zaszkodzić..... (info)


Ivona Telecom MRCP na MTCC w Warszawie

Ivona Telecom MRCP na MTCC w Warszawie [18.06.2008] IVO Software oficjalnie zaprezentuje w Polsce jeden z najlepszych na świecie syntezatorów mowy - IVONA Telecom z interfejsem MRCP. Prezentacja będzie miała miejsce 18 czerwca br. na Międzynarodowych Targach Contact Center (MTCC) w Warszawie... (info)

Wielki kiermasz książek w Profi-Lingua! [18.06.2008] Przyjdź na wielki letni kiermasz książki do lubelskiej filii Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua i zamień stary podręcznik na nowy. Zapraszamy, takich cen nie znajdziesz nigdzie!.. (info)


MapaMap Clarion - nowa nawigacja na wakacje 2008

MapaMap Clarion - nowa nawigacja na wakacje 2008 [18.06.2008] Na nadchodzące wakacje 2008 firma IMAGIS, producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, przygotowała najnowszy pakiet map cyfrowych oraz nową wersję swojego oprogramowania MapaMap... (info)


Wedi Fundo Solso: pierwszy brodzik pod wykładzinę PCV

Wedi Fundo Solso: pierwszy brodzik pod wykładzinę PCV [18.06.2008] Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania i aranżacji łazienek – wprowadził do swojej oferty podłogowy element prysznicowy wedi Fundo Solso, zaprojektowany specjalnie z myślą o wykończeniach wykładzinami PCV... (info)


Wygraj oryginalny kombinezon Roberta Kubicy!

Wygraj oryginalny kombinezon Roberta Kubicy! [18.06.2008] W Wirtualnej Polsce trwa aukcja charytatywna, w której wylicytować można oryginalny kombinezon Roberta Kubicy. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”... (info)


Nieposkromiony design – niecodzienna wystawa w Emparku

Nieposkromiony design – niecodzienna wystawa w Emparku [18.06.2008] Do budynku Taurus w Emparku zawitała wystawa prac młodych i niekonwencjonalnych designerów sztuki użytkowej, którzy prezentują zupełnie nowe spojrzenie na urządzanie wnętrz biur i mieszkań... (info)

Zawiązanie spółki zależnej SSI SERVICE S.A. [18.06.2008] Zarząd Security System Integration S.A. – notowanego na rynku NewConnect producenta systemów z zakresu bezpieczeństwa budynków – informuje, iż w dniu 16.06.2008 roku został podpisany akt założycielski SSI SERVICE S.A... (info)

Aqaba ponownie wybrała Sigmę! [18.06.2008] Aqaba Special Economic Zone Authority (ASEZA) ponownie wybrała agencję Sigma International (Poland) do przygotowania i przeprowadzenia kampanii promującej Aqabę w Polsce. Jest to już drugi projekt, który Sigma zrealizuje wspólnie z ASEZA... (info)


Na nerwowe czasy lokaty czy fundusze

Na nerwowe czasy lokaty czy fundusze [18.06.2008] Dyskusje o skuteczność oszczędzania to temat nr 1 dla wszystkich, którzy ulokowali już wolne środki, bądź dopiero planują zainwestować swoje nadwyżki finansowe. Coraz częściej pojawia się jednak pytanie, jaką formę oszczędzania wybrać..... (info)


IMR advertising by PR rozpoczyna lato na zielono

IMR advertising by PR rozpoczyna lato na zielono [18.06.2008] Okazuje się, że lato potrafi zaskoczyć kobiety tak samo, jak zima – zaskoczyć kierowców. U pań pojawia się wtedy następujący dylemat – jak tu wstać zza biurka i przyodziać ponętny strój kąpielowy, gdy na biodrach odkładają się niechciane fałdki?.. (info)

