informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Wspólna promocja Euronetu i Tak Taka w sklepach Savia

Wspólna promocja Euronetu i Tak Taka w sklepach Savia [17.11.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia na terenie południowej Polski... (info)


eAkademia.pl - nowa marka agencji NetArch

eAkademia.pl - nowa marka agencji NetArch [17.11.2008] Firma NetArch, Internet Architecture for Business, w ramach swojej struktury organizacyjnej stworzyła nową markę eAkademia, która specjalizuje się w prowadzeniu działań w zakresie e-learningu i szkoleń tradycyjnych... (info)


Karim Rashid – szafirowy designer

Karim Rashid – szafirowy designer [17.11.2008] Artystyczne spojrzenie na to co codzienne, czyli sztuka użytkowa w wykonaniu Karima Rashida – tak w skrócie można podsumować wystawę, którą do 30 października można było obejrzeć w warszawskiej Domotece. Designer od lat związany jest z marką Bombay Sapphire... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.11.2008 [17.11.2008] Poniedziałkowa sesja na GPW okazała się kolejnym rozczarowaniem. Trudno się temu dziwić, skoro doniesienia ze światowych gospodarek cały czas są niepokojące, a rynki pozostają ciągle mocno rozchwiane... (info)


Z Sobiesławem Zasadą do celu

Z Sobiesławem Zasadą do celu [17.11.2008] NAVTO to nowa nawigacja samochodowa stworzona przez firmę AutoGuard. NAVTO wyposażone jest w dokładne mapy firmy NAVTEQ. Komunikaty głosowe wygłasza jeden z najsławniejszych polskich kierowców rajdowych - Sobiesław Zasada... (info)


Sport w punktu widzenia logistyków

Sport w punktu widzenia logistyków [17.11.2008] Aneta Pastuszka-Konieczna, trzykrotna medalistka olimpijska, opowie o logistyce podczas Igrzysk w Pekinie, temat odżywek dla sportowców przybliży Maciej Ardanowski z Politechniki Szczecińskiej,..... (info)

20 spółek, 1 wdrożenie – 7milowy w Grupie Radiowej Time [17.11.2008] 7milowy, firma z Grupy BCC specjalizująca się we wdrożeniach systemów ERP, zrealizowała projekt implementacji systemu SAP ERP w Grupie Radiowej Time. Projekt wdrożeniowy objął jednocześnie 20 spółek z kilkudziesięcioma filiami rozproszonymi po całym kraju... (info)


Mamo zapnij pasy!

Mamo zapnij pasy! [17.11.2008] W Polsce panuje przekonanie, że kobiety w ciąży nie powinny zapinać pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Prawo drogowe zwalnia je nawet z tego obowiązku. Czy słusznie?.. (info)


QNAP NVR - tani sieciowy monitoring video

QNAP NVR - tani sieciowy monitoring video [17.11.2008] QNAP prezentuje nowe oprogramowanie i serwery NVR-101/ NVR-1012. Cyfrowy zoom, natychmiastowe powiadamianie alarmowe, obsługa nowych modeli kamer IP i wiele więcej w atrakcyjnej cenie... (info)


Sportswear u Digla – zamierzona niedbałość

Sportswear u Digla – zamierzona niedbałość [17.11.2008] W sezonie zimowym 2008/2009 specjalista od garniturów znacznie poszerzył asortyment odzieży sportswear, zwłaszcza w sektorze city. Spokojne tony antracytu, brązu i czerni oraz desenie ton w ton definiują styl na zimę 2008/2009... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce [17.11.2008] Osoby korzystające z platynowych oraz złotych kart kredytowych wydawanych przez Deutsche Bank mają do dyspozycji prestiżowy Program Concierge obsługiwany przez Europ Assistance Polska... (info)

