informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33

Beyond Business Communication nowym członkiem IAA [18.04.2008] Do grona członków wspierających IAA dołączyła agencja Beyond Business Communication. Wspólnym mianownikiem Stwoarzyszenia i Agencji są projekty z zakresu CSR i SRC... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.04.2008 [18.04.2008] Od początku dnia główne warszawskie indeksy rosły, wspierane wzrostami na innych europejskich parkietach. Dobry nastrój towarzyszył inwestorom po wczorajszym opublikowaniu wyników kwartalnych przez Google, które zanotowało zysk większy od oczekiwań analityków... (info)


Bacardi rozpoczyna współpracę z Groove Armada

Bacardi rozpoczyna współpracę z Groove Armada [18.04.2008] Bacardi, marka jednego z najpopularniejszych rumów świata związała swe działania z Groove Armada, znanym brytyjskim duetem, grającym muzykę taneczną. Jest to element globalnej strategii marki na 2008 rok... (info)


Szef kupuje kwiaty swojej sekretarce

Szef kupuje kwiaty swojej sekretarce [18.04.2008] Dzień Sekretarki i Asystentki obchodzony jest 25 kwietnia na całym świecie. Warto w tym dniu podziękować za ich pracę i pomoc, bez której trudno byłoby sprawnie działać... (info)


TETA reklamuje swoje rozwiązania

TETA reklamuje swoje rozwiązania [18.04.2008] TETA, wrocławski producent oprogramowania biznesowego, rozpoczęła kampanię reklamową promującą rozwiązania informatyczne z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi – TETA Personel.NET. Twarzą kampanii jest Gustaw, pracownik biurowy z poczuciem humoru... (info)

Programy Europ Assistance na świecie. [18.04.2008] Od 1 marca 2008 r. Europ Assistance Group świadczy usługi car assistance dla nowych samochodów Nissana w 13 krajach m.in. w : Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii... (info)

Nowe programy Europ Assistance Polska [18.04.2008] Posiadacze kart VISA Aquarius wydawanych przez MultiBank mogą czuć się bezpieczni na drodze dzięki drogowemu assistance obsługiwanego przez Europ Assistance Polska. Karta VISA Aquarius to nowy produkt MultiBanku przeznaczony dla członków Klubu Aquarius... (info)

Rośnie świadomość assistance wśród Polaków [18.04.2008] Według statystyk operacyjnych Europ Assistance Polska w ciągu ostatnich dwóch lat o ponad połowę wzrosła liczba spraw assistance. Największy wzrost spraw zanotowano w usługach typu home assistance..... (info)

Truck assistance- nowoczesny produkt assistance [18.04.2008] Rośnie sprzedaż samochodów w Polsce. Według ostatnich danych ubiegłoroczna sprzedaż nowych samochodów osobowych w Polsce osiągnęła wynik 293 319 sztuk, co oznacza wzrost o 22,9 procent w porównaniu do ubiegłego roku– dane za Instytut Samar... (info)

Nowe programy Europ Assistance na świecie [18.04.2008] Europ Assistance UK rozpoczyna współpracę z Seico Insurance.Posiadacze ubezpieczenia „Clickcover” firmy Seico Insurance mogą w razie potrzeby korzystać z usług assistance drogowego Europ Assistance UK... (info)

„Ubezpieczenie na szóstkę” z usługami Europ Assistance Polska [18.04.2008] Posiadacze kart kredytowych PKO Bank Polski zostali objęci nowym pakietem ubezpieczeniowym powstałym dzięki współpracy PZU S.A. i Europ Assistance Polska... (info)

Europ Assistance Polska nawiązała współpracę z Falck Medycyna [18.04.2008] Europ Assistance Polska, jako pierwsza firma assistance nawiązała współpracę z firmą Falck Medycyna w zakresie świadczenia usług medycznych dla klientów swoich Partnerów biznesowych na terenie całego kraju... (info)

Medical assistance a rynek usług zdrowotnych [18.04.2008] Instytut badawczy CSA we współpracy z Grupą Europ Assistance oraz Cercle Santé Société już po raz drugi przeprowadził badanie dotyczące jakości systemu opieki zdrowotnej w krajach europejskich... (info)


