informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

MPlab dla e-Porady.PIT.pl [18.03.2008] Skomplikowane zagadnienia podatkowe i zawiłe przepisy prawa podatkowego stały się jaśniejsze dla przeciętnego odbiorcy odkąd powstał portal PIT.pl. Już niedługo poruszanie się po tejże stronie internetowej będzie jeszcze bardziej przejrzyste... (info)

Nowy projekt MPlab [18.03.2008] Sklepy internetowe na dobre zadomowiły się pod naszymi strzechami, a asortyment nie ogranicza się już jedynie do drobnych przedmiotów codziennego użytku, obejmuje również sprzęt RTV, meble, itp... (info)

Euzebiusz Smolarek SportoWWWcem Roku 2007! [18.03.2008] Euzebiusz Smolarek został wybrany przez użytkowników Wirtualnej Polski SportoWWWcem 2007 Roku. Piłkarz wyprzedził dziewiętnastu kandydatów do tego zaszczytnego tytułu, w tym Adama Małysza, Roberta Kubicę, Tadeusza Błażusiaka i Otylię Jędrzejczak... (info)


Woda z kostki

Woda z kostki [18.03.2008] Niewiele jest rzeczy w historii, które zmieniły w tak znaczący sposób postrzeganie świata, że dotychczasowe standardy okazały się nieaktualne. W malarstwie, jednym z takich kamieni milowych był kierunek stworzony przez Georges Braque’a i Pabla Picassa... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.03.2008 [18.03.2008] Dzisiejsza sesja upłynęła w całkowicie innych nastrojach w porównaniu z dniem wczorajszym. Indeksy na warszawskim parkiecie od początku dnia rosły, a zdecydowanym liderem okazał się indeks WIG20, który piął się systematycznie w górę przez cały dzień... (info)


Włoskie złoto w ziarenkach

Włoskie złoto w ziarenkach [18.03.2008] Ziarnista kawa O’CCAFFE SUPER BAR to włoska nowość na polskim rynku. Doskonała mieszanka Arabiki i Robusty charakteryzująca się typową włoską intensywnością zachwyci i rozbudzi zmysły nawet najwytrawniejszych kawoszy... (info)


Sofa NICEA – współczesna interpretacja Art Deco

Sofa NICEA – współczesna interpretacja Art Deco [18.03.2008] Nowoczesna stylizacja to dążenie do elegancji i poszukiwanie kompromisu pomiędzy klasyczną skromnością i wymowną dekoracyjnością. Proste, tak modne dzisiaj geometryczne kształty..... (info)


Wiosna kwitnąca jak ty

Wiosna kwitnąca jak ty [18.03.2008] Herbata Young Tea „Czas na Herbatę” zawiera sekret wiecznej młodości wschodu – żeńszeń, spowalniający proces starzenia, dodatek białej herbaty oraz zielonej Sencha i Gunpowder oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia układ nerwowy i pomaga w koncentracji... (info)


Vedia & Holdcut – That’s Who I Am!

Vedia & Holdcut – That’s Who I Am! [18.03.2008] Firma VEDIA S.A. ma przyjemność poinformować o swoim oficjalnym demo-trakcu. Znajdzie się on na wszystkich nowych odtwarzaczach VEDIA. Utwór został przygotowany przez Polskiego producenta Holdcut’a specjalnie na zamówienie firmy VEDIA... (info)

Psz.pl w serwisie Media Wirtualnej Polski [18.03.2008] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl rozpoczął współpracę z Wirtualną Polską. Unikalne treści o wydarzeniach międzynarodowych i gospodarce światowej wzbogacą serwis Media portalu WP.pl... (info)


Wiosenne porządki

Wiosenne porządki [18.03.2008] Idzie wiosna! Najwyższy czas zrobić wiosenne porządki w swoim organizmie i pozbyć się zimowego sadełka. Pomogą w tym kapsułki Bellforma Vitana C.L.A + Chrom + B6 redukujące tkankę tłuszczową oraz zapobiegające utracie mięśni... (info)


