informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

One-2-One kupił Comtikę [18.05.2007] Działalność przejętej firmy doskonale wpisuje się w strategię spółki One-2-One, która ma dominującą pozycję w usługach z wykorzystaniem telefonu komórkowego przez media... (info)


Złota Strona Emitenta: witryna jako punkt dostępu do wiedzy

Złota Strona Emitenta: witryna jako punkt dostępu do wiedzy [18.05.2007] Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ogłasza konkurs ZŁOTA STRONA EMITENTA, w którym zostanie wyłoniona najlepsza strona internetowa spółki giełdowej... (info)


Mirosław Kachniewski dyrektorem SEG

Mirosław Kachniewski dyrektorem SEG [18.05.2007] Mirosław Kachniewski objął stanowisko dyrektora biura Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych... (info)

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych - ekspert, doradca, głos środowiska [18.05.2007] Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych istnieje od roku 1993 roku. Jako reprezentant spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, służy środowisku emitentów wiedzą i doradztwem w zakresie regulacji rynku giełdowego oraz praw i powinności uczestniczących w nim spółek... (info)


Wrocław Open 2008 – największe wydarzenie golfowe w Polsce już za rok we Wrocławiu

Wrocław Open 2008 – największe wydarzenie golfowe w Polsce już za rok we Wrocławiu [18.05.2007] W maju 2008 roku Wrocław będzie gospodarzem międzynarodowego i największego w dotychczasowej historii golfa w Polsce wydarzenia sportowego z cyklu European Challenge Tour - WROCŁAW OPEN 2008... (info)


BenQ Joybook A52 – wysokiej klasy notebook dla biznesu

BenQ Joybook A52 – wysokiej klasy notebook dla biznesu [18.05.2007] Maj 2007 – Firma BenQ zaprezentowała nowy komputer przenośny z rodziny Joybook model A52... (info)


MapaMap z widokiem 3D

MapaMap z widokiem 3D [18.05.2007] Premiera systemu nawigacyjnego MapaMap Pocket PC 4.0.. (info)


Tytuł „Międzynarodowy Silnik Roku 2007” dla Grupy PSA Peugeot Citroen

Tytuł „Międzynarodowy Silnik Roku 2007” dla Grupy PSA Peugeot Citroen [18.05.2007] To wyróżnienie podkreśla jakość silników benzynowych nowej generacji grupy PSA Peugeot Citroen jak również sukces strategii kooperacyjnej grupy... (info)

Naprawa w 90 sekund [18.05.2007] Araldite 90 SECONDS to nowy, szybkoschnący klej oferowany przez firmę Soudal. Dzięki swoim właściwościom i natychmiastowemu działaniu stanie się niezbędnym pomocnikiem w każdym domu. Bez problemu, w max. 90 sekund skleimy nim zarówno elementy metalowe, drewniane, szklane czy ceramiczne jak i tworzywa sztuczne... (info)

Jak skutecznie obniżyć szkodowość we flotach? [18.05.2007] Szkodowość we flotach to jeden z najważniejszych czynników wpływających na efektywne wykorzystanie samochodów służbowych oraz koszty ich eksploatacji... (info)

Nawet 535 tysięcy złotych oszczędności przy odpowiednio zaprojektowanej strukturze floty! [18.05.2007] Tani w zakupie czy też droższy, lecz o niższych kosztach eksploatacji? Funkcjonalny, elegancki, a może raczej typowo sportowy? Jaki powinien być samochód służbowy?.. (info)


Dodatkowe seanse PLANETE DOC REVIEW

Dodatkowe seanse PLANETE DOC REVIEW [18.05.2007] Na życzenie widzów 4. Festiwalu Światowego Filmu Dokumentalnego PLANETE DOC REVIEW, w niedzielę, 20 maja, odbędą się 4 dodatkowe seanse... (info)

