informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.04.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


Nowa prozdrowotna akcja na kobiecym portalu Wellnessday.eu

Nowa prozdrowotna akcja na kobiecym portalu Wellnessday.eu [18.04.2013] Rusza nowa prozdrowotna akcja na kobiecym portalu Wellnessday.eu: Na przekór chorobie – ZDROWIEJĘ, czyli historie osób, które nie poddały się tam, gdzie zrobiła to medycyna konwencjonalna... (info)

VENITA: DEPILATORY W KREMIE Jedwabiście gładka skóra [18.04.2013] Nareszcie wiosna! Promienie słońca cieszą wszystkich, zachęcając do wybierania lżejszych ubrań, a te z kolei odkrywają coraz więcej….. (info)


Piękna cera na treningu

Piękna cera na treningu [18.04.2013] Ciepłe kurtki, szaliki i czapki chcą skulić się już na dnie szafy i odpocząć przed kolejną zimą, a my staramy się wykrzesać optymizm, że radosne promienie słońca dodadzą nam energii... (info)

Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty [18.04.2013] Konkurs Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty. Jury podjęło decyzję i wyłoniło zwycięzcę. Najlepszy projekt wykonała Magdalena Olesek z Myślenic... (info)


Jak zautomatyzować bramę garażową?

Jak zautomatyzować bramę garażową? [18.04.2013] Nawet jeśli, w ramach oszczędności przy budowie domu, zdecydowałeś się na ręcznie otwieraną bramę, zautomatyzowanie jej jest łatwe, nawet przy niskim budżecie. Podpowiadamy jak to zrobić... (info)

Systemy CRM i xRM nieodzownym elementem funkcjonowania instytucji branży finansowej [18.04.2013] Podczas wczorajszej konferencji przedstawiciele firmy Microsoft podzielili się swoją wiedzą na temat możliwości systemów CRM i xRM dla instytucji sektora finansowego.. (info)


LotusGrill - najfajniejszy grill na balkon i taras

LotusGrill - najfajniejszy grill na balkon i taras [18.04.2013] LotusGrill to więcej niż grill. On może towarzyszyć Ci przez cały rok, dlatego bez względu na pogodę i porę dnia, ciesz się ulubionymi daniami z rusztu. Rób to w gronie wszystkich przyjaciół, bo teraz LotusGrill jest w rozmiarze XL... (info)


Tract na drodze - nowość od Libetu

Tract na drodze - nowość od Libetu [18.04.2013] Kostka Tract to nowość Libetu. Zaprojektowany przez Magdę Pasternak, absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej ASP, system 6 kostek w różnej wielkości, sprawdzi się na drogach, podjazdach, tarasach i patiach... (info)


Piękny i zdrowy uśmiech w wieku 40+

Piękny i zdrowy uśmiech w wieku 40+ [18.04.2013] Piękny i zdrowy uśmiech dodaje nam pewności siebie i uroku osobistego. Ale niestety, „ząb czasu” dotyka również nasze zęby... (info)


Pepsi Light Lemon po raz pierwszy w puszce 250 ml

Pepsi Light Lemon po raz pierwszy w puszce 250 ml [18.04.2013] Nowa odsłona orzeźwiającej Pepsi Light Lemon! Cytrynowa wersja niskokalorycznego napoju to pierwsza w Polsce propozycja marki Pepsi w smukłej puszce typu slim o pojemności 250 ml. Puszkę wyprodukowała firma Ball Packaging Europe... (info)


Co pić podczas rowerowej wycieczki?

Co pić podczas rowerowej wycieczki? [18.04.2013] W ciągu doby z naszego organizmu paruje około 600ml wody, a podczas wysiłku fizycznego możemy stracić 1-1,5 litra w ciągu godziny. Często nie zdajemy sobie sprawy do czego może doprowadzić niedobór wody... (info)

Ochrona przed hałasem [18.04.2013] Toruńscy radni debatują nad „Programem ochrony środowiska przed hałasem dla miasta Torunia”. Głównym celem programu jest wskazanie kierunków i działań, by poziom hałasu w całym mieście był dopuszczalny... (info)

Przełom w marketingu opakowań dzięki technologii Dynamark [18.04.2013] Firma Ball Packaging Europe – producent innowacyjnych puszek do napojów, wprowadza w Europie nową technologię nadruku puszek... (info)


Zmysłowe uzupełnienie stroju!