Concierge – prestiżowy serwis dla najbardziej wymagających [17.11.2008] Słowo concierge pochodzi od francuskiego słowa „come des cierges”, które oznacza osobę odpowiedzialną za utrzymanie palących się świec w pomieszczeniach zamkowych. Z czasem, mianem concierge nazywano osoby odpowiedzialne za klucze w budynkach publicznych.. (info)


Kampania urodzinowa Parku Handlowego Auchan Bielany

Kampania urodzinowa Parku Handlowego Auchan Bielany [17.11.2008] Znajdujący się przy ul. Francuskiej na Bielanach Wrocławskich Park Handlowy Auchan Bielany obchodzi w listopadzie piąte urodziny. Jubileusz wspiera kampania reklamowa skierowana do mieszkańców Wrocławia i okolic... (info)

GonnaBe Agencją Reklamową Wydawnictwa SportLive24 S.A. [17.11.2008] Agencja Reklamowa GonnaBe rozpoczęła współpracę z wydawnictwem Sportslive24. Zapewni Wydawnictwu kompleksową obsługę agencyjną. Przygotuje m.in. rebranding Wydawnictwa... (info)


Z Indesitem zdążysz na czas - Sprzęt AGD, który dotrzyma Ci kroku

Z Indesitem zdążysz na czas - Sprzęt AGD, który dotrzyma Ci kroku [17.11.2008] Jeżeli nie chcesz poświęcać wolnego czasu na obowiązki domowe, jeżeli marzysz o posiadaniu urządzeń, które większość pracy wykonają samodzielnie – produkty marki Indesit stworzone zostały właśnie dla Ciebie!.. (info)

Kaspersky Anti-Virus 2009 otrzymuje wyróżnienie Gold Malware Treatment Award [17.11.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o otrzymaniu przez program Kaspersky Anti-Virus 2009 wyróżnienia Gold Malware Treatment Award przyznane przez Anti-Malware Test Lab, laboratorium testujące programy bezpieczeństwa... (info)


Fundusze alternatywne

Fundusze alternatywne [17.11.2008] Październik przyniósł straty nie tylko na inwestycjach tradycyjnych funduszy lecz również hedgingowych. Jak podała amerykańska firma Greenwich Alternative Investments LLC...... (info)


A jesienią polecamy… Majonez Świdnicki

A jesienią polecamy… Majonez Świdnicki [17.11.2008] Lekki, delikatny, idealnie przyprawiony, o tradycyjnie polskim smaku. Zawsze kręcony w prawo. Taki jest właśnie Majonez Świdnicki. Produkt, który od ponad 20 lat gości na naszych stołach... (info)


Skarby Indonezji są już w Polsce

Skarby Indonezji są już w Polsce [17.11.2008] Okazuje się, że nie trzeba wcale podróżować do dalekich krajów, aby poznać ich obyczaje i tradycje. Właśnie nadarza się okazja, żeby z bliska przyjrzeć się kulturze niezwykłego kraju – Indonezji. A wszystko za sprawą agencji IMR advertising by PR... (info)


Pokaż swój świat, odkrywaj inny

Pokaż swój świat, odkrywaj inny [17.11.2008] Wirtualna Polska uruchomiła serwis Pikeo.pl – fotograficzną platformę społecznościową, na której można zamieszczać i przechowywać zdjęcia, udostępniać je innym użytkownikom Sieci oraz tworzyć fotograficzne mapy Polski, Europy, świata... (info)


Nowość: ATEN Console Extender USB CE750

Nowość: ATEN Console Extender USB CE750 [17.11.2008] AJM Electronics wprowadził do sprzedaży Console Extender USB ATEN CE750, stanowiący niezastąpione rozwiązanie w sytuacjach, kiedy zachodzi konieczność uzyskania dostępu do komputera lub KVMa z oddalonego o kilkadziesiąt metrów miejsca... (info)