Uwaga gradobicie [18.05.2007] Gradobicie może w ciągu kilku minut zniszczyć uprawy rolne, a straty z tym związane liczone są nie na pojedyncze gospodarstwa ale nawet na całe wsie położone w regionie kataklizmu. Maj rozpoczął okres, w którym uprawy, w największym stopniu narażone są na straty spowodowane opadami gradu. Zagrożenie potrwa do końca sierpnia, dlatego rolnicy masowo ubezpieczają swoje plony... (info)

LeasePlan awansował na trzecie miejsce wśród firm CFM w Polsce [18.05.2007] Polski oddział firmy LeasePlan Fleet Management awansował po I kwartale 2007 roku na trzecie miejsce wśród firm CFM w Polsce. Awans ten jest efektem dynamicznego rozwoju LeasePlan w Polsce w ostatnich latach... (info)

Kaspersky Anti-Virus for Microsoft ISA Server teraz kompatybilny z wersją 2006 Enterprise Edition [18.05.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował nową wersję oprogramowania Kaspersky Anti-Virus for Microsoft ISA Server - 5.6. .. (info)

Kaspersky Lab wstępuje do Konsorcjum Producentów Rozwiązań Antyspamowych [18.05.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, dołączył do członków Konsorcjum Producentów Rozwiązań Antyspamowych. Konsorcjum zostało powołane przez organizację ICSA Labs, niezależny oddział globalnej firmy Cybertrust zajmującej się bezpieczeństwem informatycznym... (info)


II miejsce na festiwalu w Korei dla Danqi (Danuta Stankiewicz)

II miejsce na festiwalu w Korei dla Danqi (Danuta Stankiewicz) [18.05.2007] W kwietniu br , w Korei Północnej, odbył się 25 April Spring Friendship Art Festiwal, w którym udział wzięło 400 wykonawców z 35 krajów świata. II miejsce i jedną z trzech nagród głównych otrzymała Danuta Stankiewicz, pseudonim artystyczny DANQA... (info)

EURO 2012 wygrywa z premierem [18.05.2007] NetSprint.pl przygotował kolejny raport na temat najczęściej opisywanych w polskim Internecie osób, marek, wydarzeń i partii politycznych. W kwietniu polskie media online zdominowała tematyka związana z organizacją EURO 2012 przez Polskę i Ukrainę... (info)


Nowe biurkowe przełączniki Gigabit (TEG-S5 i TEG-S8) w ofercie TRENDnet

Nowe biurkowe przełączniki Gigabit (TEG-S5 i TEG-S8) w ofercie TRENDnet [18.05.2007] TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, wprowadził do sprzedaży nowe przełączniki gigabitowe, przeznaczone specjalnie do zwiększenia sieci... (info)


Lokata we własny dom

Lokata we własny dom [18.05.2007] Od dziesiątek, a może nawet setek lat nieruchomości są najlepszą inwestycją. Także i u nas pomysł zarabiania na nich jest ostatnio bardzo modny. Rozwijając tę myśl, najlepszą i najbardziej oczywistą lokatą kapitału jest budowa własnego domu. Pamiętajmy jednak, że jest to inwestycja długofalowa.. (info)


Aptekarze pomocni w rozwoju rynku suplementów diety w Polsce

Aptekarze pomocni w rozwoju rynku suplementów diety w Polsce [18.05.2007] Zdaniem PMR, poprawienie komunikacji z aptekarzami i hurtownikami mogłyby przyczynić się do dalszego wzrostu wartości rynku suplementów diety w Polsce... (info)


Handel rośnie na wschodzie

Handel rośnie na wschodzie [18.05.2007] Poprawiająca się sytuacja ekonomiczna w Rosji przekłada się na wzrost dochodów konsumentów, a co za tym idzie zwiększone zakupy. W 2006 roku wartość handlu detalicznego w Rosji wrosła o 22%, a w roku bieżącym wzrośnie o 27%... (info)


BIOPTRON- terapia światłem spolaryzowanym

BIOPTRON- terapia światłem spolaryzowanym [18.05.2007] Nowe możliwości w leczeniu owrzodzeń podudzi i trudno gojących się ran cukrzycowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...