Zmysłowe uzupełnienie stroju! [18.04.2013] Bielizna jest najintymniejszą częścią garderoby. Kojarzy się z delikatnością, lekkością i kobiecością. Dla mężczyzn stanowi pewną tajemnicę, powoduje uruchomienie ich wyobraźni i pobudza zmysły... (info)

Centrum Torunia wypięknieje [18.04.2013] Salonik prasowy, kawiarenka i mała gastronomia w centrum miasta. Toruńscy radni zgodzili się na wydzierżawienie na 30 lat terenów przy ul. Wały gen. Sikorskiego 19 - pomiędzy Aleją Solidarności a Muzeum Etnograficznym... (info)

Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. z nowymi projektami [18.04.2013] Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. dynamicznie rozwija działalność i pozyskuje nowe kontrakty. W kwietniu Spółka zawarła umowę na budowę hali stoczni jachtowej w gminie Kąty Wrocławskie... (info)

Czy pieniądze mogą pokonać raka? [18.04.2013] W medycynę wkroczyły nowe technologie, wysokospecjalistyczna diagnostyka i innowacyjne terapie, które znacząco podniosły zarówno skuteczność leczenia, jak i jego koszty... (info)


Magdalena Różczka apeluje: Szczepienia ratują życie dzieci. Zapewnijmy je dzięki „Dobrym Dukatom”!

Magdalena Różczka apeluje: Szczepienia ratują życie dzieci. Zapewnijmy je dzięki „Dobrym Dukatom”! [18.04.2013] Już od 12 kwietnia w ponad pół tysiącu sklepów w całym kraju poproś o resztę w „Dobrych Dukatach” – odpowiedz na apel Magdaleny Różczki, Ambasadorki Dobrej Woli UNICEF, i pomóż chronić dzieci przed śmiertelnymi chorobami... (info)

Inwestycja w parku przemysłowym w Cheb da pracę nawet 600 osobom [18.04.2013] Panattoni Europe wchodzi do Strefy Przemysłowej Cheb, gdzie już niedługo pracę może znaleźć nawet 600 osób. Firmy Accolade i Panattoni przekazały informacje w ramach Oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (OOŚ)... (info)


Strefa Ultrastylizacji podczas Fashion Designer Awards – konkurs firm ASUS i Intel

Strefa Ultrastylizacji podczas Fashion Designer Awards – konkurs firm ASUS i Intel [18.04.2013] Już w najbliższą sobotę (20 kwietnia), podczas półfinału Fashion Designer Awards w warszawskich Złotych Tarasach, odbędzie się pierwszy etap organizowanego przez firmy ASUS i Intel konkursu Ultrastylizacja... (info)


BenQ zaprasza na audiowizualny jam BYOB: Lunapark

BenQ zaprasza na audiowizualny jam BYOB: Lunapark [18.04.2013] Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku organizuje trzecią już edycję jednodniowej otwartej galerii audiowizualnej BYOB (Bring Your Own Beamer). Tematem najbliższej edycji jest LUNAPARK... (info)

Płyty wewnętrzne c-c COLOR-TEC firmy QUARTEC – nowe oblicze aranżacji wnętrz [18.04.2013] Tynkowanie ścian, a następnie malowanie, tapetowanie, nakładanie strukturalnych tynków dekoracyjnych, montaż oryginalnej glazury to powszechnie stosowane metody wykańczania wnętrz... (info)


Warsztaty z pierwszej pomocy w Bydgoszczy

Warsztaty z pierwszej pomocy w Bydgoszczy [18.04.2013] Na drogach województwa kujawsko-pomorskiego w 2012 roku tylko w wyniku wypadków drogowych zginęło aż 219 osób, a 1487 odniosło rany. Sprawne udzielenie poszkodowanym pierwszej pomocy z pewnością przyczyniłoby się do zmniejszenia tych statystyk... (info)

Toruński Ruch dla niepełnosprawnych [18.04.2013] W Toruniu są możliwości dla rozwoju sportu osób niepełnosprawnych. Miasto ma ku temu odpowiednią infrastrukturę sportową oraz wyspecjalizowanych instruktorów... (info)

Praca w Europie – jak się przygotować do wyjazdu? [18.04.2013] Ze względu na bezrobocie i trudną sytuację ekonomiczną, coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Niezależnie od tego, czy to praca na stałe, czy też sezonowa, warto się do takiego wyjazdu przygotować, aby uniknąć kłopotów... (info)

Rank Progress SA zakupił za 7 mln zł grunt w Wejherowie [18.04.2013] Rank Progress wraz z partnerem kupił działkę inwestycyjną w Wejherowie. Jej koszt to 7 mln zł. Powstanie tam śródmiejska galeria handlowa... (info)


Sufit tekstylny - ulotność zawieszona pod sufitem

Sufit tekstylny - ulotność zawieszona pod sufitem [18.04.2013] Sufity podwieszane to już standard na rynku materiałów wykończeniowych dedykowanych do wnętrz użytkowych. Znamy ich rodzaje, właściwości techniczne i walory estetyczne. Pytanie więc, czy sufit podwieszany może nas jeszcze czymkolwiek zaskoczyć?.. (info)

Rusza badanie polskiego rynku pracy IT [18.04.2013] Antal International wraz z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych rozpoczął kompleksowe badanie IT@PL – rynek pracy IT w Polsce. Wyniki posłużą wskazaniu szans i barier w rozwoju Polski, jako europejskiego centrum usług IT... (info)


