informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Internauci WP wybrali polskie seriale wszech czasów [18.03.2006] Rodzimi Internauci są nadzwyczaj sentymentalni. Nie tylko doskonale pamiętają historyczne już niemal polskie seriale, ale darzą je sympatią, uznaniem, a nawet uwielbieniem. .. (info)

Microsoft Dynamics CRM 3.0 umożliwia obsługę tysięcy stanowisk w dużych korporacjach [18.03.2006] Microsoft poinformował, że od wprowadzenia na rynek rozwiązania Microsoft Dynamics CRM 3.0 w grudniu 2005 r., zostało ono wdrożone w licznych wielkich przedsiębiorstwach... (info)

Dwa lata od debiutu rynkowego [18.03.2006] Bestseller Opla, Astra, zmierza do pierwszego miliona.. (info)

Marka DermaPlast, informacje o produkcie [18.03.2006] Seria DermaPlast to wyjątkowo przyjazne dla skóry plastry opatrunkowe. Wykonane z trwałych materiałów doskonale przylegają do ciała, nie powodują podrażnień oraz przepuszczają powietrze i parę wodną... (info)

Najlepszy scentralizowany system transakcyjny w Polsce [18.03.2006] Nagroda Gazety Bankowej dla systemu Comarch wdrożonego w Banku BPH.. (info)

System Kronopol - siła nowoczesnej technologii [18.03.2006] Budownictwo szkieletowe, do tej pory święcące triumfy w krajach skandynawskich i w Ameryce Północnej, jest coraz popularniejsze w regionach, gdzie do tej pory przeważało budownictwo tradycyjne... (info)

Sensacja CEBIT - nowy format komputera osobistego Samsung [18.03.2006] Samsung Electronics rzuca wyzwanie rynkowi tradycyjnych komputerów osobistych i wprowadza Q1 (ultramobilny PC)... (info)

Kaspersky i Tarari ulepszają sprzętową ochronę [18.03.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o nawiązaniu współpracy z firmą Tarari, Inc. zajmującą się akceleracją algorytmów... (info)

Svaneke-Christianso-Svaneke [18.03.2006] Svaneke to jeden z wielu na wyspie przytulnych porcików jachtowych, w sezonie można stąd dostać się na Christianso, maleńką wysepkę, mekkę artystów i miłośników ornitologii... (info)

Kudłaci i skrzydlaci mieszkańcy Bornholmu [18.03.2006] „Kiedy Półwysep Skandynawski był już gotowy, Panu Bogu została jeszcze garść najlepszych rzeczy jakie można znaleźć na dalekiej północy. Wrzucił to wszystko do Bałtyku i tak powstała wyspa Bornholm.”.. (info)

Bornholm od kuchni [18.03.2006] Wybierając się na Bornholm radzę nastawić się kulinarnie na ryby. Dumą mieszkańców wyspy jest danie zwane „Słońce Bornholmu” (lub „Słońce nad Bornholmem”); jest to wędzony śledź polany żółtkiem, podawany na kromce czarnego chleba i posypany gruboziarnistą solą... (info)

Uliczkę znam w... Nexo [18.03.2006] A znam i to nie jedną. Pochłonęłam ich widok oczami otwartymi z zachwytu i nie zapomnę do końca życia... (info)

Zając-szczęściarz [18.03.2006] Koty mają piękny zwyczaj obdarowywania swoich właścicieli swoimi zdobyczami. Jeżeli kot jest najedzony, zadbany, kocha swojego pan i ma warunki do polowania, to „niespodzianka” pod drzwiami gwarantowana... (info)

Pan leśniczy idzie do szkoły [18.03.2006] Nie mam zamiaru krytykować wykształcenia panów w zielonych mundurach ani zachęcać ich do ponownego zasiadania w szkolnych ławkach ale uważam, że do szkół, szczególnie tych wielkomiejskich, powinni się wybrać. I to jak najszybciej!.. (info)

Leśna ścieżka edukacyjna czyli dlaczego dzieci hałasują w lesie? [18.03.2006] Z podstawowymi zasadami ekologii dzieci stykają się zaraz po przekroczeniu progu szkoły, dowiadują się o segregacji odpadów, biorą udział w akcjach zbierania baterii, wiedzą jak należy obchodzić się z pustymi pojemnikami pod ciśnieniem i do czego prowadzi używanie freonu... (info)

Zrozumieć dyslektyka. [18.03.2006] Trudno zrozumieć ociemniałego jeżeli samemu ma się dobry wzrok. Trudno pojąć problemy niesłyszącego jeśli samemu ma się dobry słuch... (info)

Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej 20 marca 2006 [18.03.2006] Kandydaci na studia będą mogli odwiedzać uczelnię w godz. 10.00 – 18.00... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...