informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 7


Grupa Ekspertów WZW B

Grupa Ekspertów WZW B [18.03.2007] Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych została w roku 2006 formalnie ustanowiona Grupa Ekspertów na rzecz terapii przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B... (info)


Chorzy na przewlekłe WZW B w Polsce domagają się dostępu do skutecznej terapii

Chorzy na przewlekłe WZW B w Polsce domagają się dostępu do skutecznej terapii [18.03.2007] Przewlekłe zapalenie wątroby typu B stanowi cały czas wyzwanie dla systemu ochrony zdrowia w Polsce... (info)


Wirusowe zapalenie wątroby: cicha plaga

Wirusowe zapalenie wątroby: cicha plaga [18.03.2007] Wirusowe zapalenie wątroby typu B to choroba, która może prowadzić do śmierci. Wirus, który ją wywołuje (HBV), może wywołać powikłania prowadzące do marskości lub pierwotnego raka wątroby... (info)


BenQ W10000: projektor full HD (1080p) dla entuzjastów kina domowego

BenQ W10000: projektor full HD (1080p) dla entuzjastów kina domowego [18.03.2007] Najwyższa jakość obrazu dla kina domowego: kontrast 10.000:1 i Advanced Continuous Electronic IRIS, jasność 1100 ANSI lumenów, głośność zaledwie 23dB, 8-segmentowe koło barwne, technologia DLP z DarkChip3™ DMD.. (info)

McCann Erickson przygotował kampanię społeczną dla Centrum Mediacji Partners Polska [18.03.2007] Ogólnopolska kampania społeczna „Mediacje Rozwodowe” ma na celu poinformowanie rozwodzących się o tym, że zamiast prowadzić długą i bolesną walkę w sądzie, mogą przekazać sprawę profesjonalnym mediatorom, z pomocą których rozwiążą swoje problemy w sposób pokojowy i konstruktywny... (info)

Wyniki BRE Banku Hipotecznego za 2006 rok [18.03.2007] Najlepszy rok w historii BRE Banku Hipotecznego przyniósł rekordowy zysk brutto w wysokości 40,2 mln zł i wartość rocznej sprzedaży na poziomie 1 333 mln zł... (info)

Zbuntowani lustrowani [18.03.2007] Na początku była cisza. Zupełnie odwrotnie niż przy stworzeniu świata. Chaosik wykluwał się powoli w sejmowych kuluarach. Przez kilka miesięcy wrzucano tam do jednego kotła wszystko, co miało jakikolwiek związek z życiem publicznym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...