informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Wrocław na orbicie, czyli polski wkład w podbój kosmosu

Wrocław na orbicie, czyli polski wkład w podbój kosmosu [18.02.2008] Od 7 lutego tego roku odwiedzających Międzynarodową Stację Kosmiczną będzie witać niewielki napis „Wroclaw University of Technology”. Reklama znalazła się na antenach, zamontowanych na zewnętrznej części europejskiego laboratorium Columbus... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.02.2008 [18.02.2008] Tydzień rozpoczął się dla inwestorów bardzo udanie. Od początku dnia na parkiecie dominowała strona popytowa. Dobre nastroje w całej Europie spowodowały, że główne warszawskie indeksy w ciągu dnia systematycznie rosły... (info)

Leasing samochodów dostawczych- wykorzystanie w logistyce leasingu [18.02.2008] Leasing jako sposób finansowania inwestycji w przedsiębiorstwie jest obok kredytu bankowego najczęściej wybieraną formą pozyskania kapitału niezbędnego do rozwoju firmy... (info)


Aladdin: Przestępstwa w sieci nakręcają rynek zabezpieczeń

Aladdin: Przestępstwa w sieci nakręcają rynek zabezpieczeń [18.02.2008] Wzrostom przestępczości zorganizowanej w sieci, towarzyszy coraz większa liczba groźnych ataków informatycznych wymierzonych w organizacje i przedsiębiorstwa... (info)

Konkurs Super Zima z Superfoto.pl [18.02.2008] Uważasz, że zrobione przez Ciebie, podczas tegorocznej zimy, zdjęcie jest ciekawe i zasługuje na nagrodę? Zgłoś je do konkursu Super Zima z Superfoto.pl! Druga już edycja zimowej rozgrywki startuje 18 lutego br. i potrwa do 25 marca br... (info)


Zasilacze Gigabyte Odin GT - siła kontroli mocy

Zasilacze Gigabyte Odin GT - siła kontroli mocy [18.02.2008] Dwa nowe zasilacze komputerowe Gigabyte serii Odin GT o mocy 550W i 800W są już dostepne na polskim rynku. Cechą szczególną obu produktów jest możliwość monitorowania i zarządzania wartościami poszczególnych linii napięć poprzez dołączone oprogramowanie... (info)

Dzień z Avnetem we Wrocławiu [18.02.2008] 11 marca 2008r. (wtorek) we Wrocławiu, w Klubie Antidotum (www.antidotum.wroc.pl) przy ul. Kiełbaśniczej 32 odbędzie się szkolenie dla Biznes Partnerów Avnet... (info)


Drogerie Natura interaktywnie

Drogerie Natura interaktywnie [18.02.2008] Bądź piękna, bądź naturalna, bądź sobą! – zachęca nowy portal internetowy Drogerii Natura: www.drogerienatura.pl. Na apelach się nie kończy – nowy serwis w bardzo przystępny i ciekawy sposób radzi jak ten plan zrealizować... (info)

Ramię w ramię z deweloperem [18.02.2008] Wraz z nadejściem nowego roku Money Expert uruchomił program partnerski – „Deweloper”. Opierać się on będzie na ścisłej współpracy z wybranymi deweloperami, dzięki której klienci obu firm będą mieli łatwy dostęp do ofert partnerów... (info)


Ubierz swój telefon

Ubierz swój telefon [18.02.2008] Rynek akcesoriów do telefonów komórkowych dostosowuje się do zmieniających się trendów. Od dawna wiadomo, że dla młodych ludzi nie tylko samo urządzenie jest ważne - liczy się także jego wygląd i wygoda użytkowania go... (info)


Przenośne i kolorowe twarde dyski od Freecoma

Przenośne i kolorowe twarde dyski od Freecoma [18.02.2008] Freecom - producent elektroniki użytkowej oraz multimedialnych rozwiązań do magazynowania danych - zaoferował dyski zewnętrzne 2,5” z serii ToughDrive - Pro White i Pink. Dyski dostępne są u autoryzowanego dystrybutora Freecoma w Polsce - firmie Veracomp... (info)


Szlifierka wibracyjna FDOS-150 – renowacja na zawołanie

Szlifierka wibracyjna FDOS-150 – renowacja na zawołanie [18.02.2008] Szybko wyszlifuje małe i średnie powierzchnie z drewna i metalu. Dzięki niej twoje wnętrza w niedługim czasie i przy minimalnym wysiłku będą wyglądały jak nowe... (info)


Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa w Wielkiej Wsi

Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa w Wielkiej Wsi [18.02.2008] W sobotę, 16 lutego, w hali sportowej w Białym Kościele, gm. Wielka Wieś odbył się Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa. W imprezie sportowej wzięli udział Wójtowie, Radni oraz pracownicy Urzędów Gmin i Starostwa Powiatowego w Krakowie... (info)


Zakończenie ferii w Gminnym Ośrodku Kultury w Jerzmanowicach.

