informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 18.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Szerokopasmowy router internetowy SURECOM EP-4904AX [18.01.2007] Do końca lutego 2007 r. (lub do wyczerpania zapasów) trwa w AJM Electronics promocja szerokopasmowego routera internetowego Surecom (Internet Broadband Router 4 xRJ45+1 Print Server M) oznaczonego symbolem EP-4904AX... (info)


Nashuatec MP1600 i MP2000

Nashuatec MP1600 i MP2000 [18.01.2007] Euroimpex SA – dystrybutor Nashuatec – wprowadza do sprzedaży nową serię urządzeń wielofunkcyjnych... (info)

Inwestor FIZ w styczniu przeprowadzi emisję i wejdzie na giełdę [18.01.2007] Investor FIZ – fundusz inwestycyjny, który w ciągu pierwszych 14 miesięcy działalności przyniósł inwestorom ponad 85% zysku osiągając jeden z najlepszych wyników w Polsce, wchodzi na giełdę... (info)


Zarysowania szyb – jak im zaradzić?

Zarysowania szyb – jak im zaradzić? [18.01.2007] Nowe i nie porysowane okna są wizytówką naszych mieszkań i domów. Aby utrzymać ten stan trzeba jednak włożyć odrobinę wysiłku i pracy. .. (info)


Odkrywaj Fiata Bravo na blogu www.quellichebravo.it

Odkrywaj Fiata Bravo na blogu www.quellichebravo.it [18.01.2007] W dniu 20 grudnia po raz pierwszy w historii motoryzacji został uruchomiony blog www.quellichebravo.it. .. (info)


Zentropy Partners (od 1.01. 2007 MRM Worldwide) dla Feminatalu N oraz przyszłych mam i tatusiów

Zentropy Partners (od 1.01. 2007 MRM Worldwide) dla Feminatalu N oraz przyszłych mam i tatusiów [18.01.2007] Wszystko o ciąży i rodzicielstwie w sieci: od kalendarza ciąży, przez galerię brzuszków, po kącik tatusia... (info)

Dołącz do Google i innych Liderów Biznesu na forum „Bt’s Big Thinkers” [18.01.2007] Liderzy biznesu tacy jak Eric Schmidt, prezes Google i Nandan M. Nilekani, prezes Infosys dzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie reguł kierujących biznesem, rządami i społeczeństwem w 21 wieku, na ekskluzywnym forum internetowym uruchomionym przez BT... (info)


Routery i karty Belkin G+ MIMO - większą prędkość i szerszy zasięg

Routery i karty Belkin G+ MIMO - większą prędkość i szerszy zasięg [18.01.2007] Produkty z nowej serii routerów i kart MIMO to sposób na wygodne, bezprzewodowe korzystanie w domu z urządzeń obsługujących: muzykę, gry, filmy i dane... (info)

Oprogramowanie z fabryki [18.01.2007] Nowy pakiet Compuware OptimalJ udostępnia narzędzia typu „Software Factories” i pozwala narzucić jednolitą architekturę całemu zespołowi programistycznemu... (info)

Nagrodzony Fuchs [18.01.2007] W grudniu w warszawskiej Sali Kongresowej rozstrzygnięta została IX edycja Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play"... (info)


Wielki mały dysk

Wielki mały dysk [18.01.2007] 5 grudnia europejski oddział Toshiba Storage Device Division zaprezentował urządzenie, będące sumą wieloletnich doświadczeń firmy Toshiba w produkcji tego rodzaju napędów... (info)


Kamienie jubilerskie: Ametyst

Kamienie jubilerskie: Ametyst [18.01.2007] Ametyst. Nazwa tego kamienia pochodzi od greckiego słowa amethystos, co oznacza trzeźwy... (info)


Mnichów recepty na rydze

Mnichów recepty na rydze [18.01.2007] Cicho, spokojnie, na wzgórzu nad Wisłą. Opactwo benedyktynów w Tyńcu. Po placu przemykają rozmodleni biznesmeni. W habitach... (info)

