informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 9


O pięknie

O pięknie [17.11.2006] Wydawnictwo Znak i Traffic Club zapraszają na dyskusję: Piękno różnorodności. O wartościach w świecie „zburzonej wieży Babel”... (info)


Tyle Było Dni

Tyle Było Dni [17.11.2006] Wydawnictwo Znak i Książnica Kopernikańska w Toruniu zapraszają na wieczór poświęcony Markowi Grechucie „TYLE BYŁO DNI”.. (info)


Zwycięzca drapnął samochód w promocji Primy Finezji

Zwycięzca drapnął samochód w promocji Primy Finezji [17.11.2006] Główna nagroda promocji „Drapnij nagrody” – Renault Clio – znalazła swojego właściciela. Szczęśliwym zwycięzcą promocji okazał się być Pan Krzysztof Taciak z Łysomic koło Torunia... (info)

Naturhause w Blue City [17.11.2006] W drugiej połowie listopada 2006r. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City zostanie otwarty salon Naturhouse walczący z nadwagą i otyłością swoich klientów... (info)

eWyciągi – Nowa usługa w ofercie Banku BPH [17.11.2006] W listopadzie br. oferta Banku BPH dla Klientów korporacyjnych została poszerzona o nową usługę – eWyciągi... (info)


Błękitne inspiracje na 27 piętrze

Błękitne inspiracje na 27 piętrze [17.11.2006] Po Łodzi, Poznaniu, Olsztynie i Rzeszowie przyszedł czas na stolicę Śląska - Katowice... (info)


Sekrety miodu

Sekrety miodu [17.11.2006] Miód pszczeli to jeden z najcenniejszych znanych ludzkości produktów spożywczych. Słynie nie tylko z doskonałych właściwości odżywczych, ale także ze swoich unikalnych właściwości leczniczych... (info)

Z AutoMapą® polskie drogi nie są straszne nawet dla cudzoziemców! [17.11.2006] Coraz więcej obcokrajowców przyjeżdża do naszego kraju zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Przyjezdni z trudem poruszają się po słabo oznakowanych drogach... (info)


3 kolory: Delia Innova

3 kolory: Delia Innova [17.11.2006] Nowość na rynku kosmetycznym: DELIA INNOVA - Seria Regenerujących maseczek ożywiających kolor włosów.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...