informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 36

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.12.2008 [17.12.2008] Emocje opadły, czas na rzeczywistość. Wczorajsze emocje na Wall Street związane z obniżką stóp procentowych w USA o 75 punktów bazowych, nie wpłynęły na zachowanie rynków europejskich i GPW w środę. Powód był prosty,.. (info)


Veracomp i UJ transmitowali spotkanie z Dalajlamą w Internecie

Veracomp i UJ transmitowali spotkanie z Dalajlamą w Internecie [17.12.2008] Bezpośrednią relację on-line można było oglądać na witrynie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki temu w spotkaniu z Dalajlamą w Krakowie wzięła również udział wielka społeczność Internetowa... (info)


Travel 2009 – krakowski Kazimierz

Travel 2009 – krakowski Kazimierz [17.12.2008] Travel Channel wita Państwa w Nowym Roku oraz pragnie zaprosić do oglądania kolejnych odcinków programu Travel 2009. Premiera: 5 stycznia (poniedziałek) o godzinie 20.30.. (info)

Nagroda „iF Design Award 2009” dla aparatu Casio EX-F1 [17.12.2008] Aparat cyfrowy Casio EXILIM EX-F1 otrzymał prestiżową nagrodę „iF Design Award 2009”, przyznawaną przez International Design Forum. W konkursie co roku wyróżniane są produkty łączące w sobie innowacyjne wzornictwo i zaawansowaną technologię... (info)

Wywiad z Izabelle Legeron - Podróż w świat win - z Budapesztu nad Morze Czarne [17.12.2008] Nasz ekspert od wina, Izabella Legeron, odwiedzi Węgry, Rumunię oraz Bułgarię by odkryć co sprawia, że te regiony ponownie stają się głównymi ośrodkami produkcji win. Zapytamy Izabelle o to jak postrzega Europę w stosunku do innych państw, które odwiedziła... (info)


iBox Lunar – eleganckie źródło czystego dźwięku

iBox Lunar – eleganckie źródło czystego dźwięku [17.12.2008] iBox Lunar powstał dla ludzi ceniących elegancję, którzy potrzebują MP4 z radiem i dobrym cyfrowym dyktafonem. Urządzenie z całą pewnością nie należy do kategorii krzykliwych gadżetów... (info)

Millionyou na tropie Mikołaja [17.12.2008] Zakrada się niepostrzeżenie i równie tajemniczo znika. Jego znaki rozpoznawcze to czerwona czapka i broda. Mikołaj – czy uda się go zdemaskować?.. (info)


Zimowe promocje Mastercook

Zimowe promocje Mastercook [17.12.2008] 1 grudnia br. ruszyła nowa promocja Mastercook – „Sypnęło prezentami”. Na kupujących sprzęt wolnostojący czekają nie tylko duże rabaty cenowe ale także atrakcyjne upominki... (info)


Metrohouse pozyskało nowego franczyzobiorce

Metrohouse pozyskało nowego franczyzobiorce [17.12.2008] Jedno z najbardziej znanych biur nieruchomości w Trójmieście - DJ Renoma - dołącza do sieci biur nieruchomości Metrohouse. Na mocy podpisanej umowy firma już wkrótce stanie się jednostką franczyzową Metrohouse... (info)


Henkel oficjalnym dostawcą rajdu Dakar 2009

Henkel oficjalnym dostawcą rajdu Dakar 2009 [17.12.2008] W styczniu 2009 roku, kiedy kierowcy będą przemierzać argentyńskie równiny, chilijskie pustynie i andyjskie bezdroża, firma ponownie będzie oficjalnym dostawcą produktów Loctite® i Pattex do szybkich i efektywnych napraw... (info)

Oferta korporacyjna w IAI-Shop.com [17.12.2008] IAI-Shop.com, dostawca platformy ASP do prowadzenia sklepu i hurtowni internetowych, wprowadza od 1 stycznia 2009 plan taryfowy CORPORATE. Jak sama nazwa sugeruje, jest to oferta skierowana do dużych klientów korporacyjnych... (info)

Próba pobicia Rekordu Guinnessa na PokerStars [17.12.2008] 28 grudnia br. pokerzyści grający na serwisie PokerStars podejmą próbę pobicia Rekordu Guinnessa, polegającą na zgromadzeniu największej liczy uczestników w płatnym turnieju online... (info)