Komentarz Expandera: Optymizm nie popłaca (18.06.2008) [18.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Coraz mniej realny staje się scenariusz odbicia amerykańskiej gospodarki i tym samym zażegnania problemów i zagrożeń globalnej gospodarki – taki wniosek płynie z informacji, jakie napłynęły wczoraj na rynki... (info)


Nowa szafa na komputer

Nowa szafa na komputer [18.06.2008] Wszędzie tam, gdzie na hali fabrycznej czy w warsztacie potrzebne jest sterowanie, dostęp do danych czy szybki wgląd do projektu technicznego powinna stać szafa na komputer... (info)


Nowa generacja LCD 32” Funai

Nowa generacja LCD 32” Funai [18.06.2008] Właśnie z taśm produkcyjnych fabryki japońskiej firmy Funai w Nowej Soli zjechały nowe modele telewizorów LCD o symbolu LT6-M32BB. Przy projektowaniu tego modelu producent skupił się na nadaniu obudowie bardziej klasycznego charakteru... (info)

Do sklepu przez komórkę [18.06.2008] Jako jeden z pierwszych sklep internetowy Kolporter.pl wprowadził dla swoich klientów darmową usługę mobi, czyli przeglądania oferty sklepu za pośrednictwem telefonów komórkowych i palmtopów... (info)

Edimax na warszawskiej konferencji Network Gigacon [18.06.2008] Firma Edimax już po raz drugi w tym roku wzięła udział w konferencji Network Gigacon, która tym razem miała miejsce w Warszawie. Dwudniowa konferencja, która zgromadziła ok. 400 uczestników odbyła się 28 i 29 maja 2008 w hotelu Courtyard... (info)

Altar zdobywcą Złotego Lauru Infotela [18.06.2008] Firma Altar została uhonorowana Złotym Laurem w X jubileuszowej edycji konkursu zorganizowanego przez magazyn Infotel. Uroczyste wręczenie statuetek zwycięzcom odbyło się 5 czerwca br. podczas Gali Komunikacji Elektronicznej w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach... (info)

Computex Telecommunication wyposaża Port Lotniczy Wrocław S.A. [18.06.2008] Firma Computex Telecommunication – integrator i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych, dostarczyła i zamontowała systemu monitoringu drogi startowej w Porcie Lotniczym Wrocław S.A... (info)


Żyj zdrowo i kolorowo!

Żyj zdrowo i kolorowo! [18.06.2008] Warzywa i owoce to kopalnia witamin, minerałów i błonnika. Są niskokaloryczne, a ich codzienne spożywanie ma szczególne znaczenie w profilaktyce chorób a także zapobieganiu oraz leczeniu nadwagi i otyłości... (info)


Coccodrillo nie zwalnia w czerwcu

Coccodrillo nie zwalnia w czerwcu [18.06.2008] Polska firma Coccodrillo kontynuuje swój dynamiczny rozwój, potwierdzając go kolejnymi, nowymi sklepami. W czerwcu butiki z dziecięcą odzieżą najwyższej jakości otworzą się bądź już rozpoczęły swoją działalność w czterech miastach... (info)


Zamień szybę w cyfrowy wyświetlacz

Zamień szybę w cyfrowy wyświetlacz [18.06.2008] Veracomp SA - specjalizowany dystrybutor technologii teleinformatycznych - poszerzył kompleksową ofertę systemów digital signage o folię i ekrany do tylnej projekcji Vikuiti™ firmy 3M, które zamienią każdą szybę w cyfrowy wyświetlacz... (info)


Wspaniały prezent na Dzień Ojca _ t-shirt dla dumnego Taty

Wspaniały prezent na Dzień Ojca _ t-shirt dla dumnego Taty [18.06.2008] Już 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To wyjątkowe święto będące wyrazem szacunku i miłości dla wszystkich Ojców. Podarujmy więc naszym i przyszłym Tatusiom wyjątkowe prezenty, takie jak koszulka „wspaniałego/dumnego” Ojca z oferty firmy Haltex... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...