Zobacz jak łatwiej i szybciej projektować drogi z CGS Extensions

Zobacz jak łatwiej i szybciej projektować drogi z CGS Extensions [17.11.2008] Wiele mówi się w branży drogowej o potrzebie zwiększenia efektywności i skróceniu czasu projektowania. Potrzebę tę realizuje CGS Extensions - aplikacja dedykowana dla programu AutoCAD Civil 3D... (info)

Wywiad z ekspertem zarządzania ryzykiem nt. normy ISO 27005 [17.11.2008] Długo oczekiwana norma zarządzania ryzykiem ISO/IEC 27005 została opublikowana w połowie czerwca 2008 roku w ramach serii norm zarządzania ryzykiem ISO/IEC 2700x... (info)


Konferencja Targi Wyposażenia Wnętrz 2009

Konferencja Targi Wyposażenia Wnętrz 2009 [17.11.2008] 27 listopada w Bussines Centre Club w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji proeksportowej Targi Wyposażenia Wnętrz 2009, skierowana do przedstawicieli branży wyposażenia wnętrz... (info)

Grupa De Dietrich Remeha przejmuje DFM [17.11.2008] Grupa De Dietrich - Remeha jest znana z prowadzenia strategii rozwoju ściśle związanej z wykorzystaniem energii odnawialnych, szczególnie w instalacjach solarnych i pompach ciepła... (info)

Dziesięć przypadków utraty danych wrażliwych w ciągu ostatniego roku [17.11.2008] Skuteczna strategia ochrony zgodnie z normą ISO 27001. Dziesięć przypadków utraty danych na przestrzeni ostatniego roku w różnych krajach świata daje do myślenia. „Przypadki takie jak kradzież danych z tajnych archiwów wojskowych..... (info)

Weź kasę za opinie [17.11.2008] Cokupić.pl – serwis należący do Grupy Allegro – w okresie przedświątecznych zakupów nie tylko pomoże w decyzjach zakupowych, ale jako jedyny serwis w Polsce zapłaci użytkownikom za opinie... (info)


Zwierzęta odpowiednie dla małych alergików

Zwierzęta odpowiednie dla małych alergików [17.11.2008] Niezwykle ważne dla rozwoju emocjonalnego malucha jest posiadanie zwierzątka, które może przytulać i głaskać. Naukowo stwierdzono, że dzieci łatwiej budują więź emocjonalną ze zwierzętami niż z dorosłymi,.. (info)


LIBRAL – zwycięzcą poznańskiej bitwy na sety.

LIBRAL – zwycięzcą poznańskiej bitwy na sety. [17.11.2008] Poznańscy klubowicze wybrali kolejnego, drugiego finalistę konkursu „Zostań DJ`em Bacardi B-Live 2008/2009”. Zwycięzcą został LIBRAL.Konkurs odbył się 8 listopada w klubie -SQ. Wieczór był gorący, a parkiet płonął. Kulminacyjnym punktem był występ AUDIOWHORES... (info)


Czy jesienna chandra może dopaść także najmłodszych?

Czy jesienna chandra może dopaść także najmłodszych? [17.11.2008] Jesień to nie lubiana pora roku – uznawana przez większość dzieci za najsmutniejszą. Jej nadejście wiąże się z tym, że dni są coraz krótsze, a niebo jest często zachmurzone – co wpływa na niedostateczne nasłonecznienie... (info)


Wnętrza w karnawałowej odsłonie

Wnętrza w karnawałowej odsłonie [17.11.2008] Dekoracyjna linia produktów Studio Finishes™ marki Benjamin Moore została wzbogacona o nową farbę Glitter 311. Wykorzystuje ona popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów... (info)

Reaktywacja serialowych dinozaurów? [17.11.2008] Mówi się, że nic nie trwa wiecznie… Okazuje się, że to nie zawsze prawda. Trzy najpopularniejsze seriale lat 80. (w Polsce emitowane na początku lat 90.) ciągle żyją. Nadal mają swoich fanów, inspirują twórców, a wkrótce dwa z nich zadebiutują w kinach!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...