informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


MP3 dla indywidualistów

MP3 dla indywidualistów [18.04.2007] Firma TRAK ELECTRONICS zaprezentowała pierwsze modele ze swojej nowej ekskluzywnej linii. Odtwarzacze MP3 Spike i QuickSilver powstały z myślą o bardzo wymagających użytkownikach... (info)

Polisa z adwokatem [18.04.2007] „Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rozszerza ofertę produktową w zakresie ubezpieczeń”.. (info)

Domeny z Euro 2012 biją rekordy popularności [18.04.2007] Serwis Domeny.pl poinformował, że w ciągu pół godziny od ogłoszenia werdyktu UEFA, zarejestrowano aż kilkadziesiąt domen z nazwą Euro 2012... (info)

253 mandaty dla Platformy Obywatelskiej [18.04.2007] Gdyby wybory do Sejmu odbyły się teraz, Platforma Obywatelska obsadziłaby 253 parlamentarne fotele – wynika z najnowszego sondażu realizowanego na zlecenie Wirtualnej Polski przez firmę badawczą Gemius S.A... (info)

Kolejni partnerzy dołączają do Royal Clubu [18.04.2007] Prestiżowy program lojalnościowy w ciągu 6 miesięcy pozyskał wielu partnerów, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem... (info)

Kancelaria P.J. Sowisło na 32 miejscu w Polsce! [18.04.2007] W ogłoszonym dziś, 18 kwietnia 2007 r., dorocznym Rankingu Kancelarii Prawniczych, Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło z Poznania zajęła 32 miejsce w Polsce na 175 sklasyfikowanych kancelarii!.. (info)

Szkolenie o telefonii IP w Łodzi [18.04.2007] Już 20 kwietnia w Łodzi odbędzie się szkolenie „Call-eX Business Meeting”. Jego uczestnicy poszerzą swoją wiedzę o temat bezpiecznej migracji do telefonii VoIP. Szkolenie organizowane jest przez liderów polskiego rynku VoIP - Konsorcujm FEN oraz Datera Sp. z.o.o... (info)


Historyjki obrazkowe

Historyjki obrazkowe [18.04.2007] Śmiem twierdzić, że każdy zetknął się w życiu z komiksem – bowiem któż nie zna prześmiewczego Garfielda, tajemniczego Batmana, gapowatego Kaczora Donalda czy niezwykłej pary Asterixa i Obelixa?.. (info)


Erotyczny e-komiks

Erotyczny e-komiks [18.04.2007] Ruszył pierwszy w polskiej sieci konkurs na e-komiks erotyczny. Organizator konkursu – firma Unimil docenia siłę komiksu już dobre kilka lat - do każdej paczki ..... (info)


DKV pomaga zarządzać flotą przez internet

DKV pomaga zarządzać flotą przez internet [18.04.2007] Firma DKV Euro Service, emitent kart paliwowo-serwisowych, unowocześniła swoje usługi internetowe. Dzięki dodaniu nowych funkcji wzbogaciliśmy ..... (info)


BenQ P860 - 8 Mpix aparat cyfrowy z 6x zoomem optycznym

BenQ P860 - 8 Mpix aparat cyfrowy z 6x zoomem optycznym [18.04.2007] Aparat wyposażono w stabilizator obrazu, polskie menu i zestaw funkcji dla automatycznego i ręcznego ustalania parametrów ekspozycji... (info)


Intermoda na Gali Moda&Styl

Intermoda na Gali Moda&Styl [18.04.2007] Wydawnictwo magazynu Moda&Styl już po raz kolejny zorganizowało wielką Galę Moda&Styl połączoną z obchodami trzecich urodzin magazynu... (info)


Eleganckie przyjęcie w domu

Eleganckie przyjęcie w domu [18.04.2007] Na co dzień nie mamy czasu na celebrowanie posiłków z najbliższymi, nie mówiąc o spotkaniu przy stole z przyjaciółmi. W pośpiechu jemy obiad, na stojąco pijemy kawę... (info)


Nieznane oblicze kawy

Nieznane oblicze kawy [18.04.2007] Czy delektując się swoją codzienną małą czarną zastanawiałaś się kiedyś, ile tajemnic kryje w sobie kawowe ziarenko, z którego powstaje ten aromatyczny napar?.. (info)

Deadline Marketing [18.04.2007] Nowy Art Director w Deadline Marketing.. (info)

Wypróbuj nową wersję SiteBuilder’a [18.04.2007] OGICOM – wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu – zaoferował nową wersję zaawansowanego kreatora stron WWW... (info)

TFAŻ - Teatralny Festiwal Amatorski - Żmichowska [18.04.2007] Od 19 do 21 kwietnia już po raz drugi młodzi i zdolni twórcy zaprezentują swoje umiejętności podczas Teatralnego Festiwalu Amatorskiego - Żmichowska... (info)


Sposób na wilgoć w łazience

Sposób na wilgoć w łazience [18.04.2007] Urządzając łazienkę, chcemy by była ona funkcjonalna i estetyczna. Nadzorując pracę ekipy remontowej, zwracamy szczególną uwagę na równe fugi, ..... (info)

Niebanalny sposób rekrutacji! [18.04.2007] Agencja Heureka postanowiła w dość ciekawy sposób zawalczyć o swoich nowych pracowników - organizuje konkurs!.. (info)

Wielki nabór Heuretyków! [18.04.2007] Agencja reklamowa Heureka, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, planuje powiększyć swój zespół nawet o kilkanaście nowych twarzy... (info)


Odpowiedzialny marketing według Bacardi - Martini Polska

Odpowiedzialny marketing według Bacardi - Martini Polska [18.04.2007] Odpowiedzialność społeczna i odpowiedzialny marketing to priorytety dla Bacardi - Martini Polska. Celem firmy jest propagowanie bezpiecznego i właściwego spożywania alkoholu... (info)


Roca Polska partnerem turnieju tenisowego

Roca Polska partnerem turnieju tenisowego [18.04.2007] Roca Polska - producent nowoczesnej ceramiki sanitarnej - została sponsorem generalnym I Mistrzostw Polski Artystów w Tenisie ROCA OPEN... (info)

I Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie - Roca Open [18.04.2007] Już w najbliższy weekend, 21-22 kwietnia, odbędą się I Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie ROCA OPEN... (info)

Skype i bezpieczeństwo sieci korporacyjnych [18.04.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, opublikował nowy raport: "Skype i bezpieczeństwo sieci korporacyjnych"... (info)

Kaspersky Lab bada bezpieczeństwo sieci WiFi i urządzeń Bluetooth w Warszawie [18.04.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował nowy artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi oraz urządzeń Bluetooth w Warszawie... (info)


Pakiet bezpieczeństwa AVG Internet Security w pełni chroni system Windows Vista

Pakiet bezpieczeństwa AVG Internet Security w pełni chroni system Windows Vista [18.04.2007] Zintegrowana ochrona AVG Internet Security jako pierwsza oferuje pełną ochronę dla systemu operacyjnego Windows Vista przed ..... (info)

Nowoczesna Stacja Dializ Fresenius Nephrocare w Nowym Sączu [18.04.2007] Pacjenci z Nowego Sącza i okolic nareszcie będą dializowani w nowym, przestronnym budynku, wybudowanym na terenie Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...