informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Wyniki Mistrzostw Polski w Racketlonie – HP Racketlon Cup 2007

Wyniki Mistrzostw Polski w Racketlonie – HP Racketlon Cup 2007 [18.06.2007] W dniach 15-17 czerwca 2007 rozegrane zostały IV Mistrzostwa Polski w Racketlonie, HP Racketlon Cup 2007. W ośrodku sportowym „Stacja Nowa Gdynia” w Zgierzu walczyło blisko stu zawodników z całej Polski... (info)

Anioły Sztuki [18.06.2007] Inicjatywa wygrzeb.com ma na celu dążenie do wzrostu zainteresowania życiem artystyczno-kulturalnym i dziedzictwem narodowym. Skierowana jest do twórców, artystów, promotorów i animatorów... (info)

Dialogi z sąsiadami [18.06.2007] W Białymstoku odbędzie sie polsko-niemiecko-białoruskie seminarium kulturalno-naukowe. Organizatorami spotkania są: Stowarzyszenie na Rzecz Ziemi Podlaskiej DRUMLA, Stowarzyszenie „Gubien“ oraz partner białoruski... (info)

Pegasus Advertising z polskim oddziałem firmy Roca [18.06.2007] Agencja Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. nawiązała współpracę z nowym klientem. Jest nim polski oddział międzynarodowego koncernu Roca. Firma Roca Sp. z o.o... (info)

TV Randki – nowy projekt serwisu randkowego Sympatia.pl [18.06.2007] Największy polski serwis randkowy Sympatia.pl we współpracy z kanałem TVN Gra, uruchomił TV Randki – godzinny blok emitowany codziennie, podczas którego są prezentowane profile użytkowników serwisu Sympatia.pl... (info)

9. Międzynarodowa Konferencja „Więcej niż GIS” [18.06.2007] W dniach 28–30 maja br. w Kazimierzu Dolnym odbyła się 9. Międzynarodowa Konferencja firmy GLOBEMA z cyklu „Więcej niż GIS”. Jej tematyka koncentrowała się na rozwiązaniach dla operatorów sieci dystrybucyjnych i przesyłowych oraz operatorów telekomunikacyjnych... (info)

Wiceprezes Zarządu Bonair laureatem konkursu „Przyjaciele Sukcesu” [18.06.2007] 14 czerwca 2007 r. zakończyła się II edycja programu „Przyjaciele Sukcesu”. Program, zainicjowany przez Microsoft Dynamics, zrzesza obecnie ponad 550 osób — menedżerów wysokiego szczebla, zarządzających dużymi i średnimi firmami... (info)


Konserwacja i pielęgnacja okien i drzwi z PCV

Konserwacja i pielęgnacja okien i drzwi z PCV [18.06.2007] Jak konserwować i pielęgnować okna wykonane z PCV ? - oto pytanie, które często zadają użytkownicy tych okien, a firmy montujące okna nie zawsze umieją na to pytanie odpowiedzieć... (info)

Sondaż Wirtualnej Polski: PiS wyprzedziło PO [18.06.2007] Prawo i Sprawiedliwość jest liderem najnowszego sondażu Wirtualnej Polski – chciałoby na nie głosować 26% wyborców-ogółem.To najlepszy wynik PiS od lutego, wtedy również 26% ankietowanych deklarowało, że odda swój głos na partię Jarosława Kaczyńskiego... (info)

Chiny pracują nad własnymi standardami. [18.06.2007] Ocenia się, że w Chinach produkowanych jest około 70% urządzeń do odbioru i odtwarzania sygnałów cyfrowych, wysokie opłaty licencyjne skłoniły Chińczyków do prac nad własnymi standardami... (info)


Radiowe bombardowanie

Radiowe bombardowanie [18.06.2007] Z samolotu krążącego nad Wrocławiem zostało wysypanych pół tysiąca litrów czerwonych kwiatów. Bombardowanie i desant dla wolności - zostały zorganizowane przez Polskie Radio Wrocław w ramach akcji „Rock kruszy mury każdej dyktatury”... (info)


