informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 18.01.2008 [18.01.2008] Dzisiejsze notowania indeksy rozpoczęły poniżej wczorajszego zamknięcia. Nastrojom na GPW nie pomogły nawet poranne wzrosty na azjatyckich giełdach, gracze mieli w pamięci wczorajszą mocną przecenę na Wall Street... (info)


Świeża copy we Freshu

Świeża copy we Freshu [18.01.2008] Agencja reklamowa Fresh wzmocniła skład Działu Kreacji. Nowym nabytkiem została Ewa Chylat-Wińska, która objęła stanowisko copywritera. We Freshu będzie zaangażowana w tworzenie kreacji dla rzecz Klientów Agencji... (info)


Gdy ściany chorują. Profesjonalna pomoc w trudnych sytuacjach.

Gdy ściany chorują. Profesjonalna pomoc w trudnych sytuacjach. [18.01.2008] Tłuste plamy na ścianach? Grzyb pojawiający się niewiadomo skąd? Ekspert Tikkurila podpowiada jak sobie z nimi radzić nie narażając się na kompleksowy remont całego pomieszczenia i duże koszty... (info)

Prezenty dla babci i dziadka w Auchan Bielany [18.01.2008] Dzień Babci i Dzień Dziadka tuż, tuż. Auchan Bielany Park Handlowy przy ul. Francuskiej zaprasza wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze kupić upominków dla najbliższych. Z myślą o babciach i dziadkach zaplanowano także słodki konkurs... (info)

Wzrasta sprzedaż aut używanych przez internet [18.01.2008] Internet znacząco wpływa na sprzedaż samochodów używanych. Grupa AAA Auto obliczyła, że pod koniec 2007 roku sprzedaż samochodów, które znalazły swoich właścicieli dzięki rezerwacji online wzrosła o 117% w porównaniu z rokiem wcześniejszym... (info)

Pomysł na niecodzienny prezent [18.01.2008] Dziadkowie też powinni dostawać prezenty… Okazja już za chwilę - Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia). Jest to wspaniała okazja, by pomyśleć nad niebanalnym upominkiem, który na pewno sprawi im wielką radość... (info)

Nowa witryna internetowa firmy Dipol [18.01.2008] Wychodząc na przeciw potrzebom zagranicznych kontrahentów 14 stycznia 2008 roku ruszyła nowoczesna, anglojęzyczna witryna firmy Dipol www.dipolnet.com.. (info)

Fuzja węgierskiego AAA Auto [18.01.2008] 14 stycznia połączyły się cztery filie węgierskie należące do AAA Auto Group N.V. Nowopowstała firma należy w całości do AAA Auto Group N.V., holenderskiej firmy „matki”, która z kolei nadzoruje działalność całej Grupy AAA Auto... (info)

Oracle przedstawia aplikację Oracle Product Information Management for Retail [18.01.2008] Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży produktu Oracle Product Information Management for Retail, nowatorskiej aplikacji do zarządzania danymi firmowymi (master data management)... (info)

Viva Las Vegas! [18.01.2008] W dniach 7-10.01.2008 odbyły sie w Las Vegas największe światowe targi elektroniki użytkowej. Zgromadziły one ponad 2700 wystawców (ponad dwa razy więcej niż europejskie targi o podobnej formule IFA w Berlinie)... (info)

Optimum PR dla agencji SFX i jej tenisistów [18.01.2008] Agencja Optimum PR rozpoczęła współpracę z byłą tenisistką Magdaleną Grzybowską, obecnie przedstawicielką międzynarodowej agencji menedżerskiej SFX Tennis... (info)

Portal Eksportuj.pl współredagowany przez Internautów. [18.01.2008] W ręce użytkowników serwisu Eksportuj.pl oddane zostało nowe narzędzie – panel redakcyjny. Dzięki niemu każdy może publikować swoje teksty, a tym samym współtworzyć zawartość portalu... (info)


Next Generation Plasmawall tylko w TSB

Next Generation Plasmawall tylko w TSB [18.01.2008] Jako jedyni w Polsce przedstawiamy Next Generation Plasmawall.Next Generation Plasmawall to ściana plazmowa, ale w nowej lepszej wersji. Większa jasność, mniejsze odstępy pomiędzy ekranami, specjalna anty - odblaskowa powloka... (info)

„Hu, hu, ha, kasa gra!” SMS-owy quiz Super Expressu. [18.01.2008] Hu, hu, ha, kasa gra!, to SMS-owa zabawa dla czytelników Super Expressu, przygotowana przez One-2-One Media Solution.Zabawa potrwa od 18 stycznia do końca miesiąca... (info)

Kaspersky Lab na konferencji MacWorld 2008 [18.01.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, wziął udział w konferencji MacWorld 2008 wspólnie z firmą Parallels tworzącą oprogramowanie do wirtualizacji i automatyzacji... (info)

Nowa usługa telekomunikacyjna 2call [18.01.2008] We wrześniu 2007 roku na rynku usług telekomunikacyjnych pojawił się nowy gracz. Spółka IPtell, powstała w lipcu 2007, wprowadziła operatora sieci telekomunikacyjnej 2call... (info)

PandaLabs wykryło trojany przeprowadzające nowy typ ataków [18.01.2008] Laboratorium PandaLabs wykryło nowy sposób przeprowadzania ataków z wykorzystaniem rootkitów, które ukrywają się, zastępując główny rekord startowy (master boot record - MBR), czyli pierwszy sektor dysku twardego, zmodyfikowaną wersją... (info)


Kanapa jak nowa!

Kanapa jak nowa! [18.01.2008] Karnawał to czas wielu towarzyskich spotkań. Nasze salony w tym czasie zamieniają się w centrum życia towarzyskiego. Czasami cierpią na tym nasze meble, na których pozostają wspomnienia naszych szaleństw w postaci plam i zabrudzeń... (info)


Łazienka z dziecięcych marzeń

Łazienka z dziecięcych marzeń [18.01.2008] Kolorowe zasłony prysznicowe, miękkie dywaniki z postaciami z bajek – to prosty i niedrogi sposób, by zmienić zwykłą łazienkę w miejsce przyjazne dzieciom. Firma Sealskin proponuje do dziecięcych łazienek kolekcje: Sebastian, Princess i Duckling... (info)

Dobry start Ponaru Silesia [18.01.2008] Ponar Silesia, spółka zależna giełdowego Ponaru Wadowice, podpisała pierwszy duży kontrakt z klientem zagranicznym. W bieżącym roku dostarczy mu produkty o łącznej wartości przekraczającej 1,5 mln zł... (info)

Specjalna wersja DCP-357C na 50-te urodziny Brother w Europie [18.01.2008] W 2008 roku Brother obchodzi 50-lecie istnienia w Europie. Z tej okazji przygotował dla swoich Klientów specjalne wersje produktów: urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek oraz drukarek etykiet. Jeszcze w styczniu ukaże się na polskim rynku urządzenie DCP-357C... (info)


UTA-nij swoje koszty w 2008

UTA-nij swoje koszty w 2008 [18.01.2008] UTA Polska wydała w 2007 roku o ponad 40% więcej kart paliwowych niż w 2006 roku. Prognozujemy, że w 2008 przedsiębiorcy będą jeszcze chętniej inwestować w narzędzia usprawniające zarządzanie środkami transportu... (info)


Wentylować ale jak?

Wentylować ale jak? [18.01.2008] Jakość powietrza ma zasadniczy wpływ zarówno na samopoczucie mieszkańców, jak i na stan samego domu. W każdym budynku powinien funkcjonować sprawny system wentylacji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...