informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 47


Plextor rozdaje prezenty

Plextor rozdaje prezenty [17.12.2013] Gamermas to świąteczny konkurs marki Plextor, w którym można wygrać prezent dla najbliższej osoby i poprosić o jego wysyłkę w każdy zakątek świata. W puli nagród, oprócz dysków M5 Pro i M5M, znajduje się m.in. karta MSI oraz mysz Logitech... (info)


Odkrycie na targach mody w Kopenhadze i Düsseldorfie - pończochy nasączone feromonami!

Odkrycie na targach mody w Kopenhadze i Düsseldorfie - pończochy nasączone feromonami! [17.12.2013] Na polskim rynku pojawiły się właśnie pierwsze na świecie pończochy nasączone... feromonami. Nowość ta już zdążyła podbić targi mody w Kopenhadze i Düsseldorfie... (info)


PEKAES kupuje Chemikals i otwiera się na Wschód

PEKAES kupuje Chemikals i otwiera się na Wschód [17.12.2013] PEKAES przejął 100% udziałów w Chemikals, spółce, która jest regionalnym liderem operującym i zarządzającym kolejowym terminalem przeładunkowym na granicy Polski z Obwodem Kalingradzkim... (info)

Bitwa o talenty i narzędzia analityczne, czyli co nas czeka w oprogramowaniu dla HR w 2014 roku [17.12.2013] Zidentyfikowanie, pozyskanie talentów, ich rozwój zgodnie z celami firmy oraz utrzymanie najcenniejszych pracowników nie traci na znaczeniu, dlatego nadchodzący rok dla działów HR upłynie między innymi pod znakiem „bitwy o talenty”... (info)


Nowa jakość motywacji na rynku

Nowa jakość motywacji na rynku [17.12.2013] Efektywne zarządzanie zespołami pracowników wymaga stosowania różnych narzędzi. Trafny ich dobór przekłada się na większe zaangażowanie ludzi i osiąganie wyznaczonych przez organizację celów... (info)


Sklepy wciąż nie zezwalają na skanowanie lub fotografowanie cen!

Sklepy wciąż nie zezwalają na skanowanie lub fotografowanie cen! [17.12.2013] Z najnowszego badania dotyczącego skanowania i fotografowania cen przez konsumentów wynika, że zdecydowana większość sklepów w Polsce zabrania tej praktyki... (info)

Europ Assistance Polska podbija Facebook - #takasytuacja [17.12.2013] Europ Assistance Polska uruchomiła profil na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Strona firmy codziennie zyskuje nowych fanów... (info)

Oracle udostępnia system operacyjny Oracle Linux 6.5 [17.12.2013] Nowa wersja systemu zawiera jądro Unbreakable Enterprise Kernel Wersja 3 i zintegrowane z nim narzędzie DTrace, zapewnia obsługę kontenerów Linux Container oraz oferuje wiele innych funkcji... (info)

XI Toruński Wieczór Kolęd [17.12.2013] 26 grudnia 2013 r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Toruniu o 17.00 rozpocznie się toruńskie kolędowanie... (info)

Bella Skyway Festival na 4+ [17.12.2013] Badania opinii uczestników oraz przedstawicieli branży restauracyjnej i turystyczno-hotelarskiej wykazały jednoznacznie pozytywny wpływ Bella Skyway Festival na rozwój turystyczny i gospodarczy Torunia... (info)


Poczuj się jak w domu - B&B Hotel Wrocław Centrum już otwarty!

Poczuj się jak w domu - B&B Hotel Wrocław Centrum już otwarty! [17.12.2013] Turyści i biznesmeni odwiedzający stolicę Dolnego Śląska mogą już skorzystać z usług hotelu B&B Wrocław Centrum. Wyzwanie wkomponowania nowoczesnego projektu w sąsiadujące z nim kamienice powierzono firmie RD bud... (info)


Wzorowy design – kolekcja mebli Max XIV firmy Unimebel

Wzorowy design – kolekcja mebli Max XIV firmy Unimebel [17.12.2013] Decydując o aranżacji wnętrza zazwyczaj jedną z pierwszych decyzji, którą należy podjąć jest wybór stylu i kolorystyki wystroju... (info)


TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape - aranżuj z temperamentem!

TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape - aranżuj z temperamentem! [17.12.2013] Efektowne przyciski TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape nie pozwolą nam na obojętność. To pretekst, by funkcjonalnym elementom łazienkowej aranżacji wreszcie nadać więcej temperamentu!.. (info)

Świąteczny zapach pomarańczy [17.12.2013] W biegu i w trakcie zakupowej gorączki, pragniemy wreszcie poczuć tą magiczną atmosferę, dzięki której choć na kilka chwil będziemy mogli oderwać się od obowiązków i trosk... (info)


Symfonia dobrego smaku – kolekcja sztućców Violino marki Gerpol

Symfonia dobrego smaku – kolekcja sztućców Violino marki Gerpol [17.12.2013] Wykwintne danie podobnie jak utwór muzyczny stanowi zgraną kompozycję dopasowanych do siebie składników. Ważny jest każdy, najdrobniejszy element – od wybranych produktów, poprzez sposób przyrządzania, a na jego podaniu kończąc... (info)


CHEP Polska zbadał poziom satysfakcji swoich klientów

CHEP Polska zbadał poziom satysfakcji swoich klientów [17.12.2013] Australijska firma CHEP, światowy lider w usługach wynajmu palet i kontenerów, każdego roku przeprowadza badanie satysfakcji klientów w zakresie współpracy i zarządzania łańcuchem dostaw... (info)


Praktyczny i elegancki prezent pod choinkę

Praktyczny i elegancki prezent pod choinkę [17.12.2013] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment w roku. To czas spędzony z bliskimi, długie rozmowy, rodzinne ciepło, zapach choinki i pysznych, świątecznych potraw. To także przyjemność otrzymywania i wręczania najbliższym prezentów... (info)


Apexim AB zagra z WOŚP

Apexim AB zagra z WOŚP [17.12.2013] W tym roku Apexim AB po raz pierwszy zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Firma przyłączy się do akcji WOŚP pod hasłem „Na ratunek”, organizując sztaby stacjonarne na 11 stacjach paliw... (info)

Równe, równiejsze, idealnie gładkie! [17.12.2013] Cztery ściany, wbrew powszechnemu twierdzeniu, mogą przybrać niekonwencjonalny design. Ich faktura – gładka lub porowata, a przede wszystkim kolor, przy którego wyborze możliwości mamy nieskończenie wiele... (info)


Duchy Poetów w Galerii Delfiny

Duchy Poetów w Galerii Delfiny [17.12.2013] 16 grudnia 2013 roku w Galerii Delfiny na warszawskim Powiślu odbył się wieczór autorski Ernesta Brylla i Marcina Stycznia poświęcony ich wspólnej książce pt. „Duchy poetów”, opowiadającej nieznane historie z życia znanych, polskich poetów... (info)


MERCURE WISŁA PATRIA - NOWY HOTEL W SIECI MERCURE

MERCURE WISŁA PATRIA - NOWY HOTEL W SIECI MERCURE [17.12.2013] Położony w rodzinnym mieście Adama Małysza hotel Patria dołączył w grudniu br. do rodziny hoteli Mercure. To już 19-sty w Polsce obiekt tej marki. Mercure Wisła Patria rozpoczyna działalność na podstawie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis... (info)

Sektor finansowy inwestuje w nowoczesne technologie [17.12.2013] Rok 2013 upłynął bankom, towarzystwom funduszy i ubezpieczycielom pod znakiem optymalizacji kosztów i uatrakcyjniania swojej oferty dla klientów... (info)


Feliz Navidad – Wesołych Świąt po hiszpańsku

Feliz Navidad – Wesołych Świąt po hiszpańsku [17.12.2013] Magii Świąt Bożego Narodzenia ulega cały Świat! Święty Mikołaj, bombki na choinkach, kolorowe światła na ulicach miast – wszystko to zwiastuje ten wyjątkowy okres w roku, gdy wspólnie z rodziną zasiadamy przy stole i biesiadujemy... (info)


O podłogach Chapel Parket w mediach społecznościowych

O podłogach Chapel Parket w mediach społecznościowych [17.12.2013] Miłośnicy stylizowanych dębowych podłóg mają od niedawna do dyspozycji nowe źródła informacji i inspirujących fotografii. Firma Chapel Parket Polska uruchomiła konta w trzech popularnych portalach społecznościowych... (info)


Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę?

Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę? [17.12.2013] Okres przedświąteczny to zbliżający się czas najważniejszej kolacji w roku. Każdy pragnie by był to moment wyjątkowy. Gospodynie robią świąteczną listę zakupów, wszyscy rozmyślają nad świątecznymi prezentami, które przyniosą radość naszym bliskim... (info)

Ceny w sylwestra - nie wszędzie będzie drogo [17.12.2013] To już ostatnie dni na wybranie wymarzonego balu sylwestrowego. Jeśli koszty powitania Nowego Roku spędzają Ci sen z powiek, sprawdź gdzie wydasz najmniej... (info)


Układamy panele. O czym warto pamiętać?

Układamy panele. O czym warto pamiętać? [17.12.2013] Montaż paneli podłogowych nie powinien sprawić kłopotu nawet początkującemu majsterkowiczowi. Podstawowa wiedza i kilka praktycznych wskazówek pomogą szybko odmienić każde wnętrze. Jak zaplanować ilość materiału i jakie akcesoria okażą się przydatne?.. (info)

Prognozy Frost & Sullivan dla rynku komunikacji mobilnej w 2014 roku [17.12.2013] W przyszłym roku możemy się spodziewać raczej ewolucji niż rewolucji, stwierdza Adrian Drozd, Frost & Sullivan.. (info)


Kronopol prezentuje nową linię podłóg

Kronopol prezentuje nową linię podłóg [17.12.2013] Kronopol, czołowy producent paneli podłogowych, wprowadził na rynek innowacyjną linię podłóg – AURUM. Dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii wykonania, najnowsza linia paneli odzwierciedla ideał drewna... (info)


Naturalnie i na każdą kieszeń

Naturalnie i na każdą kieszeń [17.12.2013] Pięć dębowych dekorów - Dąb Luton ciemny, naturalny, złoty, kremowy, grafitowy - odmieniło kolekcję paneli podłogowych i tym samym poszerzyło ofertę salonów RuckZuck... (info)


Polska usługa wśród światowych liderów backupu

Polska usługa wśród światowych liderów backupu [17.12.2013] Magazyn „Biznes Benchmark” przeanalizował serwisy specjalizujące się w przechowywaniu danych w chmurze obliczeniowej... (info)

itelligence sp. z o.o. w czołówce konkursu na najciekawsze wdrożenie ERP w Polsce. [17.12.2013] itelligence po raz kolejny została wyróżniona w plebiscycie „10 najciekawszych wdrożeń ERP w Polsce” organizowanym przez portal decyzje-IT.pl. Wdrożenia systemów ERP oceniali użytkownicy portalu decyzje-IT.pl oddając łącznie niemal 5000 głosów... (info)


Grzejniki Jaga MOST WANTED!!!

Grzejniki Jaga MOST WANTED!!! [17.12.2013] MOST WANTED to katalog grzejników Jaga na 2014 rok, który trafił właśnie na rynek. Publikacja dostępna w wersji elektronicznej oraz drukowanej, przygotowana została w języku polskim... (info)


DOBRA MARKA 2013 dla SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

DOBRA MARKA 2013 dla SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A. [17.12.2013] W kategorii „okna” programu DOBRA MARKA 2013 - Jakość, Zaufanie, Renoma pozycję lidera podtrzymała SOKÓŁKA Okna i Drzwi. Wyróżnienie to docenia najlepiej rozwijające się i rokujące marki na polskim rynku... (info)


Święta w luksusowej rezydencji – w Uroczysku Siedmiu Stawów

Święta w luksusowej rezydencji – w Uroczysku Siedmiu Stawów [17.12.2013] Boże Narodzenie można świętować bez zbędnych przygotowań. W tym roku w Uroczysku Siedmiu Stawów zagoszczą choinki, zapach pierników i blask świec, a nastrój dopełnią dania inspirowane tradycyjnymi potrawami, koncert i zabiegi w SPA by L’Occitane... (info)

Świąteczne ostrzeżenie: W 2013 r. gracze zostali zaatakowani 11,7 miliona razy [17.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab przyjrzeli się atakom, na które narażeni byli gracze na całym świecie w 2013 r. Na chwilę obecną analitycy wiedzą o 4,6 miliona szkodliwych programów, których celem są dane związane z grami... (info)