Nowość w AJM Electronics: bezprzewodowy tablet graficzny trust tb-3100

Nowość w AJM Electronics: bezprzewodowy tablet graficzny trust tb-3100 [18.06.2007] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów TRUST, wprowadził do sprzedaży bezprzewodowy tablet graficzny formatu A5 z bezprzewodową myszką, oznaczony kodem TB-3100... (info)


Nowość: karta wireless pci 54M ipTIME

Nowość: karta wireless pci 54M ipTIME [18.06.2007] 18 czerwca 2007 r. AJM Electronics wprowadził do sprzedaży sieciową kartę bezprzewodową PCI 54M z anteną zewnętrzną marki ipTIME, której to marki jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Karta ma symbol ZC_WL0101... (info)


Daria w sypialni

Daria w sypialni [18.06.2007] Tegoroczne Międzynarodowe Targi Poznańskie „Meble 2007” to udany debiut i wielki sukces wchodzącej na polski rynek marki meblowej NEW IDEA MEBEL i jej kolekcji DARIA... (info)

Bezpiecznie w Zeto S.A. w Poznaniu [18.06.2007] ZETO S.A. w Poznaniu zorganizowała szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom znajdującym się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia... (info)

Sukces Symetrii - eyetracking wśród najciekawszych projektów Unii Europejskiej [18.06.2007] Eyetracking stosowany przez agencję Symetria został wyróżniony umieszczeniem na mapie najciekawszych projektów Unii Europejskiej. Jest to wynikiem prawie rocznych sukcesów agencji związanych z używaniem tej nowoczesnej techniki analizy wzroku badanych osób... (info)


Wakacje - relaks z ubezpieczeniem

Wakacje - relaks z ubezpieczeniem [18.06.2007] Większość mieszkańców Europy Zachodniej przeznaczy tegoroczny urlop na wypoczynek, najchętniej na plaży. Aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo w podróży, zaopatrzą się w polisy ubezpieczeniowe zawierające usługi assistance... (info)


Every Serve Perfect – półfinały za nami

Every Serve Perfect – półfinały za nami [18.06.2007] Diageo Polska, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, zakończył etap półfinałowy zawodów Every Serve Perfect Programu Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club... (info)

III Piknik Historyczny w Warszawie [18.06.2007] W sobotę 23 czerwca, Stowarzyszenie Studentów Campus i Muzeum Wojska Polskiego zapraszają na III Piknik Historyczny - to najciekawsze spotkanie z historią w Warszawie!.. (info)


Plany urlopowe Europejczyków na lato 2007

Plany urlopowe Europejczyków na lato 2007 [18.06.2007] Na wakacje wyjedzie 66 % mieszkańców Europy Zachodniej i 40% Polaków. Grupa Europ Assistance, we współpracy z instytutem badawczym Ipsos, przeprowadziła w tym roku siódme już, cykliczne badanie dotyczące planów urlopowych Europejczyków... (info)


Infovide-Matrix Diving Exploration 2007 - Poszerzamy granice Świata

Infovide-Matrix Diving Exploration 2007 - Poszerzamy granice Świata [18.06.2007] W czerwcu rusza wyprawa INFOVIDE-MATRIX DIVING EXPLORATION 2007. Cel przedsięwzięcia to eksploracja niedostępnych i jeszcze nieodkrytych zakątków Morza Czerwonego. Uczestnicy ekspedycji planują udokumentować na filmie świat na głębokości poniżej 200 m... (info)


Makaron z amarantusem

Makaron z amarantusem [18.06.2007] Wszyscy wiedzą, że makaron jest sprzymierzeńcem tych, którzy pragną utrzymać się w znakomitej formie, ale także odnosi się to również do dzieci i osób starszych... (info)


Panele jak kamienna posadzka

Panele jak kamienna posadzka [18.06.2007] Przepiękne i stylowe podłogi tak często spotykane w domach obszaru śródziemnomorskiego dosłownie w zasięgu ręki… Uściślając – pełne wrażenie takiej podłogi daje nam nowa oferta Krono Original... (info)

Promocja dla resellerów – wyprzedaż serwerów ethernus [18.06.2007] Firma Embedos organizuje promocję dla resellerów. Dotychczasowy model zintegrowanego serwera ethernus jest dostępny w cenie 1999 zł netto, a jego zakup uprawnia do 20% upustu na ethernusa 2. Oferta ważna do wyczerpania zapasów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...