Oliwa na młodość i zdrowie

Oliwa na młodość i zdrowie [18.04.2008] Exrtra Vergine – po tłoczeniu ją poznacie. Oliwa Il Nobile z domu Carapelli to jedna z niewielu oliw z oliwek tłoczonych bez pestki, wyłącznie z miąższu, czyli najszlachetniejszej części owocu... (info)


DAYTONA 350 FUTURA – świeże powietrze i czysta ekonomia

DAYTONA 350 FUTURA – świeże powietrze i czysta ekonomia [18.04.2008] Trzonem każdego systemu wentylacyjnego jest centrala wentylacyjna. Dospel wprowadził na rynek rekuperator DAYTONA 350 FUTURA, który jako pierwszy produkt tej firmy, posiada silnik działający na prąd stały... (info)


Relaks w wannie

Relaks w wannie [18.04.2008] Hydroterapia to jedna najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia. Coraz bardziej widocznym trendem staje się „domowe SPA” - współczesny kult prywatnej łazienki celebrujący żywioł wody... (info)


Wieczorne ploteczki przy lodach Max-ice Twisty

Wieczorne ploteczki przy lodach Max-ice Twisty [18.04.2008] Lodami delektuje się cały świat. To, za co kochamy lody, to przede wszystkim orzeźwiający, z niczym nieporównywalny smak! Każdy z nas ma swój ulubiony, ale prym wiodą lody o smaku czekolady i o przywodzącym na myśl wiosnę, smaku soczystej słodkiej truskawki... (info)


Flower Fashion cz. I

Flower Fashion cz. I [18.04.2008] Obowiązujące, wiosenne i letnie trendy w kwiatach i modzie zostaną zaprezentowane na Międzynarodowym Pokazie Florystycznym Flower Fashion, który odbędzie się 24 kwietnia na Rynku Hurtowym w Broniszach... (info)


Namioty pneumatyczne zdobywają rynek

Namioty pneumatyczne zdobywają rynek [18.04.2008] Zaprojektowany w Lubawie S.A. namiot na stelażu pneumatycznym cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W lutym Spółka podpisała kontrakt z Ministerstwem Obrony Narodowej, zaś obecnie trwają rozmowy przedstawicieli Spółki z potencjalnym kontrahentem z Chin... (info)

Kalendarium wydarzeń 21-25.04.2008 [18.04.2008] Przyszły tydzień z perspektywy publikacji makroekonomicznych będzie bardzo ubogi. W związku z tym gracze głównie skupią się na wynikach kwartalnych amerykańskich spółek. W poniedziałek przed sesją na Wall Street poda je m.in. Bank of America... (info)


Nowa jakość telekonferencji z Konftel 300

Nowa jakość telekonferencji z Konftel 300 [18.04.2008] Firma Konftel, europejski lider w produkcji telefonów konferencyjnych, umożliwia teraz nagrywanie rozmów bezpośrednio w telefonie na karcie pamięci SD. Dzięki nowemu telefonowi Konftel 300 nagrane spotkania można odsłuchać z telefonu lub przez komputer... (info)


Używaj jednej słuchawki do telefonu GSM i komputera

Używaj jednej słuchawki do telefonu GSM i komputera [18.04.2008] Teraz przy użyciu bezprzewodowej słuchawki Plantronics Audio™ 920 z funkcją Multipoint możesz prowadzić rozmowy zarówno przez telefon komórkowy jak i za pośrednictwem telefonii VoIP.. (info)

Amadeus zakończył globalną migrację zasobów Lufthansy na platformę Star Alliance [18.04.2008] Lufthansa jest pierwszą linią lotniczą, dla której Amadeus zrealizował migrację kontroli zasobów na platformę informatyczną (Common IT Platform) sojuszu Star Alliance.. (info)


