informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Agencje Health Project Management i Comm Start dla lekarzy

Agencje Health Project Management i Comm Start dla lekarzy [17.12.2007] Health Project Management i Comm Start zorganizowały 19 grudnia br konferencję-debatę poświęconą aktualnym problemom służby zdrowia. Tym razem tematemt był „Czas pracy lekarzy w Polsce w roku 2008. Problem czy katastrofa?.”.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.12.2007 [17.12.2007] Czerwony i nerwowy początek tygodnia. Ostatni tydzień przed świętami rozpoczął się od spadków. Sytuacja na giełdzie w ciągu dnia stopniowo ulegała pogorszeniu, a na parkiecie zdecydowanie przeważali sprzedający... (info)

TETA zacieśnia współpracę z Oracle [17.12.2007] TETA jako firma posiadająca najwyższy poziom przyznawany Partnerom Oracle - „Certified Advantage Partner” przekształciła swój profil członkostwa w programie Oracle PartnerNetwork na „Worldwide”... (info)

Piotr Jurzysta Wiceprezesem B3System S.A. [17.12.2007] Piotr Jurzysta, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora ds. Technicznych w B3System S.A., został mianowany Wiceprezesem Spółki. Jednocześnie przestał piastować stanowisko Członka Zarządu... (info)

Najważniejsza Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego [17.12.2007] Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych zaprasza na II Konferencję Producentów i Dystrybutorów Części Samochodowych, która odbędzie się 17 stycznia 2008 roku w Warszawie... (info)


Żabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynek (relacja ze śniadania prasowego)

Żabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynek (relacja ze śniadania prasowego) [17.12.2007] Zapewne większość z nas, zapytana o ulubioną porę dnia, z pewnością odpowie: "poranek". Nie ma się czemu dziwić – wszak to czas, kiedy można spokojnie usiąść, zjeść śniadanie, wypić kawę, poczytać gazetę i… dowiedzieć się czegoś nowego... (info)


Fiege zdobywcą wyróżnienia honorowego w programie Operator Logistyczny Roku 2007

Fiege zdobywcą wyróżnienia honorowego w programie Operator Logistyczny Roku 2007 [17.12.2007] Warszawa, 17 grudnia 2007 r. – Polski oddział Fiege otrzymał wyróżnienie honorowe w kategorii „Zakres świadczonych usług logistycznych” w VI edycji programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2007... (info)

Pierre Cardin luksusowe akcesoria do notebooków [17.12.2007] Moda na znane marki nigdy nie przemija, bo któż z nas nie lubi korzystać z produktów znanych na całym świecie i cieszących się szacunkiem. Jedną z takich marek od dawna pozostaje Pierre Cardin – symbol dobrego smaku i znakomitego stylu... (info)

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Racketlona - SNG Toya Racketlon Cup [17.12.2007] 15 grudnia br. rozegrano I Mistrzostwa Łodzi w Racketlonie - SNG TOYA RACKETLON CUP. Obok Mistrzostw Polski był to już II w tym roku Turniej Klasyfikacyjny rozgrywany pod egidą Polskiej Federacji Racketlona... (info)

Nowy wymiar projektorów do kina domowego. [17.12.2007] Firma ThemeScene wprowadziła na rynek nowy projektor do kina domowego HD65 dostępny wkrótce w ofercie firmy ViDiS - wyspecjalizowanego dystrybutora projektorów multimedialnych... (info)


Salon – serce domu

Salon – serce domu [17.12.2007] Salon jest wizytówką domu, ale często także okazjonalną sypialnią, miejscem do pracy i placem zabaw dzieci. Życie wymusza różne sytuacje, a to pomieszczenie musi temu sprostać. Warto urządzić je funkcjonalnie, z myślą o zmianach jakie przyniesie czas... (info)

Ruszył nowy portal Budownictwopolska.pl [17.12.2007] Eniro Polska, właściciel katalogu branżowego „Budownictwo”, uruchomił serwis internetowy. BUDOWNICTWOpolska.pl to nowe narzędzie, dzięki któremu oferta budowlana Klientów dotrze do jeszcze szerszego grona osób poszukujących informacji o rynku... (info)