7milowy wdraża SAP w Galmar Marciniak

7milowy wdraża SAP w Galmar Marciniak [18.03.2008] 7milowy rozpoczął w styczniu br. kolejny projekt wdrożeniowy systemu wspomagającego zarządzanie SAP ERP. Nowym Klientem została firma Galmar Marciniak s.j. specjalizująca się w produkcji systemów uziemień, instalacji odgromowej i przepięciowej... (info)

Dzień z Avnetem w Poznaniu [18.03.2008] Avnet Sp. z o.o. zorganizuje 22 kwietnia (wtorek) w Poznaniu, w TUBA CLUB (www.tubaclub.pl) przy ul. Małe Garbary 6, szkolenie dla swoich Biznes Partnerów (również tych potencjalnych)... (info)

Fakro na Budmie [18.03.2008] Już po raz siedemnasty firma FAKRO zaprezentowała swoją ofertę na Targach BUDMA. Polska firma FAKRO, pomimo że uczestniczy w wielu branżowych imprezach na całym świecie, to właśnie w Poznaniu po raz pierwszy prezentuje najnowsze produkty... (info)

Seagate wspiera rozwijające się rynki pamięci masowej [18.03.2008] Seagate tworzy nowy oddział Consumer Solutions, który wykorzysta osiągnięcia Consumer Electronics i Branded Solutions. Równocześnie zacieśnia się współpraca pomiędzy jednostkami Enterprise, Personal Compute oraz New Business Initiatives... (info)


Ręcznemu przepisywaniu mówimy stop! ABBYY FineReader 9.0 przepisze za Ciebie.

Ręcznemu przepisywaniu mówimy stop! ABBYY FineReader 9.0 przepisze za Ciebie. [18.03.2008] Rosnące zainteresowanie dokumentem elektronicznym, obiegiem i archiwizacją dokumentów nie eliminuje z użycia papieru drukowanego, a widoczny wzrost sprzedaży urządzeń skanujących oznacza, że dokument papierowy wciąż pełni ważną role w firmach i instytucjach... (info)

Nowa witryna Kliniki Rehabilitacyjnej Nowy Dwór [18.03.2008] Klinika Rehabilitacyjna Nowy Dwór to kameralny ośrodek zajmujący się leczeniem schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu. Pod adresem www.rehabilitacjanowydwor.com znajdują się informacje dotyczące Kliniki oraz oferowanych przez nią zabiegów... (info)


Wiosenna kolekcja myszek Kensington

Wiosenna kolekcja myszek Kensington [18.03.2008] Czy można za pomocą jednego urządzenia sterować komputerem, prowadzić prezentację oraz zarządzać multimediami? Jak najbardziej. Taką właśnie funkcjonalność oferują nowe myszki Kensington z kolekcji SlimBlade, które pojawiły się na polskim rynku... (info)

OFE – lata ciężkiej pracy mogą się w końcu opłacić [18.03.2008] Zgodnie z nowymi zasadami zreformowanego systemu emerytalnego w 2009 roku rozpoczną się wypłaty pierwszych emerytur. Nowy system wszedł w życie 1 stycznia 1999 roku i wyeliminował międzypokoleniową umowę..... (info)


Wielkanoc po „Świdnicku”

Wielkanoc po „Świdnicku” [18.03.2008] Czy wiesz czego potrzebuje wielkanocny mazurek? Oczywiście „Świdnickich” bakalii i dodatków do pieczenia oraz aromatycznej włoskiej kawy O’Ccaffe Royal Espresso…do towarzystwa... (info)


O wyższości makaronu nad ziemniakami.

O wyższości makaronu nad ziemniakami. [18.03.2008] O wyższości makaronu nad ziemniakami decyduje nie tylko krótszy czas przygotowania, ale przede wszystkim zawarte w makaronie składniki odżywcze, wpływające korzystnie na zdrowie i kondycję, zwłaszcza jeśli podamy zdrowy makaron Siła Serca... (info)


Wiosenna premiera Konica Minolta

Wiosenna premiera Konica Minolta [18.03.2008] W ofercie firmy Konica Minolta pojawiło się nabiurkowe urządzenie wielofunkcyjne magicolor 2590MF. Zastąpiło model magicolor 2490MF, od którego odróżnia je m.in. dodatkowe oprogramowanie... (info)