Darmowe narzędzie od Fotolii do pracy z dokumentami MS Office

Darmowe narzędzie od Fotolii do pracy z dokumentami MS Office [18.04.2013] Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć, oferuje użytkownikom MS Office specjalny dodatek, ułatwiający pracę z obrazami stockowymi... (info)


Obiekt geotermalny na Podhalu zmienia nazwę

Obiekt geotermalny na Podhalu zmienia nazwę [18.04.2013] Terma Białka to nowa nazwa działającego od czerwca 2011 roku wypoczynkowego obiektu geotermalnego na Podhalu, który do 19 kwietnia funkcjonował pod nazwą Terma Bania. Decyzja o rebrandingu jest częścią nowej strategii komunikacji firmy... (info)


Starbucks zachęca do wspólnego sprzątania z okazji Dnia Ziemi

Starbucks zachęca do wspólnego sprzątania z okazji Dnia Ziemi [18.04.2013] Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi pracownicy kawiarni Starbucks w Katowicach, Krakowie, Trójmieście i Warszawie organizują akcję sprzątania wybranych miejsc publicznych, a we Wrocławiu zaangażują się w prace remontowe w Domu Małego Dziecka... (info)

Polacy a bezpieczeństwo urządzeń mobilnych [18.04.2013] Aż 19,7 proc. respondentów biorących udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie firmy Trend Micro przechowuje hasła na smartfonach lub tabletach... (info)


Fundacja AST na Dniu Ziemi

Fundacja AST na Dniu Ziemi [18.04.2013] 28. kwietnia w Warszawie, na Polach Mokotowskich Zapraszamy wszystkich miłośników TTB do odwiedzenia stoiska Fundacji AST, które mieścić się będzie w Sektorze Współpracy Społecznej... (info)


FOTORELACJA VII zlot bulli w Warszawie

FOTORELACJA VII zlot bulli w Warszawie [18.04.2013] 23. marca w Lasku Kabackim obył się VII warszawski zlot miłośników ras TTB organizowany cyklicznie przez Fundację AST.. (info)


Scheucher Parkett otworzył pierwszy w Polsce showroom!

Scheucher Parkett otworzył pierwszy w Polsce showroom! [18.04.2013] Scheucher, znany austriacki producent najwyższej jakości desek trój- i dwuwarstwowych, otworzył pierwszy w Polsce showroom. Podłogi tej firmy będzie można podziwiać oraz zamawiać w salonie direct floor w Poznaniu... (info)


Furtka na wielkie wejście

Furtka na wielkie wejście [18.04.2013] Detal, jakim jest furtka ogrodzeniowa, dopełnia efektu całego ogrodzenia. Warto zadbać, by to dopełnienie było idealne... (info)


Profesjonalne ogrodzenie boiska sportowego typu Orlik

Profesjonalne ogrodzenie boiska sportowego typu Orlik [18.04.2013] Projektujesz wysokiej jakości ogrodzenie boiska sportowego typu Orlik? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę... (info)

Nawet 60 zł rabatu - abonamenty NaviExpert w niższych, wiosennych cenach [18.04.2013] Wraz z nadejściem wiosny, nadszedł czas wzmożonych wyjazdów za miasto. Z myślą o kierowcach, którzy już od pierwszych chwil chcą wykorzystać ciepłe wiosenne dni, NaviExpert – dostawca nawigacji mobilnej, przygotował abonamenty w niższych cenach... (info)


Oferty motoryzacyjne Sprzedajemy.pl na WP.PL

Oferty motoryzacyjne Sprzedajemy.pl na WP.PL [18.04.2013] Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych... (info)

Grupa Radiowa Time powierza itelligence kompleksową opiekę nad systemem SAP ERP [18.04.2013] Spółka itelligence podpisała kompleksowe umowy z Grupą Radiową Time na serwis aplikacyjny, Maintenance SAP i zdalną administrację SAP... (info)

Kaspersky Lab - pierwsze rozwiązanie do ochrony interfejsu UEFI [18.04.2013] Kaspersky Lab informuje o premierze Kaspersky Anti-Virus for UEFI (KUEFI) – przełomowego produktu do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem, który zabezpiecza komputery użytkowników jeszcze przed rozpoczęciem uruchamiania systemu operacyjnego... (info)


Systemy certyfikacji szansą na wzmocnienie wizerunku polskiego mięsa

Systemy certyfikacji szansą na wzmocnienie wizerunku polskiego mięsa [18.04.2013] Afery związane z jakością i składem mięsa, które wstrząsnęły rynkiem w ostatnich tygodniach, skłoniły wielu nabywców do przyglądania się etykietom wyrobów mięsnych... (info)

Jak uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji? [18.04.2013] Brak odpowiedniej izolacji ścian, nieszczelne okna i drzwi, a także nieefektywny system ogrzewania powodują, że rachunki za energię, szczególnie zimą, wzrastają nawet kilkukrotnie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...