Reprezentacja Polski w finale drużynowych Mistrzostw Świata World Cup of Poker V [17.12.2008] Zakończyły się eliminacje do finału drużynowych zawodów pokera sportowego - World Cup of Poker (WCOP). Po raz drugi w historii polskiego pokera do finału WCOP zakwalifikowała się reprezentacja Polski... (info)


Kolekcja Mebli Klose po raz szósty „Przedsiębiorstwem Fair Play”

Kolekcja Mebli Klose po raz szósty „Przedsiębiorstwem Fair Play” [17.12.2008] Kolekcja Mebli Klose została laureatem tegorocznej, XI edycji konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play. Już po raz 6 jury konkursu doceniło wrażliwość społeczną i najwyższe standardy etyczne, którymi firma Klose kieruje się w swoich działaniach biznesowych... (info)

Salvatore Bonavena zwycięzcą European Poker Tour w Pradze. [17.12.2008] Zakończył się kolejny przystanek mędzynarodowego, prestiżowego cyklu turniejów pokera sportowego PokerStars.com European Poker Tour (EPT). Zwycięzcą EPT w Pradze, po raz pierwszy w historii, został reprezentant Włoch... (info)


Multiform – „Produktem Roku 2009”

Multiform – „Produktem Roku 2009” [17.12.2008] Zwycięski laur w konkursie „Produkt Roku 2009 Meble Plus”, w kategorii Salon przypadł w udziale zestawowi Multiform Kolekcji Mebli Klose. To kolekcja, która zmienia swoje oblicze dostosowując się do gustu klienta... (info)


Nowy wygląd bezpieczeństwa

Nowy wygląd bezpieczeństwa [17.12.2008] Czy w erze automatyzacji i wygody jesteśmy w stanie wyobrazić sobie samochód bez centralnego zamka albo telewizor bez pilota? Już nie – nowoczesność wkroczyła do naszych miejsc pracy i domów... (info)

Veracomp trzeci raz Gazelą Biznesu [17.12.2008] Veracomp SA został uhonorowany Gazelą Biznesu 2008. Prestiżowy tytuł dziennika Puls Biznesu został przyznany krakowskiemu dystrybutorowi po raz trzeci z rzędu. Redakcja nagradza w ten sposób najbardziej dynamiczne firmy w polskiej gospodarce... (info)

Komentarz Expandera: Mieszane uczucia po cięciu stóp w USA (17.12.2008) [17.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Ponownie wyrażona determinacja Rezerwy Federalnej w działaniach, mających pobudzić amerykańską gospodarkę, podziałała na inwestorów, którzy ruszyli do odważniejszych zakupów akcji po tym..... (info)


Tajemniczy klient z wizytą u jubilera

Tajemniczy klient z wizytą u jubilera [17.12.2008] Dla sprzedawców rozpoczął się najgorętszy okres w roku, w którym setki klientów przewiną się przez sklepy w poszukiwaniu prezentów i poświątecznych wyprzedaży... (info)


Kto dziś wysyła prawdziwe pocztówki świąteczne?

Kto dziś wysyła prawdziwe pocztówki świąteczne? [17.12.2008] Po wpisaniu do przeglądarki Google słów - darmowe pocztówki na pierwszym miejscu wyskakuje witryna serwisu oferującego darmowy druk i wysyłkę świątecznych pocztówek. Można do nich dołączać własne zdjęcia, wpisywać teksty życzeń i obdzielić nimi całą rodzinę... (info)


Kask CMS D-JET Rose - Kobieca elegancja

Kask CMS D-JET Rose - Kobieca elegancja [17.12.2008] Kask dla skuterowych dam! Kobiecy charakter zapewnia perłowa biel z subtelnym i niepowtarzalnym motywem kwiatowym! Wyjątkowy i elegancki gadżet dla miłośniczek skuterów!.. (info)

3 nowe programu afiliacyjne TradeDoubler Polska [17.12.2008] TradeDoubler - lider rynku performance marketingu w Polsce, uruchomił trzy nowe programu afiliacyjne – DomZdrowia.pl, Zadowolenie.pl oraz KDC.pl. Programy działają od grudnia bieżącego roku... (info)


Edimax prezentuje bezprzewodową kartę sieciową USB serii nLite

Edimax prezentuje bezprzewodową kartę sieciową USB serii nLite [17.12.2008] Edimax Technology (TSEC: 3047), wiodący producent sprzętu sieciowego, przedstawia nową bezprzewodową kartę sieciową USB serii nLite: EW-7711UAn. Jest to najmniejsza na rynku karta USB będąca wygodnym rozwiązaniem dla mobilnych użytkowników... (info)

Frost & Sullivan: Energia wiatru - pierwsze oznaki spowolnienia [17.12.2008] Niepokój na światowych rynkach zaczyna odbijać się na branży energetyki wiatrowej w Europie Zachodniej. Niektóre przedsiębiorstwa obniżają swoje prognozy i produkcję na rok 2009, zaś rynek wykazuje pierwsze oznaki spowolnienia... (info)


Łatajmy systemy - nie tylko na święta...

