informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Mariusz Manowski został dyrektorem ds. rozwoju biznesu Mio Technology w Europie Wschodniej

Mariusz Manowski został dyrektorem ds. rozwoju biznesu Mio Technology w Europie Wschodniej [18.02.2007] Mio Technology Ltd. (MTL) ogłosiła, że Mariusz Manowski dołączył do firmy jako dyrektor ds. rozwoju biznesu i będzie nadzorować sprzedaż oraz wspierać działania związane z public relations i marketingiem na rynku Europy Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia)... (info)


BenQ śnieżnobiały panoramiczny monitor LCD

BenQ śnieżnobiały panoramiczny monitor LCD [18.02.2007] Prosta i elegancka, śnieżnobiała obudowa monitora FP93VW idealnie uzupełnia każde wnętrze, a 5-milisekundowy czas reakcji zapewnia niezrównane wrażenia estetyczne.. (info)

Baumit laureatem! [18.02.2007] Już po raz trzeci firma Baumit została uhonorowana wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2006. Nagrodę od kilku lat przyznaje miesięcznik Builder... (info)

Kolejne regularne połączenie Schenkera pomiędzy Polska i Rumunią [18.02.2007] Schenker jedynym operatorem logistycznym w Polsce, który oferuje swoim klientom dwa razy w tygodniu regularne połączenia drobnicowe z Polski do Rumunii. Pierwsze połączenie z Polski, które trafia do północnej części Rumunii.. (info)

Sieć łączności dla ING Banku Śląskiego [18.02.2007] Telekomunikacja Polska przy współpracy z firmą NextiraOne stworzyła sieć łączności dla 330 placówek ING Banku Śląskiego... (info)

Żółty Anioł 2007 [18.02.2007] Marka Volkswagen oraz asystent parkowania zostały wyróżnione przez ADAC... (info)

Rockwool wśród najbardziej uznanych firm na świecie [18.02.2007] Reputacja i dobry wizerunek firmy w oczach opinii publicznej coraz częściej staje się celem dla szefów spółek i korporacji. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Reputation Institute Grupa Rockwool należy do elity firm posiadających najlepszą reputację na świecie... (info)

Nowe karty sportowe Dominet Banku [18.02.2007] Dominet Bank rozszerzył ofertę sportowych kart debetowych, kredytowych i przedpłaconych. Została ona przygotowana z myślą o kibicach klubów sportowych... (info)

BRE Bank trzeci na rynku kredytów hipotecznych [18.02.2007] W 2006 roku (od stycznia do grudnia) BRE Bank sprzedał klientom detalicznym mBanku i MultiBanku 22,4 tys. kredytów hipotecznych (kredyty uruchomione) o łącznej wartości 4,61 mld zł... (info)


Volvo S80 zwycięzcą kategorii „Limuzyny i Kombi” plebiscytu „Auto nr 1 w Polsce” 2007 roku

Volvo S80 zwycięzcą kategorii „Limuzyny i Kombi” plebiscytu „Auto nr 1 w Polsce” 2007 roku [18.02.2007] Flagowy model Volvo - limuzyna S80 zwyciężyła w kategorii limuzyn i samochodów kombi w polskiej edycji prestiżowego konkursu „Auto 1 of Europe” organizowanego w 25 krajach europejskich... (info)

Xelion rozwija ofertę funduszy inwestycyjnych [18.02.2007] Doradcy Finansowi Xelion pozyskali nowego partnera - Fortis Investments Management Luxembourg S.A. oraz rozszerzyli ofertę o AIG SFIO Parasol Podatkowy... (info)

Silnik VQ Nissana nagrodzony w rankingu Ward’s 10-Best Engines [18.02.2007] Rasowa i mocna jednostka wyróżniona doroczną nagrodą już po raz 13. z rzędu.. (info)

NISSAN umacnia swoją pozycję na polskim rynku [18.02.2007] Nissan odnotowuje stały wzrost sprzedaży i udziału w polskim rynku o czym świadczy roczny bilans sprzedaży opublikowany niedawno przez firmę... (info)


Kanadyjczycy w polskim Comedy Central

Kanadyjczycy w polskim Comedy Central [18.02.2007] Polski Comedy Central zakupił dwa nowe seriale komediowe „Trailer Park Boys” i „Corner Gas”, które wraz z wieloma innymi nowościami, m.in. serialem „Scrubs” oraz polskimi produkcjami, zagoszczą w wiosennej ramówce stacji od marca... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...