Polskie granice gotowe na Schengen

Polskie granice gotowe na Schengen [17.12.2007] W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski z innymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienia naszego kraju do układu z Schengen... (info)

Sanyo PLC-XL50 dostępny w ofercie ViDiS od stycznia 2008 roku [17.12.2007] Firma Sanyo potwierdziła swoją pozycję lidera w branży projektorów 3LCD, wprowadzając na europejski rynek projektor PLC-XL50. Model ten będzie dostępny od stycznia 2008 roku w ofercie firmy ViDiS - autoryzowanego dystrybutora Sanyo... (info)


Stalowe wykończenie grzejnika JAGA

Stalowe wykończenie grzejnika JAGA [17.12.2007] Grzejnik Taboe Sani marki Jaga oferowany jest także w wykończeniu stali nierdzewnej, w wersji szczotkowanej i satynowanej. Stalowe wykończenie jest nie tylko eleganckie, ale też uniwersalne... (info)


Sylwestrowe wariacje na temat drinków

Sylwestrowe wariacje na temat drinków [17.12.2007] Noc sylwestrowa to z pewnością czas szampana... ale tylko o północy. Resztę chwil możesz urozmaicić w dowolny sposób. Wyjątkowe drinki na bazie wódki Grey Goose, ginu Bombay Sapphire, koniaku Otard i rumu Bacardi nadadzą im niezapomniany smak... (info)

Nowe modele w ofercie Optoma [17.12.2007] Optoma wprowadza do swojego asortymentu dwa nowe mocne projektory: EP774 oraz EP763. Oba modele są już dostępne w ofercie firmy ViDiS - wyspecjalizowanego dystrybutora projektorów multimedialnych... (info)

Pracownicy TelForceOne piszą bloga [17.12.2007] Niewiele firm ma tyle odwagi, by otwarcie mówić o sobie, by umożliwić otoczeniu nieskrępowaną możliwość wyrażania opinii na temat firmy w ogólnodostępnym portalu internetowym. Tę odwagę miało TelForceOne SA, lider rynku akcesoriów GSM... (info)

Nowości w ofercie Optoma [17.12.2007] Wyspecjalizowany dystrybutor projektorów multimedialnych - firma ViDiS sp. z o. o. z Wrocławia wprowadziła do swojej oferty nowe projektory biznesowe Optoma... (info)

Przyspieszony system dostaw w Elesa+Ganter Polska [17.12.2007] Piaseczno, 17 grudnia 2007 r. – Od 1 stycznia 2008 roku ELESA+GANTER Polska wprowadza nowy, przyspieszony system dostaw. Od tej chwili magazyn firmy w Starej Iwicznej będzie regularnie i częściej niż dotychczas..... (info)

Gold Finance informuje Klientów na bieżąco – usługa RSS już dostępna [17.12.2007] Gold Finance informuje Klientów na bieżąco – usługa RSS już dostępna. Gold Finance dzięki wprowadzonej usłudze RSS umożliwia Klientom dostęp do najbardziej aktualnych informacji z rynku finansowego... (info)

Słownik 2007 w Wirtualnej Polsce [17.12.2007] Serwis Wiadomości Wirtualnej Polski rozpoczyna podsumowania 2007 roku. Wystartował właśnie Słownik 2007 – ranking wyrażeń i haseł, które w mijającym roku zrobiły największą karierę medialną... (info)


Wypłyń na szerokie wody ...ale już bez kontroli paszportowych

Wypłyń na szerokie wody ...ale już bez kontroli paszportowych [17.12.2007] O północy 21 grudnia br. Polska wchodzi do Układu z Schengen gwarantującego państwom członkowskim zniesienie kontroli paszportowych na wewnętrznych granicach. Pasażerowie podróżujący promami Stena Line będą mogli przekraczać granicę sprawniej niż dotąd... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...