Łatajmy systemy - nie tylko na święta... [17.12.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, przypomina o prawdopodobieństwie wystąpienia wzmożonych działań cyberprzestępców i spamerów w okresie świątecznym i noworocznym. Aby nie dać się "złapać", musimy zachować wzmożoną czujność... (info)


Jotkel potrójnie innowacyjny

Jotkel potrójnie innowacyjny [17.12.2008] Trzy potwierdzenia swej innowacyjności zyskał ostatnio Jotkel. Dwie z nich to nagrody w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji, trzecie to wiele wysokich lokat w różnych kategoriach konkursu Kamertony Innowacyjności... (info)


Punkty sprzedaży CYFRY+ w sieci cyfrowych ekranów

Punkty sprzedaży CYFRY+ w sieci cyfrowych ekranów [17.12.2008] CANAL+ Cyfrowy, operator platformy cyfrowej CYFRA+, wyposażył 188 swoich punktów dystrybucyjnych w system digital signage. Sieć cyfrowych ekranów wdrożył NARROWCASTING, dywizja firmy KCSP na bazie rozwiązań, które dostarczył dystrybutor IT, Veracomp SA... (info)

Wygrany przetarg przez Sound of Music. [17.12.2008] W listopadzie Sound of Music, jedna z najdłużej działających w Polsce agencji eventowych, już po raz drugi wygrała przetarg na organizację spotkania sieci sprzedaży LUKAS Banku... (info)


Firma Jartom agentem wyłącznym kompleksu przemysłowego TUP Industrial Project

Firma Jartom agentem wyłącznym kompleksu przemysłowego TUP Industrial Project [17.12.2008] Jartom – europejski doradca nieruchomości komercyjnych został wybrany ekskluzywnym agentem w zakresie najmu i sprzedaży kompleksu przemysłowego TUP Industrial Project... (info)


Serce turysty bezpieczne w Krakowie

Serce turysty bezpieczne w Krakowie [17.12.2008] Od połowy grudnia, wszyscy turyści odwiedzający Gród Kraka mogą czuć się bezpiecznie. W najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscach Krakowa, pojawiło się 18 nowych ogólnodostępnych defibrylatorów... (info)


Praktyczne rozwiązania firmy Welland

Praktyczne rozwiązania firmy Welland [17.12.2008] W sprzedaży pojawiła się nowa stacja dokująca firmy Welland - znanego na świecie producentów urządzeń służących do przenoszenia danych. Dzięki niej możemy łatwo i szybko podpiąć dysk twardy, bez konieczności sięgania do trudno dostępnej obudowy komputera... (info)

Świąteczny Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City [17.12.2008] Jarmark Produktów Regionalnych w świątecznej odsłonie zawsze przyciąga tłumy zainteresowanych. Kolejki ustawiają się po świeże makowce, pierogi z kapustą i grzybami i przepyszne, aromatyczne wędliny... (info)

Świąteczna kampania Blue City [17.12.2008] „Zaprezentuj się na święta” – zachęca na billboardach i w prasie Blue City. Świąteczna kampania centrum chce pokazać warszawiakom, że najlepsze prezenty na święta kupią właśnie pod błękitną kopułą... (info)

Ruszyły zapisy do Szkółki Sqasha w Blue City [17.12.2008] Wszystkich małych miłośników squasha, ale i tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w starciu rakietki ze ścianą, a chcieliby, ucieszy wiadomość, że od 1 grudnia można dołączyć do Szkółki Squasha w Squash City... (info)

Czas wyprzedaży w Blue City [17.12.2008] Niektóre sklepy rozpoczęły je już przed świętami, inne czekają na Nowy Rok – niemniej jednak czas wyprzedaży w Blue City uważamy za oficjalnie rozpoczęty... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...