Zakończenie ferii w Gminnym Ośrodku Kultury w Jerzmanowicach. [18.02.2008] Tegoroczne ferie choć pozbawione śniegu i mrozu sprzyjały dużej frekwencji dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Jerzmanowicach oraz Filiach GOK na terenie gminy... (info)


5 porad, jak wwwędrować po górach

5 porad, jak wwwędrować po górach [18.02.2008] Masz ochotę na wypoczynek w górach? Szukasz odpowiedniej oferty w atrakcyjnej cenie? Pomoże portal Góry.pl, który jest stworzony z myślą o Tym, żeby ułatwić Ci życie... (info)

Najwyższy zysk Lubawa S.A. – wyniki za IV kw. 2007 r. [18.02.2008] LUBAWA S.A., spółka notowana na GPW, producent technicznej konfekcji dla służb mundurowych, ogłosiła wyniki finansowe za IV kwartał 2007 roku. Spółka odnotowała rekordowy w swojej historii zysk netto... (info)


W drodze na ratunek

W drodze na ratunek [18.02.2008] Z początkiem roku wystartował ogólnopolski program edukacyjny „W drodze na ratunek”, który ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach i ograniczenie liczby śmiertelnych ofiar wypadków komunikacyjnych... (info)

Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie [18.02.2008] Europ Assistance UK wprowadziła do swojej oferty innowacyjna usługę ID THEFT ASSISTANCE,dzięki której ofiary kradzieży danych osobistych i/lub finansowych mogą w prosty i szybki sposób uzyskać fachową pomoc prawną i administracyjną... (info)

Konkurs „Usprawnienia- WAKACJE 2007” rozstrzygnięty. [18.02.2008] Konkurs ten miał na celu wyłonienie i wyróżnienie tych Partnerów Europ Assistance Polska, którzy wykazują wyjątkowo wysoką skuteczność w zakresie usprawnień pojazdów... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce [18.02.2008] Karty płatnicze wydawane przez Kredyt Bank S.A. objęte są pakietem ubezpieczeniowym gwarantowanym przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A... (info)

Popularność sportów zimowych a zmiany w travel assistance [18.02.2008] Grupa Europ Assistance Group rozpoczęła swoją działalność na świecie w 1963 roku od świadczenia usług związanych z assistance turystycznym. Wówczas tradycyjny assistance podróżny zapewniał pokrycie kosztów leczenia za granicą oraz repatriację Klienta do kraju... (info)

Bankassistance, jako istotny element w strategii utrzymania klienta [18.02.2008] Analitycy zjawiska migracji klientów definiują wskaźnik churn, jako liczbę osób, która przestała korzystać z danego produktu czy usługi w określonym czasie, podzielona przez średnią liczbę ogólnych użytkowników wspomnianego produktu lub usługi... (info)

Nowe programy Europ Assistance Polska [18.02.2008] Nowy program Europ Assistance Polska- BZ WBK Assistance For Friends dla pracowników Banku BZ WBK oraz usługa medyczna „Twoja Opieka Medyczna” z firmą Concordia... (info)

Rozwój TETA HR Center [18.02.2008] TETA HR Center poszerza ofertę o nowe usługi hostingu aplikacji TETA oraz outsourcingu usług IT w zakresie tychże aplikacji dla aktualnych i potencjalnych klientów... (info)


Kolor nadaje rytm

Kolor nadaje rytm [18.02.2008] Na gorącej „Scenie mody” Quelle same wakacyjne hity… Pink, świeże owoce, niepowtarzalny denim i efekt glamour. Efektowna i ekstrawagancka kolekcja damska spodoba się z pewnością Klientkom, które lubią eksperymentować z modą, tworząc swój własny oryginalny styl... (info)

Odwiedź Kaspersky Lab na wystawie CeBIT 2008 [18.02.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska J16 w hali nr. 6 podczas wystawy CeBIT 2008, która odbędzie się w dniach 4-9 marca w Hanowerze... (info)

Przyszłość telewizji naziemnej w standardzie HD - dyskusja w wielkiej Brytanii. [18.02.2008] DTG (Digital TV Group) - grupa producentów, nadawców i organizacji konsumenckich związanych z telewizją - przygotowała dokument krytykujący koncepcję wprowadzania HDTV do transmisji naziemnych w platformie Freeview... (info)


Świat mody męskiej

Świat mody męskiej [18.02.2008] Przewodnim motywem tej ekskluzywnej kolekcji męskiej na sezon wiosna/lato 2008 jest kolor. Projektanci Quelle zastosowali ulubione przez mężczyzn barwy: beżu, odcienie oliwki, grafitu i brązu oraz stworzyli garderobę w stylu ponadczasowej klasyki... (info)


Panasonic Polska przejmie operacje w krajach bałtyckich

Panasonic Polska przejmie operacje w krajach bałtyckich [18.02.2008] Panasonic Polska poinformował, iż z dniem 1 kwietnia 2008 r. przejmie wszystkie operacje biznesowe na Litwie, Łotwie i w Estonii. Celem zmian jest wzmocnienie marki i wzrost sprzedaży produktów Panasonic w krajach bałtyckich... (info)

Urodzinowe spotkanie Kraków PR [18.02.2008] Dnia 22 lutego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera krakowscy piarowcy będą świętować pierwsze urodziny Stowarzyszenia Kraków PR, którego założycielem jest Łukasz Wilczyński... (info)

Kalendarium wydarzeń 18-22.02.2008 [18.02.2008] Początek tygodnia nie będzie obfitował w wiele publikacji makroekonomicznych. Poniedziałek powinien upłynąć na rynkach w miarę spokojnie zwłaszcza, że tego dnia giełdy w USA nie pracują (urodziny Washington’a)... (info)

Oszczędności, osiągi, ochrona – Pan Mechanik [18.02.2008] Pan Mechanik to grupa skutecznych, nowoczesnych preparatów, służących do regeneracji i zabezpieczania metalowych powierzchni tarcia podzespołów samochodu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...