Paca, kielnia, poziomnica Long Life – nieodzowne przy remoncie

Paca, kielnia, poziomnica Long Life – nieodzowne przy remoncie [18.04.2008] Koniecznym elementem skrzynki narzędziowej, potrzebnej niezależnie od rodzaju wykonywanych prac remontowych, są pace, kielnie oraz poziomice. Zarówno prawidłowe nałożenie tapety, jak i uzyskanie idealnie gładkiego tynku.. (info)


Wiosna w donicach Ter Steege

Wiosna w donicach Ter Steege [18.04.2008] Zaproś wiosnę do swojego ogrodu i zatrzymaj jej piękno w naczyniach ogrodowych holenderskiej marki Ter Steege. Donice z linii Outdoor XL i Orient Express podkreślą urodę roślin, zaś naturalne kolory wazonów Terra wyeksponują głębię zieleni... (info)


Ściereczki Practi Maxi marki Paclan - wygoda w kuchni

Ściereczki Practi Maxi marki Paclan - wygoda w kuchni [18.04.2008] Okruszki na blacie kuchennym, kałuże wilgoci i zaschnięte plamy na podłodze, zacieki na zlewie – to zmora każdej gospodyni domowej. Jak temu zaradzić? Z myślą o twojej wygodzie Paclan stworzył nowy produkt - ściereczki Practi Maxi... (info)


ARISTO R100 - z pasji do technologii

ARISTO R100 - z pasji do technologii [18.04.2008] Firma Comes S.A. - największy producent i dystrybutor notebooków w Środkowej i Wschodniej Europie – wprowadza do oferty nowy komputer przenośny - ARISTO R100, osiągający rekordy czasu pracy na bateriach... (info)


Nowa kamera internetowa firmy Edimax - bezpieczeństwo w domu lub biurze

Nowa kamera internetowa firmy Edimax - bezpieczeństwo w domu lub biurze [18.04.2008] Edimax Technology (TSEC: 3047), wiodący producent i dostawca rozwiązań sieciowych, prezentuje łatwą w użyciu bezprzewodową kamerę internetową IC-1520DPg z funkcją cyfrowego kadrowania i zbliżania obrazu... (info)


Comes S.A. autoryzowanym partnerem handlowym HTC

Comes S.A. autoryzowanym partnerem handlowym HTC [18.04.2008] omes S.A. – dystrybutor sprzętu IT, specjalizujący się we wprowadzaniu na polski rynek urządzeń mobilnych, został autoryzowanym partnerem handlowym marki HTC. Do portfolio firmy trafiło już 5 modeli HTC: P3650, P4550, P6300, S730 oraz X7500... (info)


Sony CyberShot DSC-T300 – aparat z inteligencją

Sony CyberShot DSC-T300 – aparat z inteligencją [18.04.2008] Do oferty firmy Vobis dołączyły nowe aparaty fotograficzne marki Sony. Produktu takiego jak Sony T300 nie było dotąd na rynku. Aparat posiada dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala, a także właściwości aktywowania migawki na ruchy twarzy... (info)


Novimedia CP partnerem Kongresu PR w Rzeszowie

Novimedia CP partnerem Kongresu PR w Rzeszowie [18.04.2008] Rzeszowski Kongres PR to największa impreza branżowa w Polsce, która w tym roku obchodzi 8. urodziny. W tym roku jednym z partnerów imprezy jest Novimedia Custom Publishing... (info)


Wędrówka w rytmie muzyki

Wędrówka w rytmie muzyki [18.04.2008] Przed każdym wyjazdem masz ten sam kłopot – jak zmieścić wszystkie rzeczy do plecaka. Ubrania zajęły już całe wnętrze, a Ty myślisz jeszcze o zabraniu sprzętu grającego. Teraz możesz spokojnie odetchnąć, bo masz już plecak JanSport Recourse... (info)


Nowości w ofercie produktów do drewna marki Dulux®

Nowości w ofercie produktów do drewna marki Dulux® [18.04.2008] Dotychczasowe lakiery, lakierobejce i impregnaty Dulux® zastąpiono ich udoskonalonymi wersjami, odpowiadającymi na najnowsze oczekiwania rynkowe w zakresie ochrony i dekoracji drewna... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...