RuckZuck po raz kolejny na Dolnym Śląsku [18.03.2008] Kłodzko to następne dolnośląskie miasto, do którego zawitała sieć RuckZuck. Pod koniec lutego sieć obchodziła uroczyste setne otwarcie salonu we Wrocławiu, a już od 14 marca klientów zaprasza kolejny salon, tym razem w Kłodzku... (info)


Geox na targach obuwia

Geox na targach obuwia [18.03.2008] Geox - marka obuwia z oddychającą podeszwą – po raz trzeci została zaprezentowana na „Targach Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych”, a jej stoisko niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających... (info)


Wiosenna dieta

Wiosenna dieta [18.03.2008] Czerwone herbaty Pu Erh „Czas na Herbatę” pomogą zadbać o wiosenną sylwetkę a ich fantazyjne smaki sprawią, że dieta nie będzie nudna. Waniliowe lody zastąpi Pu Erh waniliowa, skutecznie orzeźwi Pu Erh Ice Tea a rumowa Pu Erh uwiedzie tajemniczym smakiem... (info)


Nowy BenQ Joybook A53 – zaawansowana technologia i wielkomiejski styl

Nowy BenQ Joybook A53 – zaawansowana technologia i wielkomiejski styl [18.03.2008] BenQ poinformował o wprowadzeniu najnowszego modelu notebooka PC z 15.4” matrycą o rozdzielczości WXGA. Model pracuje pod kontrolą procesora Intel® Core™ 2 Duo T7250... (info)

Indygo: nowa wersja systemu do zarządzania transportem i flotą [18.03.2008] Indygo Polska sp. z o.o. udostępniła najnowszą wersję swojego kompleksowego rozwiązania wspomagającego zarządzanie w firmach transportowych bazującego na systemie klasy ERP Microsoft Dynamics AX... (info)


Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany

Świąteczne godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany [18.03.2008] W okresie wielkanocnym zmienią się godziny otwarcia Parku Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej. Warto o tym pamiętać, planując zakupy.Trwa gorączka przedświątecznych przygotowań. Ich nieodłącznym elementem są zakupy... (info)
"Wyspa Wielkanocna" na wielkanocnym stole [18.03.2008] Do wielkanocnych wypieków warto podać wyjątkową herbatę, która wypełni święta wielkanocne aromatem i podkreśli smak świątecznych ciast. Herbaciarnie „Czas na Herbatę” polecają herbaty, które dodadzą smaku i aromatu Wielkanocy... (info)


VAXOL Spray do usuwania woskowiny usznej

VAXOL Spray do usuwania woskowiny usznej [18.03.2008] Zmiękczanie i bieżące usuwanie woskowiny usznej to ważny pielęgnacyjny zabieg o charakterze profilaktycznym. Jest on również niezbędny przed planowanym zabiegiem usuwania korków woskowinowych przez lekarza... (info)


Kolekcja jak z bajki…

Kolekcja jak z bajki… [18.03.2008] Wolnymi kroczkami zbliża się do nas wiosna, świat roślin i zwierząt przechodzi okres budzenia się do życia, wraz z nimi budzą się nowe pomysły i propozycje tworzenia bielizny damskiej... (info)

Domy rodzinne dla każdego Kamodus: PR dla firmy Unibud (grupa Budimex) [18.03.2008] Agencja Kamodu prowadzi od marca 2008 roku produktowe i wizerunkowe działania public relations dla firmy Unibud (grupa Budimex) - www.unibud.com.pl. Zadaniem agencji jest wsparcie Unibudu w procesie rebrandingu oraz promocja wizerunku firmy i jej usług... (info)


Jak właściwie zamontować okno?

Jak właściwie zamontować okno? [18.03.2008] Wiosna to taki czas w roku, kiedy ludzie, pełni energii i witalności, snują plany i gotowi są na zmiany. Wymieniają zawartość szaf, przestawiają meble lub kupują nowe, przemalowują ściany.... (info)

Wejchert gościem IAA Young Professionals [18.03.2008] Już w najbliższy czwartek, 20 marca o godzinie 19 w Multikinie Złote Tarasy, odbędzie się kolejne spotkanie zespołu IAA Young Professionals, którego gościem specjalnym będzie Łukasz Wejchert, prezes grupy Onet.pl... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...