informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Zmiany w Radzie Nadzorczej Grupy Lotos SA [18.02.2006] Pod koniec stycznia br., w Gdańsku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy LOTOS SA. Podczas posiedzenia podjęto m.in. decyzję o zmianach w składzie Rady Nadzorczej spółki... (info)

LOTOS Cup dobiegł końca [18.02.2006] Ponad 200 młodych skoczków wzięło udział w Międzynarodowym Finale LOTOS Cup 2006. Zawody - ostatnie w tym roku - odbyły się na skoczniach kompleksu Krokiew w Zakopanem... (info)

Otwarcie biura w Katowicach [18.02.2006] Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wyraził zgodę na przejęcie przez LOTOS Paliwa (spółka córka Grupy LOTOS SA) 12 stacji paliw, zlokalizowanych na południu kraju i należących do Slovnaft Polska SA... (info)

Nagroda dla LOTOS-u [18.02.2006] Paweł Olechnowicz, prezes Zarządu Grupy LOTOS SA został uhonorowany Laurem Umiejętności.. (info)

Biba w reprezentacji Europy [18.02.2006] Agnieszka Bibrzycka (kapitan i najlepszy strzelec LOTOSU Gdynia) jest jedyną Polką, która wystąpi w Meczu Gwiazd Euroligi... (info)

Kolor Roku 2006 [18.02.2006] Firma ICI - producent farb marki Dulux prowadzi projekt Colour Futures, którego celem jest wyodrębnienie najnowszych tendencji w kolorystyce i aranżacji wnętrz... (info)

Trendy wiosna-lato 2006, czyli co słychać w męskim świecie mody [18.02.2006] Już od dawna świat mody przestał być przestrzenią zarezerwowaną tylko dla pań. Zmagania z pięknym i ciekawym wyglądem to coraz bardziej męska sprawa i nie zapominają o tym ani projektanci mody, ani sami klienci... (info)

Nowa kolekcja Springfielda wybiera się z Tobą w podróż [18.02.2006] Wiosenno-letnia kolekcja Springfielda zachwyca przede wszystkim kolorami. To one tworzą niepowtarzalne wrażenia i nakreślają nastrój propozycji, które Springfield przygotował na ciepłe dni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...