Za ten strajk zapłacicie pensjami [18.01.2007] W czwartek referendum strajkowe w kopalniach Kompania Węglowa stoi pod ścianą żądań górników Zarząd giganta ostrzega związkowców: strajk odbierze nam szansę na 200 mln zł kredytu. Wtedy wszystkim zajrzy w oczy widmo bankructwa... (info)

Szef Totalizatora zdusi szarą strefę [18.01.2007] Totalizator jak powietrza potrzebuje nowości. Jeśli wyłoży na wideoloterie 200 mln EUR, wróci na pozycję lidera rynku... (info)

Wraca dobra pani minister [18.01.2007] Nowy plan naprawy i konsolidacji. Obniżymy koszty pracy, zlikwidujemy niektóre agencje i fundusze, ułatwimy budowę dróg i autostrad — obiecuje minister finansów... (info)

DRSA przyłącza się do Koalicji na Rzecz Otwartych Standardów [18.01.2007] Operator telekomunikacyjny Długie Rozmowy S.A. (DRSA) zdecydował się poprzeć ideę otwartych standardów. Jej celem jest propagowanie wolnego dostępu do pełnej specyfikacji m.in. formatów plików czy konstrukcji sprzętu. Tak by nie były one limitowane przez autorów standardu prawnie, finansowo lub tajemnicą handlową... (info)

Bitwę przetrwa tylko czwórka [18.01.2007] Zbliża się decydujące starcie dolnośląskich zespołów pop-rockowych. Rozpoczyna się drugi etap Muzycznej Bitwy Polskiego Radia Wrocław. Z grupy półfinalistów wyłoniona zostanie czwórka wykonawców, którzy zmierzą się 18 lutego podczas koncertu finałowego... (info)

Ocean rocka bez cycków [18.01.2007] Zespół Ocean, jedna z najczęściej koncertujących grup rockowych w kraju, został bohaterem całego dnia w Polskim Radiu Wrocław. W piątek (22 stycznia) będzie wiadomo, co dla twórców albumu „Niecierpliwy dostaje mniej” oznacza rock and roll... (info)

Światłowody dla Gniezna [18.01.2007] Gniezno - 70-tysięczne miasto nieopodal Poznania i kolebka polskiej państwowości - zyskało nową inwestycję. Jest nią szybka sieć światłowodową, której twórcą jest Inotel SA, niezależny operator telekomunikacyjny... (info)


Nowy Fructus dla plantatorów

Nowy Fructus dla plantatorów [18.01.2007] FOSFAN S.A. wzbogacił linię nawozów ogrodniczych FRUCTUS o nowy produkt - PLANTATOR z borem. Uniwersalny, wieloskładnikowy Fructus PLANTATOR przeznaczony jest do ogródków działkowych oraz do dużych gospodarstw specjalizujących się w hodowli warzyw i owoców, a także plantacji przemysłowych... (info)


FreecoNet i FEN wspólnie wypromują VoIP

FreecoNet i FEN wspólnie wypromują VoIP [18.01.2007] FreecoNet – platforma VoIP umożliwiająca darmowe połączenia pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów stacjonarnych od dowolnego operatora (tradycyjnego lub VoIP) – podpisała umowę o współpracy z Konsorcjum FEN, największym dystrybutorem Linksys (koncern Cisco) w regionie Europy Centralnej i Wschodniej... (info)


Do salonu i warsztatu

Do salonu i warsztatu [18.01.2007] Żeby były wytrzymałe, odporne na ścieranie, antypoślizgowe, a w dodatku jeszcze ładne. Takie, przyznajmy dość wysokie, wymagania stawiamy przed płytkami stosowanymi na posadzki w pomieszczeniach gospodarczych i miejscach użyteczności publicznej.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...