Microsoft Dynamics CRM Najlepszym Produktem dla Biznesu 2013 [17.12.2013] Firma Microsoft poinformowała, że rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM zostało wyróżnione w corocznym wydaniu specjalnym Gazety Finansowej „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2013”... (info)

Korzyści z powierzenia sprawy o odszkodowanie wyspecjalizowanej Kancelarii Prawnej [17.12.2013] Towarzystwa ubezpieczeniowe w trakcie likwidacji szkody bardzo często nie informują osób poszkodowanych o wszystkich przysługujących im prawach, a kwoty wypłacanych świadczeń, często powodują rozgoryczenie u osób poszkodowanych... (info)


GLAMSTORM.com - Twój osobisty stylista online

GLAMSTORM.com - Twój osobisty stylista online [17.12.2013] GLAMSTORM.com. to kompleksowy stylista online. Strona pozwala na przeglądanie tysięcy ubrań, akcesoriów, fryzur oraz elementów makijażu, a następnie na „mierzenie” ich na wirtualnym modelu, odzwierciedlającym rzeczywisty model naszej sylwetki... (info)


Zestaw komputerowy dla Gracza

Zestaw komputerowy dla Gracza [17.12.2013] W wolnej chwili każdy lubi oddawać się ulubionym czynnościom. Jedni z nas wezmą do ręki dobrą książkę, inni obejrzą film a jeszcze inni uruchomią ulubioną grę komputerową... (info)


Jak ze smakiem urządzić jadalnię

Jak ze smakiem urządzić jadalnię [17.12.2013] Jadalnia to ważna część domu, miejsce rodzinnych spotkań, wspólnych posiłków i rozmów. Nabiera na znaczeniu zwłaszcza w okresie Świąt. Urządzona ze smakiem sprawi, że goście będą cieszyć się nie tylko potrawami ale i panującą w niej atmosferą... (info)


Świąteczne prezenty last minute z dostawą do domu przed Świętami? TAK!

Świąteczne prezenty last minute z dostawą do domu przed Świętami? TAK! [17.12.2013] NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy, jak co roku przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich spóźnionych Świętych Mikołajów... (info)


Monnari i Corin dołączyły do najemców płockiej Galerii Mazovia.

Monnari i Corin dołączyły do najemców płockiej Galerii Mazovia. [17.12.2013] CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, informuje, że od 14 grudnia 2013 roku nowe marki z modą damską - Monnari i Corin - rozpoczęły swoją działalność w Galerii Mazovia... (info)


Rozpieszczamy Mamy, czyli rusza drugi konkurs w ramach KLUBU MOJA MAMA I JA!

Rozpieszczamy Mamy, czyli rusza drugi konkurs w ramach KLUBU MOJA MAMA I JA! [17.12.2013] 16 grudnia rusza Program „Rozpieszczamy Mamy” – to druga edycja konkursu, odbywającego się za pomocą platformy internetowej - Klubu Moja Mama i ja... (info)


Tapety: modne, stylowe i dopasowane do naszych wnętrz

Tapety: modne, stylowe i dopasowane do naszych wnętrz [17.12.2013] Wybór tapety jako elementu dekoracyjnego nie należy do zadań najprostszych. Muszą nie tylko zostać odpowiednio dopasowane zarówno do rodzaju pomieszczenia, jak i panującego w nim stylu, zawsze też należy zadbać o ich fachowe położenie na ścianie... (info)


Premium, medium, budget, czyli jak klasyfikujemy opony samochodowe

Premium, medium, budget, czyli jak klasyfikujemy opony samochodowe [17.12.2013] Zakup opon samochodowych wiąże się z podjęciem kilku decyzji odnośnie ich parametrów: szerokości, średnicy czy sezonu, w jakich będą użytkowane. Dla większości z nas nie mniej istotne są także marka, jakość ogumienia i związana z nią cena... (info)


Rośnie grono najemców łódzkiej Sukcesji

Rośnie grono najemców łódzkiej Sukcesji [17.12.2013] Siedem kolejnych firm dołączyło do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja. Są wśród nich marki nieobecne dotychczas w Łodzi oraz nowa na polskim rynku. Wzbogacą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...